PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی

learn30t
August 9th, 2009, 20:58
باسلام
میخواهم یه سایت شبیه به رپید باز بزنم .لی تنها فرقی که دارد تمام فایلها بعد 24 ساعت پاک خواهند شد
حالا یه سرور مجازی میخواهم
مشخصات

در حد 20/30 هزار تومن
direct admin
hdd:20 gig
ram:256
bw : هرچه بیشتر بهتز
:بالای 99/9uptime
پیشنهادات
منتظر شما هستم
چون دانش اموزم بیشتر از این نمیتونم بدم

Roka
August 9th, 2009, 21:34
نمیشه سایتی مثل rapidbaz رو با همچین سروری راه انداخت حتی اگه فایل ها یک ساعت بعد پاک شند !!!!
شما حداقل . حداقل پورت 100 مگ نیاز داری ( بازم کم میاری ) و رم حد اقل دو گیگ که سرور رم پر نکنه و بخوابه !!!
البته اگه میخوای شبیه اونم بزنی !!!
چون همزمان اگه چند نفر بخوان یه فایل رو بزارن زیر دانلود کلی سرعت و رم میخواد
از طرفی شما باید کلی آی پی داشته باشی !!!
حالا اگه بخوای با یه اسکریپت مخصوص و اکانت rapidshare دانلود کنی که آی پی نخواد بازم محدودیت دانلود دارند اکانت ها !!!

شما کلاً اگه میخوای به صورت حرفه ای یا حداقل نیمه حرفه ای کار کنی باید یه سرور جدا بگیری !!! و چند قسمتش کنی یا چند تا سرور بگیری
که البته یه سرور منجر خیلی حرفه ای یا چند منجر حرفه ای و برنامه نویس تحت وب هم بهتون کمک کنند

Roka
August 9th, 2009, 21:34
نمیشه سایتی مثل rapidbaz رو با همچین سروری راه انداخت حتی اگه فایل ها یک ساعت بعد پاک شند !!!!
شما حداقل . حداقل پورت 100 مگ نیاز داری ( بازم کم میاری ) و رم حد اقل دو گیگ که سرور رم پر نکنه و بخوابه !!!
البته اگه میخوای شبیه اونم بزنی !!!
چون همزمان اگه چند نفر بخوان یه فایل رو بزارن زیر دانلود کلی سرعت و رم میخواد
از طرفی شما باید کلی آی پی داشته باشی !!!
حالا اگه بخوای با یه اسکریپت مخصوص و اکانت rapidshare دانلود کنی که آی پی نخواد بازم محدودیت دانلود دارند اکانت ها !!!

شما کلاً اگه میخوای به صورت حرفه ای یا حداقل نیمه حرفه ای کار کنی باید یه سرور جدا بگیری !!! و چند قسمتش کنی یا چند تا سرور بگیری
که البته یه سرور منجر خیلی حرفه ای یا چند منجر حرفه ای و برنامه نویس تحت وب هم بهتون کمک کنند

learn30t
August 9th, 2009, 21:44
کاربران سایت من زیاد نیستن یعنی امکان دانلود 2 تا همزمان نیست تا چه برسه چند تا

Roka
August 9th, 2009, 22:10
آهان اینجوری خوبه !!!
من میتونم این سرویس رو در اختیارتون بگذارم

رم 256
حد اکثر 15% استفاده از سی پی یو
10Mb/ps Uplink
هارد: 20 گیگ
پهنای باند : تو پنل ماهیانه 200 گیگ میزارم ( ولی اگه تمام کردی به صورت مجانی افزایش میدم . ولی نه اینکه یه روزه بخوای 100 گیگ مصرف کنی !!! )
دیتاسنتر :giga-international

30 تومان بابت وی پی اس + 6 دلار لایسنس دایرکت ادمین

که البته دایکت ادمین نیاز نیست . همون kloxo میتونید نصب کنید واسه کار شما خیلی عالیه ! مجانی هم هست
جمعاً : 36 هزار تومان
از نظر آپ تایم هم قول 100 % نمیدم ولی توی این چندین ماهی که این سرور رو گرفتم فقط چند ساعت سرور دان بوده ( که از چند روز قبل دیتاسنتر به من و من به مشتران اطلاع رسانی کردیم !!! ) به غیر از اون سرور دان نشده !!!

اطلاعات تماس :
E-Mail : WD.Roka@live.com
Y! ID : MR.Roka
Phone : 09171709439
www.roka.ir
www.roka.ir/contact.php
مهدی خرم آبادی
موفق باشید

rayannet
August 9th, 2009, 22:26
باسلام
میخواهم یه سایت شبیه به رپید باز بزنم .لی تنها فرقی که دارد تمام فایلها بعد 24 ساعت پاک خواهند شد
حالا یه سرور مجازی میخواهم
مشخصات

در حد 20/30 هزار تومن
direct admin
hdd:20 gig
ram:256
bw : هرچه بیشتر بهتز
:بالای 99/9uptime
پیشنهادات
منتظر شما هستم
چون دانش اموزم بیشتر از این نمیتونم بدم

دایرکت ادمین بهتون 7500 میدم
سرور مجازی هم 20.000 تومان ماهانه
اگر سوالی بود در خدمتیم

ShahServer
August 9th, 2009, 23:53
سرور مجازی رو 10تومن دایرکت ادمین هم 5 تومن
جمعا 15 تومن
+port 1000

abbaselahi
August 13th, 2009, 13:04
www.tehranvps.com (http://www.tehranvps.com)

Ali-718
August 13th, 2009, 13:36
من سرور مجازی رو با پهنای باند نامحدود میدم 12تومن میدم این ای دی starhost_90

Arashdn
August 13th, 2009, 15:07
همین وی پی اس شما با 22 تومن رم 256 --- هارد 35 -- پورت 10 گارانتی شده ماکسیمم 50 --- پهنای باند 200 گیگ + دایرکت ادمین
وی پی اس ماهانه 32000 با رم 384 -- هارد 50 --- پورت 10 گارانتی شده ماکسیمم 50 --- پهنای باند 300 گیگ + دایرکت ادمین
مشخصات تماس در امضام هست
وب سایت : www.gignic.com

rayannet
August 13th, 2009, 15:14
سرور ایشان خریداری شده است.