PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای قانون ثبت مشخصات کاربران اینترنت در کافی نت‌ها

AriyaDownload
July 17th, 2011, 14:49
با تغییر رئیس اماکن عمومی، سرهنگ خلیل هلالی به عنوان رئیس پلیس جدید اماکن عمومی اقداماتی از سوی وی جهت محدودیت کاربران اینترنت در کافی نت‌ها صورت گرفت.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران طبق بخش نامه‌ای جدید از سوی اداره اماکن عمومی وبا توصیهٔ پلیس امنیت سایبری به اتحادیهٔ صوتی و تصویری و صنف کافی نت داران، تمامی صاحبان کافی نت‌ها ملزم به نصب دوربین مداربسته و ثبت تمامی مشخصات فردی کاربران اینترنت شدند.

طبق این بخشنامه از هریک از اعضای اتحادیه مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال دریافت و یک جلد دفتر ثبت اطلاعات فردی کاربران کافی نت به ایشان اعطا می‌شود، کافی نت داران بایستی تمامی اطلاعات کاربر اعم از مشخصات سجلی و کارت ملی و تاریخ و ساعت استفاده از سیستم را در دفتر ثبت کنند.
:(:-w:-w>:P>:P>:P>:P:112::112:

s.w.a.t
July 17th, 2011, 15:01
با تغییر رئیس اماکن عمومی، سرهنگ خلیل هلالی به عنوان رئیس پلیس جدید اماکن عمومی اقداماتی از سوی وی جهت محدودیت کاربران اینترنت در کافی نت‌ها صورت گرفت.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران طبق بخش نامه‌ای جدید از سوی اداره اماکن عمومی وبا توصیهٔ پلیس امنیت سایبری به اتحادیهٔ صوتی و تصویری و صنف کافی نت داران، تمامی صاحبان کافی نت‌ها ملزم به نصب دوربین مداربسته و ثبت تمامی مشخصات فردی کاربران اینترنت شدند.

طبق این بخشنامه از هریک از اعضای اتحادیه مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال دریافت و یک جلد دفتر ثبت اطلاعات فردی کاربران کافی نت به ایشان اعطا می‌شود، کافی نت داران بایستی تمامی اطلاعات کاربر اعم از مشخصات سجلی و کارت ملی و تاریخ و ساعت استفاده از سیستم را در دفتر ثبت کنند.
:(:-w:-w>:P>:P>:P>:P:112::112:

خوب بدیش چیه؟! اگه از بخش مثبت نگاه کنید خیلی هم خوبه! اینا به تو دفتر ثبت میکنن بلاد کفر در سیستم رایانه!
این کار به نفع خود اعضا اتحادیه هست! چرا؟! چون اگر کسی خلاف کند(اعم از سرکار گذاشتن دختر مردم که خیلی باب شده که بعدا سرش بلایی بیاره و هکینگ و ... ) دیگه پای اعضا درمیان نیست یک راست میرن سراغ طرف!

کار قشنگی بود از دید من
موفق باشید

tthost
July 17th, 2011, 15:39
این قانون خیلی ساله که هست ولی اجرا نمی شه

Warez-Host.IR
July 17th, 2011, 16:00
خوب بدیش چیه؟!

این دقیقاً میشه مثل سیستم دژبانی کلانتری ها و ...
نمی دونم کافی نت را با چی اشتباه گرفتن
البته هر کسی که تو سیستم نظام کشور روی کار میاد اولش همینطوری هست

HyperServer
July 17th, 2011, 16:12
جو گرفته می خواد بگه من با بقیه فرق دارم !
طرح تفکیک جنسیتی دانشگاه ها هم رفت رو هوا ! ....اینم مثل همون

AriyaDownload
July 18th, 2011, 21:29
خوب بدیش چیه؟! اگه از بخش مثبت نگاه کنید خیلی هم خوبه! اینا به تو دفتر ثبت میکنن بلاد کفر در سیستم رایانه!

معمولا تو ایران همه چی از دید منفی باید نگاه کنی
یعنی تجربه اینو نشون داده :d
فکر کنم شما تو ایران زندگی نمی کنید (چون تو یکی از تاپیک ها دیدم خارج از کشور هستین)
به خاطر همین از این طرح استقبال می کنید ولی ما بدبختا که .... o:-)

جو گرفته می خواد بگه من با بقیه فرق دارم !
طرح تفکیک جنسیتی دانشگاه ها هم رفت رو هوا ! ....اینم مثل همون

نه اتفاقا
تو انجمن پی سی ورلد در این مورد بحث شده بوده
یکی که کافی نت داشت
می گفت این طرح خیلی وقته تو شهرهای کوچیک اجرا شده
الان می خوان سراسری اجرا بشه تو کل کشور

ArtexGroup
July 18th, 2011, 22:24
همه سایت ها هم ***** کردید ! دوربین مدار بسته هم گذاشتید ! با اینترنت چمدانی چیکار خواهید کرد :ی !

AriyaDownload
July 18th, 2011, 23:08
با اینترنت چمدانی چیکار خواهید کرد :ی !
ما که قضیه این اینترنت چمدانی رو متوجه نشدیم؟؟
همون اینترانت هست دیگه؟؟؟ یا نه؟

code_2219
July 18th, 2011, 23:32
150000 ریال هم میگیرن که دفتره ثبت بدن به اعضای اتحادیه ؟؟؟؟
واقعا !!!
جالبه که اگ کاری با جدیت میخواست صورت بگیره هیچوقت قلم و کاغذ وسط نمیومد و از طریقه سامانه ثبته اینتر نتی انجام میشد

elyas.as
July 19th, 2011, 15:14
سلام
یه توصیه دارم .....همیشه یه راه دررو هست !<):)