PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش استفاده از vps به عنوان Remote upload با امنیت بالا( با نصب ESET Smart Security بر روی vps با اکانت ftp

alfa5xx
July 11th, 2011, 16:12
با سلام خدمت دوستان
اگه از دوستان کسی این آموزش رو میخواد لطفا یگه تو سایت قرار بدم.

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

برای کانفیگ به این نرم افزار ها نیاز داریم
1-روی vps :
eset smart security - file zila server --

2- بر روی کامپیوتر خونتون یه download manager .

CmanDesign
July 11th, 2011, 18:01
والا من که از ریمونت آپلود دقیقا منظور رو متوجه نشدم ، ولی اگه میخوای آموزشو بزاری که دیگه " اگه کسی میخواد " نداره . بزار ملت استفاده ببرند :) ممنون

arman_2
July 11th, 2011, 18:47
من می خوام

alfa5xx
July 12th, 2011, 00:45
با سلام خدمت دوستان .
ابتدا نرم افزار file zila server را نصب میکنیم.
و پورت مورد نیاز نرم افزار را بسته به علاقه خودتون انتخاب کنید و نصب کنید.و یک اکانت ftp روی آن تعریف کنید فقط یه کاربر میسازید و بهش پسورد میدید همین.(دقت کنید آِ ی پی سرور رو باید localhost بدبد) یک پوشه را بر روی دسکتاپ ایجاد میکنیم و آنرا به اکانت ftp اتصال میدهیم
با کنسول با وی پی اس خودتون وصل شید و نرم افزار eset smart Security را نصب کنید و بعد از نصب کامل نرم افزار firewall و realtime protec را disable کنید.

در این حال با remote desktop به وی پی اس خود وصل شوید و همینطور فولدری که برای کار ftp ایجاد کرده بودیم را توسط IE باز میکنیم و اطلاعات اکانتی ftp را در زمانی که از ما خواست به آن میدهیم .
ما ابتدا فایل هایمان را بر روی وی پی اس باید دانلود کنیم و داخل پوشه ای که بر روی دسکتاپ ایجاد کرده ایم و ftp اکانت به آن داده ایم، کپی میکنیم .

و توسط دانلود منیجری که بر روی منزلمان نصب کرده ایم با تایید ftp اکانت به فایل دانلودیمان بر روی وی پی اسمان دسترسی خواهیم داشت .
حال زمانی که دانلود منیجر بر روی منزل مان در حال دانلود فایلهای بر روی وی پی اس است firewall eset smart security را بر روی حالت learning mode قرار داده و ok میکنیم .
در این ارتباط شما میتوانید فایلهایتان را از روی وی پی اس خودتان بر روی هارد خود انتقال دهید با وجود اینکه امنیت کاملی هم بر روی وی پی استان وجود دارد و امنیت کامل بر روی فایلهای در حال دانلودتان

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

این هم لینک دانلود آموزش :

http://up.iranblog.com/images/qp7vy41dm21gk8otc1x.rar

موفق باشید

alfagig
July 12th, 2011, 02:59
دوست عزیز لازم به این همه دردسر نیستا راه های خیلی ساده تری هم موجوده
ولی با این وجود دستتون درد نکنه

Subaru
July 14th, 2011, 22:31
واسه دانلود فایل نمیشه رو IIS فقط FTP رو تنظیم کرد ؟
من خودم FTP رو روی IIS تنظیم کردم فقط نمیدونم برای authentication باید چه کار کنم. و فایل هایی هم که در مسیر FTP قرار داره دانلود نمیشه فقط لیست فایل ها دیده میشه

soroushhost
July 14th, 2011, 23:15
آقا یکی آموزش نصب کامل iis و یک پنل مدیریت برای ویندوز داره بزاره (کامل باشه)، مشتری های ما خیلی دنبالشن چون ما نصب نمی کنیم براشون

alfa5xx
July 14th, 2011, 23:19
با سلام دوست عزیز .
گار با iis چه برای بالا آوردن سایت و چه برای استفاده از ftp account در iis یکم سخته ولی میشه .
ولی اگه برای ftp میخوای از سرورت استفاده کنی فقط یه file zila server نصب کنی خیلی راخت میتونی به تعداد نا محدود و با authentication کل کاربرایی که تعریف کردی به سرورت وصل شن حتی میتونی سرعت دانلود هر کاربر رو محدود هم کنی خیلی توپه نرم افزارش من خودم واسه ftp خیلی با iss ور رفتم ولی به دردسرش که نمی ارزه من خودم الان با همین file zila server کار میکنم و خیلی هم راضیم , و با دانلود منیجرم دانلود میکنم .
حالا دگه انتخاب با شماست که از iis استفاده کنی یا filezila server .
فقط وقتی فایلها رو لیستی در ftp دیدی لینکشون رو تو یه فایل متنی کپی کن بعد از ftp خارج شو و لینکهایی که تو فایل متنی سیو کردی رو به دانلود منیجر بده و نام کاربری و پسورد رو برای دانلود فایل بهش بده تا با authentication بتونه به سرورت وصل شه و دانلود کنه.