PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای نصب هاست دانلود

Seda2
July 17th, 2011, 04:27
سلام ...

من سرور تهیه کردم.. و ویندوز نصب کردم وی پی اس زدم ... با کمک های سایت

حالا میخوام هاست دانلود اوکی کنم که نمیدونم چیکار کنم یکی کمک کنه

این همه خرج کردم سرور فکر کردم میتونم هاست دانلود داشته باشم و وی پی اس بفرشم

که وی پی اس میفروشم ولی هاست دانلودرا نمیدونم چیکار کنم

کمک

A.B.A.N
July 17th, 2011, 05:22
هاست دانلود کلا باید خب یه پانل نصب داشته باشید رو سرورتون حالا ویندوز یا لینوکس.

روی ویندوز پانل پلسک نصب میشه دیگه . یکی نصب کنین رو سرورتون و از طریق اون پلن هاست دانلود ایجاد کنید!

- اگر جواب اشتباه دادم ببخشید. چون یا احتمالا سوال شما خیلی سادست که من گیج شدم یا خیلی سخته که متوجه ـش نشدم :دی

Seda2
July 17th, 2011, 05:28
والا من سایت دارم که هاست دانلود بسیار قوی نیاز دارم برای اپلود فیلم و سریال ..

حالا دوستان گفتن سرور اختصاصی بگیرید و من هم ازXlhost سرور گرفتم هارد 2Tb هست خیلی عالی میشه اینو کلا برای هاست دانلود استفاده کنم

نمیدونم چی کنم سرور من ویندوز هست ..خوب گفتم که یک وی پی اس برای خودم ساختم ... ویندوز 2003 زدم ولی دیگه بلد نیستم

خواهش میکنم کمک کنید هزینه کردم

A.B.A.N
July 17th, 2011, 05:33
فک کردم گفتین واسه فروش هاست دانلود؛ گفتم پانل نیاز هستش!

اگه استفاده شخصی هستش از سرورتون از طریق لوکال. با نصب iis ویندوز سرور هم میتونید کلا یه درایو مجزا رو به دانلود بدید.

1eng.ir
July 17th, 2011, 05:33
iis نصب کن ...
سرچ کن

Seda2
July 17th, 2011, 05:35
کار iis چیه میشه یه توضیح دهید ........ممنون ..

دامین چی میشه DNS چی از کجا اپلود میکنم

javad48
July 17th, 2011, 05:36
اول باید بدونید سروری که خریدید وارز هست یا نه .چون ممکنه دیتاسنتر (اگه وارز نباشه) گیر بده .دوستمون هم گفت.ویندوز نصب کنید + پلسک (توی انجمن هست سرچ کنید)

Seda2
July 17th, 2011, 05:38
ازXlHost گرفتم نمیدونم واریز هست یا نه ........iis را میشه بگید چیه کارش

javad48
July 17th, 2011, 05:47
ازXlHost گرفتم نمیدونم واریز هست یا نه ........iis را میشه بگید چیه کارش

XlHost در آمریکاست =قوانین کپی رایت توی آمریکا رعایت میشه .به نظرم برای سرور دانلود مناسب نیست باید از سوئیس میگرفتید .

صبر کنید اساتید بیان توضیح بدن

Seda2
July 17th, 2011, 05:49
:102:#-oکمک

A.B.A.N
July 17th, 2011, 05:53
:102:#-oکمک

شما که قبل از خرید سرور تحقیق و جستجو درباره دیتاسنتر و وارز بودن نکردید! به کنار
الان بالای انجمن جستجو iis رو سرچ کنید تا به جوابتون برسید.

AmirHosein
July 17th, 2011, 06:19
os ات چیه؟ 2003 یا 2008؟

---------- Post added at 06:19 AM ---------- Previous post was at 06:13 AM ----------

اوپس گرفتم برو اول فایل iso ویندوز سرور 2003 رو دانلود کن بعدش برو توی کنترل پنل گزینه add or remove program اگر اشتباه نکنم! بعدش پنجره ای که باز میشه 4 تا گزینه داره سومی رو انتخاب کن {به خدا اسمش یادم نی!} اونجا یه پنجره ای لود میشه بعدش باید next بزنی میری توی یه صفحه دیگه تیک گزینه iis رو میزنی (البته قبلش هم یه نرم افزار poweriso فایل iso ویندوز 2003 رو بازخونی میکنی) وقتی next رو بزنی یه سری progress پر میشه میره بعدش iis نصب شد رفت میمونه کانفیگش که الان اصلا نمیتونم بگم فردا برسم با عکس برات اموزشش رو میزارم تا بتونی استفاده کنی

Seda2
July 17th, 2011, 16:31
;;)داداش امیر منتظرم هستم .... دستت درد نکنه بخدا کارم خیلی لنگ مونده....

diges
July 17th, 2011, 16:38
شما چیه سیستم عاملی نصب دارید ؟

یا اصلا ندارید

faranetwork
July 17th, 2011, 16:40
آره xlhost منم سرور دارم خیلی اذیت میکنه این ماه دیگه از xlhost دارم میرم....خیلی اذیت میکنه...البته جدیدا اینجوری شده قبلا خوب بود

Seda2
July 17th, 2011, 16:53
چرا اذیت میکنه یعنی چه خبر شده .....

من ویندوز 2003 نصب کردم وی پی اس ساختم تموم فقط اینو بلدم ..کاره دیگه بلد نیستم

که میخوام توی سرور هاست دانلود داشته باشم ...

یه نفر نیست ما را از شر این هاست دانلود خلاص کنه این سرور هم گرفتیم به خاطره هاست دانلود

یه راه دیگه نیست .. که ادم هم بفروشه و هم هاست دانلود داشته باشه که پوله هاست دانلود در بیاره

سرور گرفتم به خاطره این که وی پی اس اجاره بدم و به خودم توی سرور هاست دانلود راه بندازم ..

که هم وی پی اس بفروشم و هم هاست داشته باشم که پول هاست هم از فروش وی پی اس در بیاد

ولی الان موندم که چی کنم ....یا اصلان راهی که من انتخاب کردم شدنی هست یا سخت هست

javad48
July 17th, 2011, 17:18
چرا اذیت میکنه یعنی چه خبر شده .....

من ویندوز 2003 نصب کردم وی پی اس ساختم تموم فقط اینو بلدم ..کاره دیگه بلد نیستم

که میخوام توی سرور هاست دانلود داشته باشم ...

یه نفر نیست ما را از شر این هاست دانلود خلاص کنه این سرور هم گرفتیم به خاطره هاست دانلود

یه راه دیگه نیست .. که ادم هم بفروشه و هم هاست دانلود داشته باشه که پوله هاست دانلود در بیاره

سرور گرفتم به خاطره این که وی پی اس اجاره بدم و به خودم توی سرور هاست دانلود راه بندازم ..

که هم وی پی اس بفروشم و هم هاست داشته باشم که پول هاست هم از فروش وی پی اس در بیاد

ولی الان موندم که چی کنم ....یا اصلان راهی که من انتخاب کردم شدنی هست یا سخت هست

تجربه زیادی میخواد .ولی میتونید به یکی از اعضای انجمن بدید براتون همه ی کاراش رو انجام بدن

خوب شما ویندوز نصب کردید الان باید Vmware esxi 4 نصب کنید برای اینکه وی پی اس درست کنید (اگه اشتباه نکنم)
سرچ کنید داخل انجمن باید آموزش هاش باشه

farid_havashem
July 17th, 2011, 17:18
اول یه ساب دامین بساز
بعد a record براش تعریف ن به ای پی سرورت
بعد برو توی سرور و iis رو نصب کن
بعد واری iis شو و یک سایت به اسم ساب دامینت اضافه کن
بعد تی پوشه ای که زمان اضافه کردن سایت توی وی پی اس دادی هر چی اپلود کنی توی همون ساب دامین نشون داده میشه
برای سرورت هم که وارز نیست این ماه رو فعلا کار کن روش ، بعد تمام فایلهات رو انتقال بده به یه سرور دیگه

Seda2
July 17th, 2011, 17:54
میشه آموزش تصویری بزارید ......

اره Vmware esxi هست دیگه نباشه پس چه جوری وی پی اس ساختم ...

نمیدونم این سایت های قوی که این هم نزدیکه 100 گیگ اپلود دارن چه جوری و با چی کار میکنن... که خیالشون نیست

من الان 15 گیگ اپلود دارم و 20 گیگ حجم هاستم هست که ماهی 20 تومان پول میدم که 5 گیگ هم 3 روز دیگه پر میشه

نمیدونم چی کنم .. والا موندم به قران چی کار کنم به نظر شما از این هاست که دارم حجم زیاد کنم یا توی سرور خودم راه بندازم

اخه والا تمامی اون سایت های دانلود را چک کردم دیدم همشون DNS به اسم خودشون هست نمیدونم ای پی اختصاصی دارند یا سرور شخصی

یکی به من توصیح بده چیکار کنم ... الان موندم چی کنم .. کمک کنید مممنون

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

یکی یه وی پی اس خوب به من معرفی کنه که هاست دانلود بیارم روش... اینو میترسم که فردا به هوا برم ..

یه وی پی اس میخوام که با قدرت باشه هارد زیاد باشه خیلی زیاد که هاست بیارم روش البته هاست دانلود ..

روم هم هر چی مناسب هست 1 گیگ کافی هست به نظرم...