PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول ارسال sms

Techno Pars
July 14th, 2011, 04:19
با سلام خدمت همه ی کاربران عزیز.
کسی از دوستان این ماژول را داره؟
برای خرید نیاز ندارم و فقط فایل های ماژول را نیاز دارم.باید دیکد کنم و به عنوان نمونه به برنامه نویس بدم تا ماژولی که نیاز دارم را بتونه واسم آماده کنه.
دو سه تا ماژول پیدا کردم اما وطنی نیستند و با اپراتورهای بلاد کفر کار می کنند.
اگر کسی این رو داره و برای ما بفرسته لطف زیادی در حق ما کرده.
ممنون.

taghikhani
July 14th, 2011, 10:27
عصر اس ام اس ماژولش رو داره

mohsen1
July 14th, 2011, 10:46
ماژول های موجود ، ماژول های خود whmcs هست که فقط فارسی و سفارشی شده.
ما ماژول فارسی رو روی 2 تا هاست نصب کردیم و جواب داده...

amiri27
July 14th, 2011, 11:03
از .: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com) خط بخريد نسخه جديد ماژول براتون نصب ميشه.

التماس دعا
با تشکر

interserver
July 20th, 2011, 11:41
آقا امیری من خط دارام خود ماژول در چقدر میدین ؟

mohsen1
July 20th, 2011, 12:23
یوزر ایشون گویا مسدود شده.
ز این لینک پیگیری کنید :
.: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com/pages/contact/)

atilnic
July 20th, 2011, 12:47
ُلام

بخواهید خط و شارژ از ما بگیرید رایگان میدیم ماژول رو و نصب می کنیم

.: آتیل اس ام اس - خدمات ارسال پيامک انبوه :. (http://www.atilsms.com)

با تشکر

Milad-H
July 20th, 2011, 12:55
از محسن داوری تهیه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f176/24968/

m.e
July 27th, 2011, 02:56
سلام
کسی از دوستان میتونه این ماژول sms رو با وب سرویس ما هماهنگ کنه ، که همه بخش های اون کار بکنه .
البته آقای داوری این قبول زحمت کردن و روی این ماژول هم کار کردن اما متاسفانه فقط پیامک تکی ارسال میکرد . اگر کسی از دوستان توانایی انجام این کار رو داره بصورت 100 درصدی لطفا یک پخ بده
با تشکر

sainaweb
July 31st, 2011, 12:46
امکانات ماژول :

امکان مشاهده لاگ های اس ام اس های ارسالی از قبیل (سرویس دهنده، تاریخ شمسی ارسال، زمان، متن و...)

ارسال شناسه صورتحساب، شماره تراکنش،... به کاربر و مدیران در صورت پرداخت آنلاین صورتحساب توسط کاربر

ارسال شناسه صورتحساب، شماره تراکنش،... به کاربر و مدیران در صورت پرداخت صورتحساب توسط مدیریت به صورت دستی

ارسال شناسه صورتحساب، مبلغ،... به کاربران و مدیران در صورت ایجاد صورتحساب برای کاربران

ارسال اخطاریه در صورت عدم پرداخت صورتحساب توسط کاربر ، به کاربر و مدیران

ارسال SMS شامل شناسه صورتحساب،مبلغ،... در صورت کنسل شدن صورتحساب کاربر، به مدیران و کاربران

ارسال SMS شامل شناسه صورتحساب،مبلغ،... در صورت Refund دادن صورت حساب به کاربران مدیران

ارسال SMS شامل موضوع،بخش،اهمیت،شناسه درخواست،شناسه کاربر در صورت بازشدن درخواست (Ticket) جدید به کاربران و مدیران و امکان تنظیم ارسال SMS تنها برای بخش ها و یا اهمیت های خاص

ارسال SMS شامل موضوع،بخش،اهمیت،شناسه درخواست،شناسه کاربر در صورت پاسخ به درخواست (Ticket) توسط مدیریت، به کاربر و مدیران و امکان تنظیم ارسال SMS تنها برای بخش ها و یا اهمیت های خاص

ارسال SMS شامل موضوع،بخش،اهمیت،شناسه درخواست،شناسه کاربر در صورت پاسخ کاربر به درخواست (Ticket) به کاربران و مدیران و امکان تنظیم ارسال SMS تنها برای بخش ها و یا اهمیت های خاص

امکان ویرایش متن های SMS

امکان فعال و یا غیر فعال کردن هر یک از امکانات به دلخواه کاربر

امکان مشاهده اطلاعات کلی خط SMS شامل تعداد SMS های باقیمانده، اعتبار،تعداد SMS های دریافتی،قیمت ارسال SMS های فارسی و انگلیسی،آدرس دریافت SMS، شماره خط جهت ارسال SMS

ارسال SMS توسط SMS-Center شرکت ارتباطات سیار و API شرکت تجارت الکترونیک ساینا

امکان هماهنگ شدن با خط اس ام اس اختصاصی شما (در صورتی که خط اس ام اس خود را از شرکت دیگری تهیه کرده باشید)

امکان مشاهده وضعیت هر اس ام اس

امکان ارسال اس ام اس به یک شماره خاص با متن دلخواه

امکان ارسال اس ام اس به تمامی کاربران WHMCS

امکان راست چین شدن متن اس ام اس های ارسال در هنگام نوشتن متن

امکان انتخاب شماره کاربر از دفترچه تلفن کاربران

امکان افزودن یک شماره به صورت دستی به گروهی از شماره ها

امکان محاسبه تعداد حروف ها و تعداد اس ام اس های ارسال در هنگام نوشتن متن

امکان حذف (Uninstall) کردن نرم افزار به صورت خودکار

استفاده از تکنولوژی آجاکس در بسیاری از قسمت های ماژول

امکان ارسال خودکار اطلاعیه به مشترک برای تمدید سرویس توسط اس ام اس x روز قبل از منقضی شدن سرویس (جدید)

هزینه ماژول به همراه نصب و پشتیبانی نامحدود با یک خط 10 رقمی(اشتراکی) ارسال SMS و وب سرویس خط : 50.000 تومان

به همراه یک پنل رایگان با کلیه امکانات در سایت PAYAMAK.US !

( ارسال پیامک بالای 10.000 تا هر عدد 11 تومان)

برای خرید با شماره پیام خصوصی دهید یا با ایمیل SAINAWEB@Gmail.com تماس بگیرید .

irmpmn
August 3rd, 2011, 17:02
قصد پارازیت ندارم
ولی همینی که این آقا سینا میگن رو من با 15 تومن خریدم

iMohsen
August 3rd, 2011, 19:24
سلام
کسی از دوستان میتونه این ماژول sms رو با وب سرویس ما هماهنگ کنه ، که همه بخش های اون کار بکنه .
البته آقای داوری این قبول زحمت کردن و روی این ماژول هم کار کردن اما متاسفانه فقط پیامک تکی ارسال میکرد . اگر کسی از دوستان توانایی انجام این کار رو داره بصورت 100 درصدی لطفا یک پخ بده
با تشکر

شما مشکل ماژول حل شد براتون یا نه هنوز ؟

payaserver
August 4th, 2011, 01:03
مجانی هست !! فارسی کردنش هم کاری نداره

WHMCS SMS Addon Module 50 $ (http://www.scriptlisans.com/)
البته نال شده زیاد هست

sainaweb
August 4th, 2011, 01:07
سلام . دوست عزیز اون لینکی که شما ارایه کردین که 50$ هستش ( پس نگین رایگان!) فارسی کردنش هم بقول شما کاری نداری .

ولی ماژول هایی که منو همکاران من ارایه میدیم . 1- کامله 2-امنه 3-شخصی سازی شده با وبسرویس ماست . -- -- برای ارسال اس ام اس فقط ماژول شرط نیست و پنل و وبسریس هم میخواد . ( اگر مشکلتون ماژوله - ما رایگان میدیم . @ )

و من الله توفیق
امیر واعظی

m.e
August 4th, 2011, 09:37
شما مشکل ماژول حل شد براتون یا نه هنوز ؟

نه متاسفانه

تا الان 2 نفر از دوستان روش کار کردن و نتونستن ماژول سالم تحویل بدن .

iMohsen
August 4th, 2011, 10:23
نه متاسفانه

تا الان 2 نفر از دوستان روش کار کردن و نتونستن ماژول سالم تحویل بدن .

گفتین فقط تکی میفرسته ... احتیاج دارین دیگه چه کاری بتونه انجام بده ؟
آیا این کارایی که احتیاج دارین روی وب سرویس ساپورت میشن ؟
وب سرویس داکیومنت داره ؟

m.e
August 4th, 2011, 10:55
گفتین فقط تکی میفرسته ... احتیاج دارین دیگه چه کاری بتونه انجام بده ؟
آیا این کارایی که احتیاج دارین روی وب سرویس ساپورت میشن ؟
وب سرویس داکیومنت داره ؟

یه قسمتی داره که میتونی باهاش به کاربرا بصورت تکی یک پیام بفرستی . اون بخش کار میکنه اما وقتی عملیاتی داخل سایت انجام میشه مثل سفارش جدید ، تیکت ، پرداخت و غیره پیامی ارسال نمیکنه . الته داخل لاگ ارسال ها پیام و گزارش ارسال هست ولی قیمتی که کد ارسال رو باید بزنه خالیه یعنی فقط ارسال هارو گزارش میکنه ولی پیامی از طریق وب سرویس ارسال نمیشه .
درمورد وب سرویس هم بله تمامی امکانات مورد نیاز رو داره و کامله
متاسفانه هر دو ماژول رو بصورت کد شده ارائه دادن وگرنه خودم یا میدادم برنامه نویس سامانه مشکل رو حل میکرد . ولی چه کنم که همیشه کد نویس ها همه رو به چشم نال کننده و ... نگاه میکنن

mohsen1
August 4th, 2011, 11:06
از چه سیستمی داری استفاده می کنی؟