PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدودیت زمانی یک ماهه و دو دماههو سه ماهه در میکروتیک حجمی نمیخوام باشه!!!

mohsenx30
July 12th, 2011, 15:08
سلام دوستان من میخوام یه آموزشی درباره محدودیت زمانی یک ماهه و دو ماهه و چند ماهه در میکروتیک به من کمک کنه تا بتونم در سرورم استفاده کنم هر کس که این کارو انجام داده خواهشمندم کمکم کنه با تشکر!!:((

saeed25
July 12th, 2011, 15:37
با دروود
از بسته userman استفاده نمایید.
پارامتر های مورد نیاز:
d=day
m=minute
s=second
محدودیت 1 ماهه:
30d

diges
July 12th, 2011, 16:24
از طریق وین باکس بخوایید وصل بشید هیچ راهی نداره باید یاداشت کنید تاریخ رو ولی user man همه رو داره محدودیت حجمی تاریخ پایان سرویس.....

emadjan
July 12th, 2011, 22:58
سلام دوست من
یک vps بگیر و ibs رو نصب کن این کارو راحت انجام میده .

taghikhani
July 12th, 2011, 23:11
برای این بسته جستجو کنید: Mikrotik user manager
اگر برای تنظیمات مشکلی داشتید بفرمایید راهنمایی کنم.

hamidreza_s
July 13th, 2011, 13:29
چطوری میشه نصب اش کرد؟
ظاهراً گفته این بسته را آپلود کنیم و سپس روتر را ری استارت کنیم. حالا این بسته را از کجا میشه دانلود کرد؟

saeed25
July 13th, 2011, 14:10
دروود بر شما
اگر دز زمان نصب این بسته نصب نشده باشد،باید از خود تارنما(سایت)میکروتیک این بسته را دریافت و با FTP بر روی سرور خود بارگزاری(Upload)نمایید..

hamidreza_s
July 13th, 2011, 17:17
من قسمت دانلود را دیدم. ولی بطور دقیق کجای سایت هست. من قبلاً از اون قسمت یک پک کامل میکروتیک(فایل ایزو) را دانلود کرده ام. یعنی بسته کامل را باید دانلود کنم؟! راستی از خود میکروتیک میشه wget زد مثل لینوکس؟ یا باید روی کامپیوتر اول دانلود کرد بعد از کامپیوتر دوباره آپلود کرد؟