PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول پرداخت بانک پارسیان برای whmcs

langarneshin
July 14th, 2011, 02:02
سلام به همگی دم بچه های انجمن گرم ما هر بار پست دادیم جوابمون رو دادن و کمک کردن ما هم تا جایی که بتونیم کمک میکنیم اما!

من دنبال ماژول پرداخ بانک پارسیان برا whmcs میگردم اگه نال شده هم بود باشه پول نداریم بخریم وضع خرابه اگه هست کمکم کنین در زمن دنبال یه php نویس هستم میخوام یه اسکریپت رو برام ویرایش کنه و به اسکریپت قابلیت ورود اطلاعات از طریق اکسل رو اضافه کنه.

s.w.a.t
July 14th, 2011, 02:08
... من دنبال ماژول پرداخ بانک پارسیان برا whmcs میگردم اگه نال شده هم بود باشه پول نداریم بخریم وضع خرابه اگه هست کمکم کنین ...

باسلام
دوست عزیز خدمتون پیشنهاد میکنم اگر وضع خرابه نیایید توی این بازار تا وضع خوب بشه! چرا؟! چون ماه دیگه به علت خرابی وضع نمیتونید کار رو اداره کنید مجبور به ترک بازار میشید که همین باعث شده که بازار توی ایران ناامن بشه!
در ضمن برای کار دیگران هم ارزش قائل بشید!
هستند دوستانی در این انجمن که این ماژول رو به قیمت 20 تومان میفروشند!! 20 تومن همون شکلی که قبلا جای دیگه گفتم پول یک پرس غذا برای یک نفر در تهران در یک شب میباشد!
موفق باشید

---------- Post added at 02:08 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

نمونه تایپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f42/11381/

farid_havashem
July 14th, 2011, 03:37
چرا دوستان رو عصبانی می کنیددددددد ؟؟؟؟
swat عزیز زیاد عضبانی نشو :109:

langarneshin
July 14th, 2011, 11:10
ای بابا ما یه درخواست کردیم همه زدن تو پر ما منظور از این که وضع خرابه این نیست که پولی نیست و پول یه شب شام رو به روخ ما نکشید.

IranianServer
July 14th, 2011, 11:42
در خدمت هستیم .
قیمت 20 هزار تومان.