PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خرید خود اطمینان لازم را از معتبر بودن طرف مقابل میتوان کسب نمود.($$$)

FARAZIRANIAN
July 13th, 2011, 17:14
به امتحانش می ارزه

همیشه کسیو پیدا کنید که بتونید درخواستتونو ازش بخواید و از همه مهمتر خریدتون مطمئن باشه .

خرید های دلار الکترونیک خود را از مادرخواست کنید.( وب مانی, لایبرتی رزرو , پرفکت مانی , آلرت پی , پی پل)

اگر فروشنده هستید میتوانید در صورت تمایل برای فروش با پشتیبانی ما هماهنگ کنید.

امیدوارم توانسته باشیم در مدت زمان کمی که با این نام وارد عرصه تجارت الکترونیک شده ایم اطمینان شما

عزیزان را جلب کرده و نیازتان را برآورده سازیم.

به ازای 10 بار خرید مکرر از این سایت نام شما در قسمت مشتریان باوفا درج شده و قیمت فروش نیز متفاوت

خواهد بود.

www.farazcash.com

خرید و فروش پول های الکترونیکی، خرید و فروش پرفکت مانی،خرید و فروش لیبرتی رزرو، خرید و فروش وب مانی

FARAZIRANIAN
July 14th, 2011, 10:29
به جای اینکه بیایم به هم کمک کنیم و بازار الکترونیک و رونق بدیم نشستیم دیگران واسمون تصمیم بگیرن. با کم و زیاد شدن

قیمت پا پس میکشیم که نکنه یه موقع ضرر کنیم. یادتون نره که پیشرفت و رسیدن به هدف ریسک میخواد. پس تمرین کنیم

ریسک پذیر باشیم.

تا بتونیم این حیطه کاریو تو کشورمون به صورت قدرتمند رونق بدیم.

به امید روزی که تک تک ما انجمنیها پیشرفتمونو جشن بگیریم و به همه بگیم برای رسیدن به هدفمون تلاش کردیم , ریسک

کردیم و پشت همو داشتیم تا حتی المقدور کسی ضرر نده.

فراز کش شارژ ایرانسل, شارژ همراه اول, لیبرتی رزرو, پرفکت مانی, وب مانی, آلرت پی, ويزا كارت->ليست محصولات (http://www.farazcash.com)

FARAZIRANIAN
July 14th, 2011, 20:41
سلام عزیزان وب هاستینگی من:

ما یه راه حل برای همکاران عزیز ایرانی داریم که دیگه نگران تحریم و بلوکه کردن حساب پی پل نباشن.
پشتیبان های ما می توانند در صورت صلاحدید شما عزیزان نسبت به مصرف دلار نامبرده به صورت آنلاین
مشاوره هایی را در این قبال در اختیار شما قرار دهند.
معمولا ما قیمت را در تاپیک ها درج نمی کنیم و دوست داریم همه مشتریهای خودشونو داشته باشند.
اما من امروز یه تصمیمی گرفتم و دوست دارم خدمات دهی به این انجمن را در راستای فعالیتم قرار بدهم.
چون بچه های خیلی مهربونی هستن. کافیه اگه ارتباط برقرار کردید و راضی بودید نام خودتونو به یه نحوی
در تاپیک های ما درج کنید تا لیستی به نام وب هاستینگی ها راه اندازی کنیم و نسبت به تعداد خریدهایی که
از ما می کنید خدمات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر بگیریم.

:) راستی مشاوره با پشتیبانهای ما یادتون نره :)