PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه از یک خط ای دی اس ال دو تا پی سی به نت وصل شن؟

AriyaDownload
July 13th, 2011, 23:20
سلام دوستان
من ای دی اس ال از مخابرات دارم
مدل مودم هم این هست ==> TP-Link TD-8811
امکان اتصال به اینترنت از طریق lan و usb وجود داره
سیستم اصلی با lan وصل هست و مشکلی نداره ولی سیستم دوم (لپ تاپ) می خوام با usb به اینترنت وصلش کنم
باید چی کار کنم؟؟؟
وقتی یو اس بی رو وصل می کنم و می زنم کانکت ارور می ده
زنگ زدم مخابرات یه چیزایی گفت که من متوجه نشدم
فقط همینو متوجه شدم که گفت باید بری تو ادمین مودم و یه کارایی رو انجام بدی
بعدش رویه لپ تاپ هم یه کاریی رو انجام بدی
حالا وقتی خواستم وارد ادمین مودم بشم یوزر و پسوردی رو که برای ادمین مودم گذاشتم یادم نمی یاد
الان باید چی کار کنم؟
راهی نیست تا بتونم دو سیستم رو با یک خط ای دی اس ال به نت وصل کنم؟
ممنون می شم به طور کامل راهنمایی کنید

bamboo
July 13th, 2011, 23:26
دوست عزیز
شما باید از روش nat استفاده کنید
که بتوان مودم رو جوری کافینگ کرد که بعد از روشن شدن خودش به اینترت متصل شود و نیازی به کانکشن نداشته باشد (ppoe)

AriyaDownload
July 13th, 2011, 23:30
دوست عزیز
شما باید از روش nat استفاده کنید
که بتوان مودم رو جوری کافینگ کرد که بعد از روشن شدن خودش به اینترت متصل شود و نیازی به کانکشن نداشته باشد (ppoe)

ممنون که جوابم رو دادین
می شه راهنمایی کنید باید چطوری این کار رو بکنم
من الان از طریق کانکشن به نت متصل می شم

mamali5
July 13th, 2011, 23:36
اول پشت مودم یک دکمه داره برای حدود 10 ثانیه اون رو فشار بدین و کمی صبر کنین تا دستگاه ریست بشه
بعد وارد ادمین بشین
و Setup رو بزنین و مراحل رو همینطور Next بزنین
یک مرحله گزینه PPOE رو انتخاب کنین و مراحل بعد یوزر پسورد بدین و سیو و ری استارت کنین دیگه حل
از این به بعد دیگه هر سیستمی به ای دی اس ال وصل کنین از همون شبکه Lan نت میگیره و نیازی به کانکشن نیست

farid_havashem
July 14th, 2011, 08:21
اول پشت مودم یک دکمه داره برای حدود 10 ثانیه اون رو فشار بدین و کمی صبر کنین تا دستگاه ریست بشه
بعد وارد ادمین بشین
و Setup رو بزنین و مراحل رو همینطور Next بزنین
یک مرحله گزینه PPOE رو انتخاب کنین و مراحل بعد یوزر پسورد بدین و سیو و ری استارت کنین دیگه حل
از این به بعد دیگه هر سیستمی به ای دی اس ال وصل کنین از همون شبکه Lan نت میگیره و نیازی به کانکشن نیست
این روش جواب داد ؟

mamali5
July 14th, 2011, 08:43
این روش جواب داد ؟

باید جواب بده!

---------- Post added at 08:43 AM ---------- Previous post was at 08:30 AM ----------

این روش جواب داد ؟

باید جواب بده!

danial478900
June 25th, 2014, 19:24
سلا من میخوام از یوزر پسورد دوستم استفاده کنم هر کاری کردم چراغ اینترنت مودمم روشن نشد
هر دوتامون از اینترنت مخابرات استفاده میکنیم لطفا راهنماییم کنید؟

ided
June 25th, 2014, 19:31
سلام

خیلی قدیمیه مدل مودمت
بهترین راه اینه یه مودم 4پورته که wifi داره بگیری

pixell2012
June 25th, 2014, 19:42
سلا من میخوام از یوزر پسورد دوستم استفاده کنم هر کاری کردم چراغ اینترنت مودمم روشن نشد

سلام سیستم های جدید مک میگزارند روی خط adsl
یعنی شما فقط با همون مودم میتونید وصل بشید
اگر هم مودم رو عوض کنید باید زنگ بزنید شرکت اینترنت دهی که مک شما رو بردارند
جدیدا مراکز مخابراتی جدا شده شما اگر مک نداشته باشد مرگز مخابراتی جدا باشد باز هم نمیتونید وصل بشید

chaleshtor
June 25th, 2014, 19:43
اگه منظورتون اینه دوستتون یک خط adsl گرفته شما هم میخواید از اون استفاده کنید نمیشه ایشون برای تلفن خودش درخواست داده این امکان نیست حداقل تا جایی که من می دونم

shakib zero
June 25th, 2014, 19:47
سلام سیستم های جدید مک میگزارند روی خط adsl
یعنی شما فقط با همون مودم میتونید وصل بشید
اگر هم مودم رو عوض کنید باید زنگ بزنید شرکت اینترنت دهی که مک شما رو بردارند
جدیدا مراکز مخابراتی جدا شده شما اگر مک نداشته باشد مرگز مخابراتی جدا باشد باز هم نمیتونید وصل بشید

اگه جفتتون از یه شرکت ( مثلا آسیاتک ) سرویس دارید نباید مشکلی داشته باشه

rahahosting
June 25th, 2014, 19:52
دوست عزیز
در مرحله اول باید روی سیستمی که می خواین از usb استفاده کنید درایور مودم را نصب کنید (سی دی مودم در داخل کارتن مودم موجود هست ) در مرحله بعدی باید مودم را در حالت ppoe تنظیم کنی تا بتونن هر دو سیستم از اینترنت استفاده کنند . جهت کانفیگ مودم در حالت pppeo نوع مودم را بفرمایید تا راهنمایی کامل انجام بدم

hostfire
June 25th, 2014, 21:53

مورد اول : تاپیک مال 3 سال پیشه تاپیک جدید ایجاد میکردید
مورد دوم : این امکان هست من خودم الان دارم همین کار رو میکنم فقط : 1_ باید مرکز مخابراتی شما و دوستتون یکی باشه 2_موقعی که اون کانکت هست شما نمیتونید کانکت شید