PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جی میل چی میگه ؟

Sir.DarKNesS
July 12th, 2011, 12:08
صبح اومدم وارد جیکیل شم میگه باید فعالش کنی کشورتو اتتخاب کن شماره تلفوتو هم بده !
من 2 ساله این جیمیل رو دارم الان باید چیکارکنم دیشب کار میکردا:((
چیکار کنم الان ؟

mohebali
July 12th, 2011, 12:14
هیچی
من که اطلاعات رو دادم هیچ مشکلی پیش نیامده البته امروز و دیروز نیست خیلی وقته !
راحت باش گوگل با ماست

Sir.DarKNesS
July 12th, 2011, 12:31
میگه یه شماره تلفن بده کد برات سند کنم انو وارد کن نا اکتیو شه :(( ؟ چیکار کنم

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

ننم وایییی

دیدم یکی زنگ زد زن بود اتوماتیک گفت 87069 زدم فعال شد دوباره خوند بعد گفت گود بای

عجببببببببببببببببببببببب ببب

شمارش هیچی نیوفتاده بود دم گوگل گرم بخوا هنگ کردم

mohebali
July 12th, 2011, 12:34
چرا به من کسی زنگ نزد؟

elyas.as
July 12th, 2011, 12:34
سلام عزیز
هر چی میگه عمل کن هیچی نمیشه:105:

Sir.DarKNesS
July 12th, 2011, 12:39
منم فکر میکردک باید شماره خراجی بدی دیدم به ایرانسل زنگ زدن شمارشم زده بود No Number بعد مثل تلفن گوبا بود براک خوند وارد کردم 5 رقمی بود اکتیو شد الان تو جیملمم :دی :104:

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

بابا چون از تو مشخضات میخوات برای من اکتیو میخواست خداییش سگ کیف شدما

قزوین هاست
July 12th, 2011, 13:16
گوگل به تازگی این سرویسو راه انداخته...بخوای جیمیل بسازی هم اینو میگه...
واسه منم زنگ زدن ولی شماره داشت.منم خوشم اومد هی ماره می دادم گوگل میزنگید...هه
نگران نباش...جدیدا این طوری شده.البته من خیلی وقته می دونم!

Sir.DarKNesS
July 12th, 2011, 13:44
نگرانیم از این بود که خیال میکردم گوگل به شماره های ایرانی تماس نمیگیره که دیدم گرفت کد رو دادم اکتیو شد :))

hamid_Reza
July 12th, 2011, 14:21
به ما که زنگ نزد کسی :-؟؟

shahmoradi
July 12th, 2011, 14:40
جی میل این سرویس را به تازگی راه اندازی نکرده خیلی وقت پیش بود تقریبا یک سال این طرح برای جلوگیری از ساخت اکانت های جی میل برای ارسال اسپم،راه اندازی شد.
وقتی که کاربر می خواست اکانت جدید بسازه باید یک شماره تلفن وارد می کرد تا به صورت خودکار با اون تماس گرفته و باز هم به صورت خودکار شماره ای را می گفت و شما هم باید اون شماره را به عنوان کپچا وارد می کردید
که این کار باعث افد شدید تعداد کاربران جی میل شد و پس از یکی دو ماهی جمعش کردند.
مثل اینکه دوباره راه انداختنش ولی چیز خوبی نیست
خود من مجبور شدم تا 3 بار به هم زنگ بزنه چون خیلی سریع شماره ها رو می گه و فکر کنم تکرار هم نداشت
اگه پیام کوتاه می فرستاد خیلی بهتر بود
به هر حال اونها امکانات سخت افزاری خیلی قوی دارند و می توانند چنین چیزهایی را پیاده سازی کنند
فکر کنید مثلا سایت بلاگفا هم چنین عملکردی را ره بندازه اون وقت برای ارسال یک نظر در بلاگفا باید منتظر باشیم یکی زنگ بزنه چی میشه وای !

Sir.DarKNesS
July 12th, 2011, 14:54
چرا تکرار کرد برای
من 5تا عدد که چیزی نیست

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

بعدش فکر کنم گوگل + راه اندازی شده این کپچا رو دوباره راه اندازی کردند :))

saeed25
July 12th, 2011, 16:15
من هروز می زنم تا بهم زنگ بزنه از ضدای خانومه خوشم می آد:دی