PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Server boost

nimapendar
July 17th, 2011, 17:38
با سلام
می خواستم یه سری اطلاعاتی را در مورد این دیتاسنتر به همه بدم
تا حالا 3 تا سرور از این دیتاسنتر داشتم
2 تا را روش لینوکس ریختم و یکی را برای سرور مجازی esxi
سرور های لینوکس هیچ مشکلی نداشتند غیر از این اواخر که کیفیت خیلی پایین اومده و ftp مشکل پیدا کرده
سروری که روی آن سرور مجازی میدیم بدون هیچ دلیلی و یا اخطاری آی پی هاش مرتب بسته می شند بدون این که از اون ها استفاده بشه و مشکلی هست که دیتاسنتر داره
آی پی ها کاملا قدیمی هستند روی آی پی ها قبلا سی پنل تریال گرفته شده و یا حتی روی سرور هاشون آی پی بلوک شده می دند
پورت بسیار قوی هست
برای هر کاری پول می گیرند
درست جواب نمی دند و خیلی با لحن تندی صحبت می کنند
هر وقت سرور بخواهی بگیری باید بهشون تیکت بزنی تا بهت آفر مناسب بدند
و در کل غیر از پورت خوب چیز جالبی نداره مخصوصا همین چند وقت پیش که دچار مشکل شده بود کیفیت سرور هاش اومده پایین
اما انصافا پورت بسیار عالی داره

Warez-Host.IR
July 17th, 2011, 17:53
پورت یک چند مگابیت میده (( زمان دانلود ))

HugeServer
July 17th, 2011, 17:57
با سلام
سرور های لینوکس هیچ مشکلی نداشتند غیر از این اواخر که کیفیت خیلی پایین اومده و ftp مشکل پیدا کرده
سروری که روی آن سرور مجازی میدیم بدون هیچ دلیلی و یا اخطاری آی پی هاش مرتب بسته می شند بدون این که از اون ها استفاده بشه و مشکلی هست که دیتاسنتر داره
آی پی ها کاملا قدیمی هستند روی آی پی ها قبلا سی پنل تریال گرفته شده و یا حتی روی سرور هاشون آی پی بلوک شده می دند
پورت بسیار قوی هست
و در کل غیر از پورت خوب چیز جالبی نداره مخصوصا همین چند وقت پیش که دچار مشکل شده بود کیفیت سرور هاش اومده پایین

اگر اشتباه نکنم دیتاسنتر SmartDC میباشد...

s.w.a.t
July 17th, 2011, 18:01

بله یه تایپیک مربوط به البرزگستر بود. یکی سری از ایمیلهایی که دیتاسنتر به ایشون زده بود را گزاشته بودند. انگار ارث پدری محترم را طلب کار هستند. به نظر بنده اصلا گذینه مناسبی نمیباشد. چون وقتی شرکت(!) با این لحن با مشتری صبحت میکند اصلا نمیشه با آن شرکت کار کرد!
موفق باشید

nimapendar
July 17th, 2011, 19:11

200 را در یک ثانیه به راحتی دانلود می کنه

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

اگر اشتباه نکنم دیتاسنتر SmartDC میباشد...

بله به اسم smart DC فروخته میشه اما از سرور بوست خرید میشه

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

بله یه تایپیک مربوط به البرزگستر بود. یکی سری از ایمیلهایی که دیتاسنتر به ایشون زده بود را گزاشته بودند. انگار ارث پدری محترم را طلب کار هستند. به نظر بنده اصلا گذینه مناسبی نمیباشد. چون وقتی شرکت(!) با این لحن با مشتری صبحت میکند اصلا نمیشه با آن شرکت کار کرد!
موفق باشید

بله یه چند تا مشتری که پیدا کردند اینطوری شدند بسیار بسیار پولکی هستند برای هر کاری پول می گیرند
---------
در کل کسانی که می خواند خزید کنند حواسشون باشه
به نظر من فقط به درد سرور دانلود می خوره چون پورت خوبی داره اما وای به اون وقتی که یه مشکلی پیش بیاد

s.w.a.t
July 17th, 2011, 19:17
200

بله یه چند تا مشتری که پیدا کردند اینطوری شدند بسیار بسیار پولکی هستند برای هر کاری پول می گیرند
---------
در کل کسانی که می خواند خزید کنند حواسشون باشه
به نظر من فقط به درد سرور دانلود می خوره چون پورت خوبی داره اما وای به اون وقتی که یه مشکلی پیش بیاد

بحثی سر پول گرفتن نیست پول بگیرند کار کنند به آدم هم احترام بزارند. ولی طبق گفته شما پول هم میگیرند ولی آدم رو هم فحش میدن! دقیقا فحش میدن!(طبق مشاهده اینجانب در عکسهایی که البرزگستر گذاشته بود)

به نظر بنده اصلا به درد هیچ چیزی نمیخوره چون شرکتی(!) که احترام مشتریش رو حفظ نکنه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره!
موفق باشید

Warez-Host.IR
July 17th, 2011, 19:24
موفق باشید
سلام
مصطفی جان من در 2-3 هفته گذشته خیلی بهشون تیکت و ایمیل زدم , نمی دونم چطوری بوده با من که خوب برخورد کردن و راضی بودم
حالا شاید برای این بوده که سرورهایی که نیاز داشتم را خرید کنم یا کلاً برخورد خوبی دارند
هنوز تجریه کافی در مورد چیزی که شما میگید ندارم در موردشون ولی تا اینجا برخورد خوبی داشتن

موفق باشی

s.w.a.t
July 17th, 2011, 19:27
سلام
مصطفی جان من در 2-3 هفته گذشته خیلی بهشون تیکت و ایمیل زدم , نمی دونم چطوری بوده با من که خوب برخورد کردن و راضی بودم
حالا شاید برای این بوده که سرورهایی که نیاز داشتم را خرید کنم یا کلاً برخورد خوبی دارند
هنوز تجریه کافی در مورد چیزی که شما میگید ندارم در موردشون ولی تا اینجا برخورد خوبی داشتن

موفق باشی
سلام رحمان جان
چون برای این هست که میخوایید ازشون خرید کنید! خریدتون رو انجام بدید بعد از یکی دو ماه دقیق معلوم میشه چیکاره هستند.
موفق باشی

Warez-Host.IR
July 17th, 2011, 19:30
سلام رحمان جان
چون برای این هست که میخوایید ازشون خرید کنید! خریدتون رو انجام بدید بعد از یکی دو ماه دقیق معلوم میشه چیکاره هستند.
موفق باشی
سلام
در این دو هفته گذشته 2 - 3 تا سرور ازشون آفر گرفتم و خرید کردم (( برای دوستان ))
ولی هنوز نیازی به پشتیبانی نداشتیم که بخوام بهشون تیکتی در مورد رفع مشکلات بزنم

Reza.exe
July 17th, 2011, 19:33
سلام
موقع خرید همیشه با احترام برخورد می کنند
حرف s.w.a.t کاملا تایید می شه
من یه سرور داشتم ازشون
خیلی بد صحبت می کردند ، انگار یه چیزی طلب کارند

diges
July 17th, 2011, 19:41

من داشتم پورت یک فیکس 99 مگابیت از خود هلند می داد !

ولی روی اسپم خیلی حساس هستند با هیچ چیز دیگه مشکل ندارند

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

بحثی سر پول گرفتن نیست پول بگیرند کار کنند به آدم هم احترام بزارند. ولی طبق گفته شما پول هم میگیرند ولی آدم رو هم فحش میدن! دقیقا فحش میدن!(طبق مشاهده اینجانب در عکسهایی که البرزگستر گذاشته بود)

به نظر بنده اصلا به درد هیچ چیزی نمیخوره چون شرکتی(!) که احترام مشتریش رو حفظ نکنه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره!
موفق باشید

دقیقا همین هست به من هم یک بار چیز شبیه فش دادند یارو زن هم بود تازه :دی

یه چیز مهم هم بگم آی پی رو بدون اخطار بلوک می کنند چیزی به اسم خطار ندارند

724server
July 17th, 2011, 19:52
با سلام
پورت بسیار قوی هست

با سلام

اول اینکه شما از خود serverboost سرور تهیه کردید یا با واسط سرور گرفتید ؟

گرچه بعید می دونم از خودشون سرور تهیه کرده باشید ، ولی لازم یک سری توضیحات رو بدم :

1- در مورد هزینه ها به جز نصب os که رایگان هست و کارهای غیر نرم افزاری که مربوط به سرور نمی شه اگر هزینه مدیریت سرور رو پرداخت نکنید ، باید هزینه جدا پرداخت کنید که این کاملا معمول هست .

2- خود serverboost به هیچ عنوان با مشتری هاش تند برخود نمی کنه به راحتی می تونید review های مربوط به این شرکت رو بخونید .

3- ip ها بدون دلیل بسته نمی شند و حتما قبلش اخطار دریافت می کنید ، چناچه مورد خاصی بوده که ip بلاک شده دادن به من ایمیل بزنید تا ip رو عوض کنم براتون .

4- کیفیت سرورها پایین نیومده هفته گذشته کل شبکه زیر ddos بود که این مشکل برطرف شد .

نکته آخر اینکه ما تنها نماینده رسمی serverboost هستیم ، برای پشتیبانی بهتر از واسط خرید نکنید .

diges
July 17th, 2011, 20:04
با سلام

گرچه بعید می دونم از خودشون سرور تهیه کرده باشید ، ولی لازم یک سری توضیحات رو بدم :

1- در مورد هزینه ها به جز نصب os که رایگان هست و کارهای غیر نرم افزاری که مربوط به سرور نمی شه اگر هزینه مدیریت سرور رو پرداخت نکنید ، باید هزینه جدا پرداخت کنید که این کاملا معمول هست .

2- خود serverboost به هیچ عنوان با مشتری هاش تند برخود نمی کنه به راحتی می تونید review های مربوط به این شرکت رو بخونید .

3- ip ها بدون دلیل بسته نمی شند و حتما قبلش اخطار دریافت می کنید ، چناچه مورد خاصی بوده که ip بلاک شده دادن به من ایمیل بزنید تا ip رو عوض کنم براتون .

4- کیفیت سرورها پایین نیومده هفته گذشته کل شبکه زیر ddos بود که این مشکل برطرف شد .

نکته آخر اینکه ما تنها نماینده رسمی serverboost هستیم ، برای پشتیبانی بهتر از واسط خرید نکنید .

من داشتم عزیزم بدون اخطار بلوک می کردند آی پی رو وقتی هم می گفتی برا چی بسته شده جواب درستی نمی داد مثل این که دعوا دارند

s.w.a.t
July 17th, 2011, 20:06
با سلام

باسلام
دوست عزیز حرفهای شما درست ولی چیزی که بنده دیدم رو بگم ندیدم؟! با بدلحنی صحبت کرده بودند که این نشون میده چقدر تیم حرفه ای(!!!) دارند.

موفق باشید

Persianscript
July 17th, 2011, 20:09
724server عزیز

در جواب شماره 2 شاید تاپیک البرز گستر رو ندیدید...
من خودم یک سرور از اینجا مستقیم خریدم ip ها رو اول بلاک میکرد بعد ایمیل میزد که بلاک شده... (در جواب شماره 3)
تو شبکه شون فکر کنم یک ویروس/تروجان هست به اسم botnet که اصلا من از این ویروس خبر نداشتم ولی دیتا سنتر ایمیل میزد که به این دلیل بسته شده...
جالب اینجاس که این مشکل فقط من نبود و چند تا از دوستان همین مشکلات رو داشتن

724server
July 17th, 2011, 20:19
من داشتم عزیزم بدون اخطار بلوک می کردند آی پی رو وقتی هم می گفتی برا چی بسته شده جواب درستی نمی داد مثل این که دعوا دارند

شما ip رو برای من ایمیل کنید تا دلیل رو بهتون بگم و بگم مشکل چی بوده . ( مستقیم از خود serverboost خرید کرده بودید )

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

باسلام
دوست عزیز حرفهای شما درست ولی چیزی که بنده دیدم رو بگم ندیدم؟! با بدلحنی صحبت کرده بودند که این نشون میده چقدر تیم حرفه ای(!!!) دارند.

موفق باشید

شما اگر متن ایمیل یا چیز دیگری در این خصوص دارید بدید تا من پیگیری کنم .

diges
July 17th, 2011, 20:19
شما ip رو برای من ایمیل کنید تا دلیل رو بهتون بگم و بگم مشکل چی بوده . ( مستقیم از خود serverboost خرید کرده بودید )

ببنید مشکل این نیست سر چی بلاک شده مشکل این هست اخطار نمی دادند 11 آی پی من بلوک شد فقط برا یکی اخطار گرفتم

نه از البرز گستر خرید کردم ولی ایمیل های که ارسال می کردند برا من ارسال می کرد.

nimapendar
July 17th, 2011, 20:20
یه چیز مهم هم بگم آی پی رو بدون اخطار بلوک می کنند چیزی به اسم خطار ندارند

دقیقا و خیلی وقت ها الکی و بدون دلیل می بندند

724server
July 17th, 2011, 20:22
724server عزیز

در جواب شماره 2 شاید تاپیک البرز گستر رو ندیدید...
من خودم یک سرور از اینجا مستقیم خریدم ip ها رو اول بلاک میکرد بعد ایمیل میزد که بلاک شده... (در جواب شماره 3)
تو شبکه شون فکر کنم یک ویروس/تروجان هست به اسم botnet که اصلا من از این ویروس خبر نداشتم ولی دیتا سنتر ایمیل میزد که به این دلیل بسته شده...
جالب اینجاس که این مشکل فقط من نبود و چند تا از دوستان همین مشکلات رو داشتن

در مورد البرز گستر که من نمی تونم نظر بدم اما نکته اینجاست که به جز ما در ایران بقیه با واسطه سرور از این دیتا سنتر می دن که البته طی صحبتی که داشتم قرار شد یوزرهای ایران رو کلا ارجاع بدن به ما .

در مورد ویروس که من الان 20 تا سرور آنلاین دارم اونجا و چنین چیزی نبوده تا الان .

هر مشکلی هم هست حتی اگر دوستان مستقیم از ما هم سرور نگرفتند می توند با ایمیل بنده در تماس باشند ، من مشکل رو پیگیری خواهم کرد .

nimapendar
July 17th, 2011, 20:22
همه ی آی پی ها به دلیل ویروس botnet بسته میشه که مربوط می شه به شبکه خودشون

s.w.a.t
July 17th, 2011, 20:27
شما اگر متن ایمیل یا چیز دیگری در این خصوص دارید بدید تا من پیگیری کنم .

متاسفانه عکسها در تایپیک البرزگستر بودند که پاک شده ولی یک مشتری رو به این اسم بخونند خیلی بد هست!! dirty customer
درضمن فکر نکنم از دست شما کاری بر بیاد با این طرز رفتارشون فکر کنم به شما هم یه چیزی میگن! ;)

724server
July 17th, 2011, 20:30
دوستان عزیز همونطور که بالا هم عرض کردم اگر کسی از serverboost سرور داره و مشکلی داره یا براش پیش آمده می تونه ایمیل کنه تا پیگیری کنم . ( مهم نیست که از ما خرید کرده باشید )

در مورد ip هم چناچه مایل بودید می تونید از ip های خود ما استفاده کنید که مشکلی براتون پیش نیاد . گرچه تا حالا نشنیده بودم بدون اخطار ip رو ببندند .

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

متاسفانه عکسها در تایپیک البرزگستر بودند که پاک شده ولی یک مشتری رو به این اسم بخونند خیلی بد هست!! dirty customer
درضمن فکر نکنم از دست شما کاری بر بیاد با این طرز رفتارشون فکر کنم به شما هم یه چیزی میگن! ;)

من مشتری دیروز یا یکسال پیش serverboost نیستم ، من تقریبا جز اولین مشتری هاشون بودم .

شما مشکل رو ایمیل کنید مطمئن باشید من پاسخگو خواهم بود .

nimapendar
July 17th, 2011, 21:42
این ایمیل که چند روز پیش که سرور هاشون قطع شده بود اومد
The night from Friday on Saturday (1st July on 2nd) between 1:30 -
6:40am CET, we have experienced a partial network outage.
It started with a DDOS attack (targetted to none of our customers),
but 1 of the routers we are connected to was having a hard time
handling it. After that was resolved there was a problem with a blade
which took everything completely out (hardware failure). Luckily that
was fixed rather quickly but we still suffered from 5-10% packet loss
and on some locations it was even above 50%.
Around 6:40am CET everything was fully resolved and we have been
monitoring it for the next couple of hours to see if it remained
stable (which it did).
Then today between 6:05 - 6:20pm CET, all traffic was blocked from 1
router to our core switches. The reason for this is still being
investigated, to make sure it will not happen again. We luckily picked
it up very quickly and it was therefore also quickly resolved.
Next week we'll be having an important maintenance where our core
switches will be replaced by new Brocade XMR 4000 routers for a much
more stable setup.
The timing for the outages couldn't have been much worse, I hope for
your understanding in this matter and I hope you also understand we do
everything we can to keep our customers fully up2date about anything
that happens within Server Boost and her network (whether good or
bad).

Kind Regards,
Jelle Maes
----------------------------
این ایمیلی که ما بعدا براشون فرستادیم
please unblock all blocked ip from range.......
our team have been observance all of ServerBoost Term and rules
i can not realy understand why was our ip blocked
we are use normally this server
please check it and unblock all of theme
please resolve this problem faster
i am waiting till this problem resolved
اینم جواب:
All IPs blocked remain blocked.
We can remove the blocks for 20 EUR / IP administration fee.
If your customer thinks we enjoy getting constant abuses for him and having
to waste our time to keep on cleaning everything up, then I think he should
be looking elsewhere.
About the speed, it was not limited, we had a broadcast limitation in place
for the network problems we have had and have increased it now on your
server, so the speeds should be fine again.
--------------------
That only tells us that we take our network reputation seriously and they
don't.
We know every activity going on on the network, and the malicious ones are
filtered out to keep it clean.
If you have a problem with that, go to the dirty providers you list who
don't care about it.
-----------------
برای خرید آی پی جدید
First you dirty up our ip ranges, we null them and then you demand more IPs?
Forget it, you are not getting any more.
---------

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

حالا جالبیش اینه ازشون سرور نو می گیری آی پی هایی که بهت می دند همه از قبل بلوک شده همه جا و نمیشه سایتی را روش آورد

Reza.exe
July 17th, 2011, 21:53
صحبت های آقای nimapendar
تایید می شه
واقعا بد دهن هستند ، نکته حالب اینجاست می گم کدوم آی پی ها به چه دلیلی بلاک شده !
می گن ما سیستممون خرابه نمی تونیم ببینیم کدوم ها بلاک شده !!!!!!!!!!!!!!!!
همینطوری کشکی بلاک می کنند
چند تا ای پی اصلا ازش استفاده نکرده بودیم
بلاک شده بود !!!!!

724server
July 18th, 2011, 10:16
@nimapendar (http://www.webhostingtalk.ir/member/8989/) دلیلی که ip هاتون رو بلاک کردن هم بگید ؟ من اینجا موردی ندیدم که ایراد داشته باشه ، می گه شما اگر ip رو مشکل دار کنید ما نمی تونیم بدون هزینه اون رو clear کنیم ، این ip ها باید به ripe دوباره فرستاده بشن ، با دو تا کلیک که نمی شه ip رو clear کرد . در هر صورت بازهم کل مشکل رو اگر برای من ایمیل کنید متپن سعی می کنم برطرف کنم مشکلتون رو تا شما هم راضی باشید .

@Reza.exe (http://www.webhostingtalk.ir/member/5151/) شما هم موردتون رو برای من ایمیل کنید .

در کل بازهم به کلیه دوستان و با سپاس از نظراتشون :

1- اگر این مشکل در این سطحی که می گید وجود داشت باید review های بدی مشتری های دیگه در سایت webhostingtalk.com نوشته می شد که من تا حالا موردی ندیدم .

2- واقعا اگر حس می کنید مشکلی برای شما به وجود آمده مشکل رو کامل ایمیل کنید بنده به عنوان نماینده دیتاسنتر پاسخگو خواهم بود .