PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سرویس دهندگان معتبر خدمات ارزی

1eng.ir
July 11th, 2011, 16:27
اول از همه چیز بگم هدف از تاپیک کمک به خریداران و سرویس گیرندگان هست و هدف تبلیغاتی ندارم.

سعی میکنم سرویس دهندگانی که باهاشون کار کردم و کاملاً مورد اطمینان هستند رو معرفی کنم.
تایید من، دلیلی مبنی بر ضمانت سرویس دهندگان نیست. فقط تجربه و تحقیق شخصی هست که مطمئناً به دوستان و همکاران کمک خواهد کرد.

1.
Leenyx.com
* صدور ویزا و مستر کارت، سیم کارت بین المللی، خدمات Paypal و ...
- به شخصه ازشون خریدی نداشتم ولی خیلی از دوستان ازشون خرید داشتند و قطعاً خریدشون هم موفق بوده.

2.
Payment24.ir
* انجام پرداخت بوسیله Credit Card و Paypal
- مدیریت این وبسایت جناب آقای "سجاد شهیدیان" هستند. خودم و خیلی از همکاران خریدهای موفقی ازشون داشتیم. معمولاً دلار هم دارن و قیمت نسبتاً مناسبی ارائه میدند. الان هم کمتر از 1 ماهه که به Malaysia مهاجرت کردند.
Y! Id: star.soheil

3.
کاربر WGB
- جناب آقای "علی حاجیانی" هم یکی از کار درست های این زمینه هستند که به شخصه اولین جایی که مراجعه میکنم پیش ایشون هست.
Email: ali[at]hajyani[dot]info

4.
کاربر exactserver
- جناب آقای "فرید پارسایی" پرداخت ها رو از ارمنستان انجام میدند و یکی از گزینه هایی هست که مورد اعتماد بازاره.
Y! Id: faridparsaei
5.
dehlya2009
- جناب آقای "حمید لطف اللهی" ایشون هم پرداخت ها رو از ارمنستان (اگه اشتباه نکنم) انجام میدن. تو اکثر مواقع دلار دارن. بعضی مواقع از بازار دلار فروشها گرونتر میدن، ولی کارشون مورد تایید هست.
Y! Id: dehlya2009

6.
Abzarha.Com
- تقریباً همه کاری انجام میدن. یکی از قدیمی های خدمات ارزی هستند. قبل از خرید هم قوانینشون رو کامل مطالعه کنید تا زمان خرید با مشکلی مواجه نشید.

این پست تکمیل خواهد شد. ...

1. قبل از خرید باز هم تحقیق کنید، این پست فقط راهنمایی کوچیکیست که سریعتر به نتیجه برسید.
2. تبلیغ ممنوع :)
3. پیغام خصوصی ندید لطفاً. با پاسخ ندادن شرمندتون میشم

آخرین ویرایش: 07/11/2011

m_dg_farari
July 11th, 2011, 16:48
سلام
ممنون از محمد به خاطر پست خوبش.
در ادامه Leenyx 100% تضمین شده هست. بنده بیش از 20 هزار دلار تا به الآن توسط این شرکت حواله زدم و بسیار دقیق و مطمئن هست کارشون. دلار رو هم به قسمت صرافی حساب میکنن و همیشه به هر مقدار که بخواین موجود دارن و 49 دلار هم کارمزد میگیرن. چه 1 دلار حواله باشه چه 2 هزار دلار.
پ ن: اگر پستم اضافی هست بفرمایید تا دیلیت کنم.

behrooz_iri
July 11th, 2011, 16:52
با اجازه ممد جون

ویزا آنلاین 24 گروه کارت های اعتباری ایران نمایه (http://www.visaonline24.com/)

خرید فروش ایگولد و کارت اعتباری >> www. e p a y .ir . . . . . . . . . . (http://www.epay.ir)

::Nilopar.com:: سایت رسمی شرکت عصر ارتباطات (http://www.nilopar.com)

باهاشون کار کردم مشکلی نبوده :دی

tthost
July 12th, 2011, 13:27
تـــــــــــــــاپیک خوبیه
مرسی این سایت abzarha معتبره؟

m_dg_farari
July 12th, 2011, 14:53
با اجازه ی دوستان
tthost جان ما (همه ی دوستان) کسایی که تا بحال باهاشون کار کردیم و 100% تضمین شده هستند رو معرفی میکنیم... هر کسی رو شناخته باشیم معرفی کردیم... به شدت پیشنهاد میکنم اگر شناختی روشون ندارین باهاشون کار نکنید چون کارهای مالی اساسی ترین زمینه در کار هر شرکتی هست..!
شرکتی مثل پرناک که تاپیکش موجوده و چندین شرکت دیگه که من میشناسم و واقعا آدم های خوبی هم بودن به همین دلایل و مسائل مالی به مخمسه های بدی خوردن... !

saeid.roop
July 12th, 2011, 15:04
dehlya2009
کارش خوبه ، ولی خیلی گرانفروش هستند ! البته زیاد شدن فروشنده ها روشون تاثیر گذاشته و قیمت رو کاهش دادن !

البته همه دلار فروش ها ، زمان گران شدن دلار لحظه ایی گران می کنند ، ولی موقعی که دلار پایین می یاد سال بعد کاهش می دن به بهانه اینکه دلار از قبل داشتیم ،نمونش همین

alborzgostar
July 12th, 2011, 15:27
Abzarha.com

مدیرش مهدی جزینی هست ادم خیلی خشک و بد اخلاف یه خاطه دارم بزایرید بگم

یه زمانی خواستند سرور بخرند ب من مشورت کردند 45 دقیقه با ایشئن حرف زدیم راهنماییشون کردم بعد از 3 ماه من برای پی پل زنگ زدم بهشون کمک بگیرم گفت وقت منو نگیرید !

قوانین مسخره ای هم دارند ! تو سایتشون زده هر دلار 1170 زنگ میزنی میگه نه این نیست و .....

saeid.roop
July 12th, 2011, 15:41
Abzarha.Com

با یه تایلندی کار می کنه

elyas.as
July 12th, 2011, 15:50
با سلام و تشکر
مطلب خیلی خوبی بود تا باشه از این مطلبها:53:

tthost
July 13th, 2011, 10:45
من خودم با payment24 کار کردم و خوب انجام دادند تا به حال
با abzarha صحبت کردم ظاهرا حرفه ای هستند و زیر و بر کار رو خوب می دونن

من دنبال یک روش پرداخت می گردم که +500 دلار رو حدود 1150 به پایین محاسبه بشه

yaghoub
July 13th, 2011, 19:08
سلام
بنده هم با چند تا از اين سايتها كاركردم.
سايت paymentiran.com اصلا تاييد نميشه .مراقب اين سايت باشيد . در حقيقت فقط كلاهبردازي ميكنند.

MbjHosting
July 13th, 2011, 19:25
باسلام.
واقعا ممنونم. بسیار مفید ...

حال دو سوال:
1- کدام یک سریعتر انجام می دهند؟
2- کدام یک انتقال ( سند مانی ) انجام می دهند؟

diges
July 21st, 2011, 03:43
ما که یک بار 440 یورو کلاه رفت سرمون

الان دیگه کم کم پرداخت می کنم مشکلی نباشه

rightTurn
August 6th, 2011, 02:58
من اگه بخوام مورد تایید قرار بگیرم باید چه بکنم؟

NovinServer
August 6th, 2011, 03:08
تعریف نباشد اما من حدودا چهار ماه است دلار های پی پال خودم را اول از payment24.ir سپس اگر موچود نباشد go2paypal.com می گیرم ...
از اقای شهیدیان ( payment24 ) یک چیز حدود 3 الی 5 هزار دلار تا کنون به صورت Mass Payment و Send Money و شارژ پنل دامین .... گرفتم و تا کنون هیج مشکلی نداشته است و هم اکنون با ایشون کار می کنیم و خیالم راحت هست و از go2paypal.com هم خانم عبادی حدود 1 الی 2 هزار دلار کار کردم مشکلی نداشته است و خوب بوده است !
یکی از دلایل مهمی که از payment24 نسب به go2paypal بیشتر خرید می کنم این است که اقای شهیدیان در صورت نیاز بودن مدارک مانند پاسپورت و .... خودشان ارسال می کنند اما go2paypal مدارک ارائه نمی کنند ! پس من اقای شهیدیان را در اولویت خرید خود گذاشتم ...
این هم تجربه و نظر شخصی من بوده است و هیچ شخص یا سایتی را تایید یا تکذیب نکردم !

pishtazweb
August 6th, 2011, 03:28
تاپیک خبلی خوبیه
من بیشتر پرداختم را با dehlya 2009انجام میدم
معمولا پرداخت ها ظرف چند دقیقه انجام میشه و تمام نیازها بنده را برطرف کرده
فقط برای پرداخت های زیر 50 فکر کنم کارمزد میگره که گرون در میاد
باسه همین من برخی از کارها را میدم سایر دوستان انجام بدند
با تشکر

m_dg_farari
August 6th, 2011, 14:21
من اگه بخوام مورد تایید قرار بگیرم باید چه بکنم؟
داداش اینجا که بانک مرکزی نیست اومدی دنبال مجوز تاییدیه :دی اینجا دوستان تجربیات شخصیشون رو ارائه میکنن!!!! هیچ کسی هم کس دیگه رو تضمین نکرده تو این تاپیک!!!

یه نکته رو هم الآن فکر میکنم لازم شد که بگم!!! با اجازه ی ممد:
هیچکدام از نامبردگان در این تاپیک به عنوان ارائه دهنده ی خدمات ، با ضمانت شخص معرفی کننده معرفی نشدن!!1 و فقط تجربیات کار با ایشون بیان شده! پس اگر کسی مشکلی با یکی از پرداخت کنندگان نامبرده پیدا کرده مسئولیتی متوجه من (نوعی) نیست!!

rightTurn
August 7th, 2011, 08:59
داداش اینجا که بانک مرکزی نیست اومدی دنبال مجوز تاییدیه :دی اینجا دوستان تجربیات شخصیشون رو ارائه میکنن!!!! هیچ کسی هم کس دیگه رو تضمین نکرده تو این تاپیک!!!

یه نکته رو هم الآن فکر میکنم لازم شد که بگم!!! با اجازه ی ممد:
هیچکدام از نامبردگان در این تاپیک به عنوان ارائه دهنده ی خدمات ، با ضمانت شخص معرفی کننده معرفی نشدن!!1 و فقط تجربیات کار با ایشون بیان شده! پس اگر کسی مشکلی با یکی از پرداخت کنندگان نامبرده پیدا کرده مسئولیتی متوجه من (نوعی) نیست!!

خیلی خب حالا شما چرا انقدر عصبانی هستی؟
بعد از اینکه پست زدم دیدم کسی که تاپیک رو باز کرده خودش بن شده می خواستم پستم رو پاک کنم منتهی فراموشم شد.

m_dg_farari
August 7th, 2011, 13:52
دوست من شما از لحن صحبت بنده عصبانیت دیدید!؟!؟!؟ من که حتی به شوخی هم حرف زدم!!
بن شدن استارتر تاپیک یه موضوع بی دلیل هست که توی این انجمن رایجه... فقط اینو بدون که استارتر این تاپیک که بن شده ، خیلی خیلی از کسایی که بنش کردن بیشتر گردن این انجمن حق داره... منتهی "نمک خوردن و نمک دون شکستن" و "غریبه پرستی" رسم ما ایرانیاست ... ;)

sellpad
June 6th, 2012, 23:34
من اینقدر میدونم که payment24 خیلی بده وبد جور اذیت میکنه و خیلی گداس و بد دهن باسه 70 تا تک تومن 2 بار با ایمیل بت گوش زد میکنه

Dr.XJ
August 6th, 2012, 10:18
دوستان درسته این بحث یکم قدیمی شده، ولی من برای خرید وب هاست و شاید دریافت وجه، نیاز به باز کردن اکانت PayPal دارم. کسی رو توصیه میفرمایید؟ کسی هست از دوستان که داشته باشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید