PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول whmcs بانک پارسیان خرابه

langarneshin
July 14th, 2011, 16:06
آقا ما از یکی از بچه های انجمن یه ماژول بانک پارسیان خریدیم مشکل داره همه چیش کامل نصبه همینجور که میخواد به صفحه پرداخت بانگ پارسیان بره گیر میده میگه اتصال بر قرار نیست و بجای لینک بانک پارسیان اینو میده:http://support.123buy.biz/modules/gateways/Parsian/Parsian.php

کلا یه لینک دیگه میره هر کاری کردم درست نشد بنظرتون چکار کنم کمکم کنین دهنم صاف شد

lizard.tiny
July 14th, 2011, 16:12
آقا ما از یکی از بچه های انجمن یه ماژول بانک پارسیان خریدیم مشکل داره همه چیش کامل نصبه همینجور که میخواد به صفحه پرداخت بانگ پارسیان بره گیر میده میگه اتصال بر قرار نیست و بجای لینک بانک پارسیان اینو میده:http://support.123buy.biz/modules/gateways/Parsian/Parsian.php

کلا یه لینک دیگه میره هر کاری کردم درست نشد بنظرتون چکار کنم کمکم کنین دهنم صاف شد
با پشتیبان ماژول تماس بگیرید

langarneshin
July 14th, 2011, 16:19
نیستش بابا وگرنه ردیف میکردم میگین چه کنمبدجور لنگم

---
July 14th, 2011, 16:29
درگاه بانکی که به پول ربط داره و چیز حساسی هست رو که نباید سرسری بگیرید بهتر نیست تواین موارد دقت بیشتری بکنید ؟ از جای معتبر همراه با پشتیبانی تهیه کنید که اگر مشکلی پیش اومد به این وضع نیوفتید

ra3ou1
July 14th, 2011, 16:29
فکر کنم لینک callback هست
ادیتش کنید درست میشه احتمالا

ToooPDL
July 14th, 2011, 16:56
ایشون لینک callback نداره ، اومده میگه ماژول خرابه
هرچی هم بهشون میگم باید درخواست بدید بانک callback بگیرید ، اصلا به گوششون نمیره

الانم عین مبلغ رو واستون ریختم به حسابتون
بهر حال به فکر callback باشید ;)

پیروز باشید.

hamidreza_s
July 14th, 2011, 17:10
چی چی callback چیه؟ یعنی مرچنت نگرفته؟!!!:) اگه نگرفته باشه خوب معلومه کار نمیکنه.

ToooPDL
July 14th, 2011, 17:15
یه مرچنت داره ، میگه رو 2تا دامین دیگه داره کار میکنه.
callback هم نداره. بعد میگه چرا ماژول خراب بهم دادی :-|

hamidreza_s
July 14th, 2011, 17:41
میشه بگید منظورتون از callback چیه؟

ToooPDL
July 15th, 2011, 00:45
وقتی به بانک درخواست میفرستی ، یه url و یه url callback بهت میدن . باید ا برنامه نویسش بپرسین. اما فکر میکنم بعد از پرداخت callback فراخوانی میشه
بانک پارسیان اینطوریه. سایر بانکها نمیدونم

hamidreza_s
July 15th, 2011, 23:14
:) فکر کنم یه چیزی گفتین!/:) دوست من callbackurl رو موقعی که متد راه اندازی و دادن مبلغ و شماره فاکتور از وب سرویس بانک فراخوانی میکنیم مقدار دهی اولیه میکنیم. یعنی یکی از پارامترها یک آدرس سایت و آدرس کامل یک صفحه در روی سایت هست که مشتری پس از پرداخت مبلغ توسط بانک به اون آدرس ارجاع داده میشه. این آدرس میتونه هر چیزی باشه. و فکر میکنم حتی مشتری میتونه به سایت دیگه ای بعد از تراکنش بانک ارجاع داده بشه.(ولی نباید آی پی سرور عوض بشه چون وب سرویس بانک جواب نمیده) چون callbackurl دارای نام دامنه هم هست. یعنی یک آدرس کامل.

ali2k
July 15th, 2011, 23:31
ماژول پارسیان فقط یک پین داره :) و بجز پین چیز دیگری لازم نیست :) درضمن بانک پارسیان به ای پی سرور هم حساس هست و اسکریپت باید روی سروری باشه که ای پی رو به بانک معرفی کردید.

callback هم چیزی نیست که بانک بده :) ادرس بازگشت به سایت فروشنده هست که این ادرس همان سایت این بنده خدا است و کلا بجز پین چیز دیگه ای را بانک نمیده :)

hamidreza_s
July 15th, 2011, 23:50
ولی این دوستمون روی سایتش چند تا اسکریپت فکر کنم نصب کرده باشه که شاید شماره فاکتورها(order id) تداخل میکنه!!! همچین مشکلی ممکنه پیش بیاد!!!

ToooPDL
July 16th, 2011, 00:17
عزیز جان ! بحث برنامه نویسی که نداریم
گفتم که اطلاع دقیقی ندارم از عملکرد callbak url . اگه شما میدونی چیه مبارکت باشه :)

در ضمن callback رو هم بانک بهت میده . الکی که نمیگیم ! خودم اسکریپت پنل اس ام اس رفیقم + درگاه پارسیانش رو نگاه میکردم ، دیدم اینو ! urlش طوری طولانی بود و طوری نیست که شما میگید !

ali2k
July 16th, 2011, 00:19
ولی این دوستمون روی سایتش چند تا اسکریپت فکر کنم نصب کرده باشه که شاید شماره فاکتورها(order id) تداخل میکنه!!! همچین مشکلی ممکنه پیش بیاد!!!

تا انجایی که میدونم بانک پارسیان نسبت به شماره فاکتور هیچ حساسیتی ندارد و تداخلی بین شماره فاکتور ها و شماره فاکتور تکراری براش پیش نمیاد :)
جهت اطمینان الان روی سایت خودم هم تست کردم شماره فاکتور تکراری هیچ اهمیتی تو درگاه بانک پارسیان نداره :)

بین درگاه هایی که میشناسم فقط درگاه بانک ملت هست که به شماره فاکتور اهمیت میدهد و اگر تکراری باشد اجازه انجام تراکنش را نمیدهد.

hamidreza_s
July 16th, 2011, 00:21
عزیز جان ! بحث برنامه نویسی که نداریم
گفتم که اطلاع دقیقی ندارم از عملکرد callbak url . اگه شما میدونی چیه مبارکت باشه :)

در ضمن callback رو هم بانک بهت میده . الکی که نمیگیم ! خودم اسکریپت پنل اس ام اس رفیقم + درگاه پارسیانش رو نگاه میکردم ، دیدم اینو ! urlش طوری طولانی بود و طوری نیست که شما میگید !

:106: .

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

تا انجایی که میدونم بانک پارسیان نسبت به شماره فاکتور هیچ حساسیتی ندارد و تداخلی بین شماره فاکتور ها و شماره فاکتور تکراری براش پیش نمیاد :)
جهت اطمینان الان روی سایت خودم هم تست کردم شماره فاکتور تکراری هیچ اهمیتی تو درگاه بانک پارسیان نداره :)

بین درگاه هایی که میشناسم فقط درگاه بانک ملت هست که به شماره فاکتور اهمیت میدهد و اگر تکراری باشد اجازه انجام تراکنش را نمیدهد.

واقعاً تشکر. به این میگن یه پست عالی.=d>:113:=D>

langarneshin
July 16th, 2011, 11:50
آقا callback چه سوسول بازیه دیگه دیروز گرفتم نصبش کردم داره مثه آدم کار میکنه callback نداره که فقط آدرس سایت و پین پارسیان رو دادم بهش تازه قبلیه نال شده بود جدول دیتابیس میخواست

ToooPDL
July 16th, 2011, 12:00
داره مثه آدم کار میکنه
بله مال مفت خوب کار میکنه :)

دیروز گرفتم
امیدوارم ;)

langarneshin
July 16th, 2011, 13:12
نه داداش ما مفت خور و 2 دره باز نیستیم از دوست خوبمون iranianserver خریدم دمش گرم خودش برام نصبش کرد میتونی ازش سوال هم کنین خواهشا قصاص قبل از جنایت نفرمایید

ToooPDL
July 16th, 2011, 13:26
باشه :)
موفق باشید !

langarneshin
July 16th, 2011, 15:37
از دوستان میخوام که قصد خراب کردن کسی رو تو انجمن نداشته باشن.
این حرکات زشته من دیروز از یکی از بچه های انجمن گرفتم ماژولش مشکل داشت دستش درد نکنه پول منو برگردوند و بنده اسمی ازش نیاوردم ولی ایشون همینجور پست های چرت و پرت میدم

ToooPDL
July 16th, 2011, 16:00
باز قصه باید دوباره شروع بشه انگار
همین ماژول که شما میگی خرابه (!) رو خودم برای برادرم نصب کردم و بدون مشکل داره کار میکنه !
ولی
باشه . شما راست میگی ! :)

این پستم رو جواب ندی ممنونت میشم :)

langarneshin
July 16th, 2011, 17:10
برای اینکه مطمئا بشین میتونین از آقای سوری سوال کنین

ToooPDL
July 16th, 2011, 17:18
خب میگم که باشه شما راست میگی !! چی بگم دیگه ؟
عجب !!!