PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با خیال راحت به سارق پول بدهید!

shamimi
July 12th, 2011, 01:54
این آموزش که بصورت کوتاه می باشد را برای شما هایی قرار می دهیم که با عابر بانک ها بیشتر کار می کنید و ممکن است در عابر بانک خود وجه های میلیونی وجود داشته باشد و سارقانی که از این امر با خبر هستند و پیگیر شما می شوند تا بتوانند در وقت و جای مناسب شما را تحت فشار قرار دهند تا هر اندازه که می توانند از عابر شما وجه بر دارند.حال بانک ها و پلیس سیستمی را ابدع کرده اند که با خیال راحت می توانید وجه را به سارق بدهید و مطمئن باشید که سارق دستگیر می شود...

‏براي مطالعه به ادامه متن مراجعه فرمایید.

گر سارقان شما را وادار کردند که از کارت عابر بانکتان پول بگیرند شما میتوانید رمز عبور کارتتان را به صورت مع*** (یعنی از آخر به اول) واردکند مثلا اگر کلمه عبور شما 1254 میباشد شما عدد 4521 را وارد کنید. با این کار عابر بانک به شما پول میدهد ولی در عین حال دستگاه به صورت خودکار پلیس را در جریان سرقت قرار میدهد. این قابلیتی است که تمام دستگاههای خودپرداز دارند ولی اکثر مردم از آن بی خبرند.

سایت برق الکترونیک ایرانیان Ω الكترونيكا (http://www.electronica.ir)
با اخبار روز که باعث می شود اصلا خسته نشوید

هاست برتر
July 12th, 2011, 03:01
شما برو دم عابر هر عابری که دلت میخواد همین کارو بکن اونجا بشین منتظر پلیس ببین میاد یانه عزیز.ول کن این حرفارو

ra3ou1
July 12th, 2011, 03:19
منبع این کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بانک تایید میکنه حرف شما رو یا از خودتون گفتین

چنین چیزی باشه و داخل تبلیغاتروش مانور ندن؟؟؟ میشه !!!!

من بعید میدونم منطقی نیست

AriyaDownload
July 12th, 2011, 03:33
من همین کار رو از کسی دیگه ای خیلی وقت پیش شنیده بودم
و مثل اینکه واقعی هم هست
ولی خوب به نظرم عملا فایده ای نداره :d

lvlehrad
July 12th, 2011, 06:18
با اخبار روز که باعث می شود اصلا خسته نشوید
این تاپیک تبلیغی بیش نبود وگرنه این مطلب مال احد بوق هست و حداقل سه بار در زمان های مختلف تو همین انجمن مطرح شده و راجع به راست یا دروغ بودنش بحث شده

taghikhani
July 12th, 2011, 08:16
معمولا وقتی خبری نقل میشه باید به منبع اصلی اون خبر لینک داده بشه. نه به سایتی که خبر رو از دست صدم گرفته.

Sajad
July 12th, 2011, 08:21
http://www.webhostingtalk.ir/f41/19731/
تاپیک بسته شد.