PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت هاي كه كارت شارژ مي فروشن چه سودي مي كنن

azita
July 11th, 2011, 13:23
سلام..

دوستان اين سايت هاي كه كارت شارژ مي فروشن چه سودي مي كنن؟؟

با اپراتور ها قرارداد دارن يا با بانك ها؟

mohsen1
July 11th, 2011, 13:31
واقعا چه سودی می کنند ؟ :108::50:

GOD
July 11th, 2011, 13:41
روی هر کارت 2% سود میکنند

azita
July 11th, 2011, 13:44
يعني هر 1000 تومن 20 تومن..؟

خوب اين گه چيزي نميشه..؟ و اين كه با بانك قراردا دارن يا مثلا ايرانسل

dade24
July 11th, 2011, 13:53
نظر من اینه که یه جورایی کسب اعتبار میکنند ...

مثلا بغالی سر کوچه ما یه بنر دومتری زده کارت سارژ دارم ولی فقط من و داداشم از اون شارژ میخریم

به نظرت این چه سودی میکنه ؟

azita
July 11th, 2011, 14:02
خوب داره اشتباه مي كنه ديگه.. 2 تا مشتري چيه اخه

021teh
July 11th, 2011, 14:05
شارژ 5 تومنی
4950 خرید میکنن 5300 یا 5500 میفروشن

تو تعداد بالا سود داره

hamidreza_s
July 11th, 2011, 14:15
شارژ 5 تومنی
4950 خرید میکنن 5300 یا 5500 میفروشن

تو تعداد بالا سود داره

ببخشید این قیمت بقالی هست؟ یا اینترنت؟ راستی قیمت این کارت شارژها چند هست. من نمیدونم؟ مثلاً دوهزار تومانی چند فروخته میشه؟دوهزار تومان؟! یابیشتر؟ به نظر من اصلاً نمی ارزه این همه هزینه راه اندازی سایت.
تو این اینترنت مملت ما با چی میشه سود کرد؟ فیلم سریال یا چیز پی ان؟!!!

farid_havashem
July 11th, 2011, 14:35
کلا سودی نداره ، سودش توی تعداد بالاست که اونم هر کس توی سال اول و دوم شروع کرد برنده شد

azita
July 11th, 2011, 15:17
كي گفته كه اينا شارژ دو تومني رو ميده 22000؟

اصلا هم اين طور نيست با همون قيمت ميدن

itjavani
July 11th, 2011, 16:09
برای واسطه میشه گفت هیچی!
برای کسی که خودش تعداد بالا میخره میزاره رو سایتش سودش بهتره!

ali2k
July 15th, 2011, 12:11
دو نوع سایت کارت شارژ وجود داره :)
نوع اول همکاری فروش هست که کلا 2% سود از هر فروش دارد و مبلغی هم حدود 120 هزارتومان هزینه سالیانه سایت است کلا این روش سودی ندارد ...
نوع دوم سایت های مستقل هستند که کارت شارژ را بصورت عمده خریداری می کنند و تمام سود مستقیم برای صاحب سایت است نوع دوم روی فروش تعداد سود خوبی دارد اگر بخواید حدودی از سود ماهیانه را بدانید برای سایتی که فروش معمولی دارد ماهی 300 هزارتومان سود و برای سایت ها پرفروش بین 500 تا 800 هزارتومان ماهیانه سود دارد.

saeid.roop
July 15th, 2011, 12:17
سایتی مثل echarge حداقل ماهیانه 2 میلیون تومان درآمد داره
شارژ 5 تومانی رو 4500 تا 4600 خرید می کنند و 5 می فروشند

ali2k
July 15th, 2011, 12:25
سایتی مثل echarge حداقل ماهیانه 2 میلیون تومان درآمد داره
شارژ 5 تومانی رو 4500 تا 4600 خرید می کنند و 5 می فروشند

بله این سایت فروشی فوق العاده داره :) سایت های پرفروش راحت نصف این سود را دارند :) البته بیشتر به خرید عمده که ارزونتر خرید کنند و میزان فروش روزانه بستگی داره :)

WorldData.IR
July 15th, 2011, 12:32
چتوری می شه یک سایت فروش کارت شارژ راه بندازی

ali2k
July 15th, 2011, 12:42
چتوری می شه یک سایت فروش کارت شارژ راه بندازی
اسکریپت فروشگاه فروش کارت شارژ و اکنت پرداخت آنلاین بانک سامان ایرانسل همراه اول اینترنت (http://edelivery.maker.ir)

delta
July 15th, 2011, 12:55
روشهای کسب درآمد بالا از طریق کارت شارژ!!

1 : یک عدد وی پی اس 5 هزار تومانی تهیه کرده و میری چت روم و چیز پی ان رو در قبال کارت شارژ معامله میکنی! چند روز بعدش که فروختی شارژ رو چیز پی انش رو قطع میکنی!!! در روز بتونی 10 تا کارت شارژ اینطوری ملت رو دور بزنی 20 هزار تومان مفت کاسبی!!!

2 : با یی آی دی دخترانه باز به چت روم رفته و در قبال نشان داد وب خود کارت شارژ دریافت میکنید! منتهی وقتی کارت رو گرفتید میتونید هر قسمتی از بدن خود را که چندش آور هست رو نیز نشان دهید و بعد به طرف بخندید و بگید پسر هستید و...!! طرف میمونه و سر کلاه و ... در این روش معمولا میشه روزانه 40 عدد کارت شارژ کاسبی کرد به عبارتی 80 هزار تومان!!
بازم بگید کارت شارژ سود نداره!

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

روش سوم: یک سایت کارت شارژ آنلاین میزنی و شماره کارتهای استفاده شده رو توش به کار میبری و وقتی طرف آمد خرید و پول رو ریخت میمونه با یک شماره استفاده شده و چون مبلغ ناچیزه شکایت نمیکنه و فقط فحش میده که براتون مهم نیست و فدای سرتون..پول رو عشقه!

rezvani_a1
July 15th, 2011, 13:09
روشهای کسب درآمد بالا از طریق کارت شارژ!!

1 : یک عدد وی پی اس 5 هزار تومانی تهیه کرده و میری چت روم و چیز پی ان رو در قبال کارت شارژ معامله میکنی! چند روز بعدش که فروختی شارژ رو چیز پی انش رو قطع میکنی!!! در روز بتونی 10 تا کارت شارژ اینطوری ملت رو دور بزنی 20 هزار تومان مفت کاسبی!!!

2 : با یی آی دی دخترانه باز به چت روم رفته و در قبال نشان داد وب خود کارت شارژ دریافت میکنید! منتهی وقتی کارت رو گرفتید میتونید هر قسمتی از بدن خود را که چندش آور هست رو نیز نشان دهید و بعد به طرف بخندید و بگید پسر هستید و...!! طرف میمونه و سر کلاه و ... در این روش معمولا میشه روزانه 40 عدد کارت شارژ کاسبی کرد به عبارتی 80 هزار تومان!!
بازم بگید کارت شارژ سود نداره!

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

روش سوم: یک سایت کارت شارژ آنلاین میزنی و شماره کارتهای استفاده شده رو توش به کار میبری و وقتی طرف آمد خرید و پول رو ریخت میمونه با یک شماره استفاده شده و چون مبلغ ناچیزه شکایت نمیکنه و فقط فحش میده که براتون مهم نیست و فدای سرتون..پول رو عشقه!

معلومه این کاره هستی خودت رو جای دختر قالب میکنی.:76:

delta
July 15th, 2011, 13:31
معلومه این کاره هستی خودت رو جای دختر قالب میکنی.:76:

خیر دوست عزیز... تجربه بنده تو اینترنت و دیده هام خیلی بیشتر از شماهاست. چیزهایی دیدم و کارها و شگردهایی از انواع پول درآورندها و کلاه برداری ها دیدم که هیچ کدومتون ندیدید. همین روش دختر خر کنی رو که گفتم اصلا نیازی به گفتن نبود. یک سر چت رو بزنید ببینید چه خبره خودتون میبینید.نیازی به گفتن نیست! در توصیف اینترنت فقط میتونم بگم گرگ باش تا ندرنت!!

dade24
July 15th, 2011, 13:34
دوستان اصلا هیچکی ۵تومانی رو ۴۵۰۰ نمیتونه بگیره من توسط یکی از دوستانم از اینترنت تهران میخاستم نمایندگی بگیرم
گفتند اگر روزی ۵۰۰ تاکارت شارژ بگیری ۵ تومانی را باهات ۴۸۶۰ حساب میکنیم و ۲تومانی رو ۱۹۳۳
اصلا مناسب نیست .... در کوتاه مدت

rezvani_a1
July 15th, 2011, 13:36
خیر دوست عزیز... تجربه بنده تو اینترنت و دیده هام خیلی بیشتر از شماهاست. چیزهایی دیدم و کارها و شگردهایی از انواع پول درآورندها و کلاه برداری ها دیدم که هیچ کدومتون ندیدید. همین روش دختر خر کنی رو که گفتم اصلا نیازی به گفتن نبود. یک سر چت رو بزنید ببینید چه خبره خودتون میبینید.نیازی به گفتن نیست! در توصیف اینترنت فقط میتونم بگم گرگ باش تا ندرنت!!

این روشا دیگه قدیمی شده دوست عزیز که شما عنوان کردید. روشهای تازه خواستی بگو بهت بگم. (بخور تا خورده نشی)

Zhobin
July 15th, 2011, 14:04
چیزی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سایت ای شارژ داره روزانه بالای 100 هزار تا کارت شارژ می فروشه !

100 هزار تا رو که حد اقل 35 تومان سود می کنه ! میشه چقدر ؟

ra3ou1
July 15th, 2011, 14:22
البته ای شارژ نمایندگی مستقیم از ایرانسل داره

ببینید قیمت کارت شارژ بستگی داره شما از دست چندم خرید کنید

اگر از خود ایرانسل خرید کنید قیمت مناسب تری خریداری می کنید

البته من ایرانسل رو مثال زدم یه مدت مغازه موبایل فروشی بودم و قیمتا دستم بود

اما برای مغازه نهایت سود روی هر کارت شارژ 50 تومان هست و شارژ بیشتر

برای جلب مشتری استفاده میشه چون سود زیادی نداره

مشتری میاد شارژ بگیره چشمش می خوره به فلان چیزی که میفروشین و اونم در کنار شارژ

تهیه میکنه

1id
February 18th, 2012, 19:12
نه خیر الان دو سال هست که دارم اینترنتی شارژ میفروشم و فقط یه جور تبلیغات برای سایت همراه اول و ایرانسل بوده ام و بار ها هک شده ام
ضمنا با اینکه رتبه گوگلم به سه رسیده هنوز روزی دو تا خریدار کارت شلرژ دارم نمیدونم علتش چیه سایت های فروش کارت شارژ زیاد شدن و خدمات بانکها بیشتر شده یا مردم هنوز شهروند اینترنتی نشدن

taghi.karimi
February 18th, 2012, 19:32
لطف کردین تاپیک 6 ماه پیش را زنده کردید!
دوست من شما از دست چندم خرید میکنید ؟
اگر فقط تبلیغ باشد که در تلوزیون با ثانیه ای چند صد هزار تومان هزینه تبلیغ میدهند بیشتر موثر است تا سایت فروش شارژ در حالی که سایت خود اپراتور هم فروش شارژ دارد!
موفق باشید!

1id
February 18th, 2012, 19:40
معذرت میخوام آخه خیلی حرصم میگیره بعضی ها نمیدونم چه طوری فکر میکنن که میگن فروش کارت شارژ برای اونای خوب بوده که قدیمیه این کار هستن سایت اوپراتور با کلی تبلیغات و 50 تا دامین فکر نمیکنم در روز بالای 15 یا 20 تا خرید موفق هم داشته باشه که به دردسر و هک شدن و جواب کاربرانی که نمی تواند کد شارژ را وارد کنند و یا شماره موبایلشون رو بدون صفر وارد کردن و یا ایمیل هاشون رو با دبلیو دلیو وارد کردن و غیره و ....
آیا میصرفه ؟؟؟؟
ضمنا باید بگم کاربران نسبت به اینترنت و ارزونی محصولات از خرید اینترنتی میترسند
و در خرید های اینترنتی بی اعتماد هستند متاسفانه عده بسیاری این عقیده رو دارند که اگه از اینترنت شارژ بخرند
از شماره رمز عبور آنها سوء استفاده میشود . خلاصه نمیدونم مشکل از کجاست که تجااارت الکترونیک در ایران بازار نداره

ضمنا دست اول یا دست دوم و یا چندم نداره
کارت شارژی که بصورت اینترنتی از اینترنت به صورت عمده که تهیه میشه رو همه میدونن چه قیمتی داره

بیشتر سایت ها مثل درگاه های بانکی تون آپ گرفتن که شارژ اتوماتیک هست
نمیدونم چرا با وجود هزینه سنگینی که بابت سرویس تون آپ انجام میدن و اصلا هم سودی نداره
بازم هم همواره همه بدنبال فروش کارت شارژ هستن

allbert
February 18th, 2012, 20:21
سود داره یه حالت Refer هست فکر کنم

1id
February 18th, 2012, 20:25
خودم دارم مستقیما پین چاپ میکنم میگم نداره . ضمنا اون سودشم میره پای اس ام اس

shazo
February 18th, 2012, 20:28
سلام

يه سرمايه خوب مي خواد واسه تبليغ

ولي زياد فايده نداره !

هنوز هم به خيلي ها در مورد رمز دوم حرف مي زني ؛ ميگه همون رمز كارته !!

agarb98
February 18th, 2012, 20:57
با سلام خدمت دوستان از سود این سایت ها خبر ندارم ولی من خودم دیروز 5 میلیون سیم کارتم رو شارژ کردم که برای من هر 2000 تومان 1700 می افته و 1800 میفروشم واسه من بد نمیافته و بدک نیست و در حال حاضر موجودی فعلی من تو سیم کارت 550000 تومان میباشد یعنی از دیروز تا امروز حدود 4/5 میلیون فروختم و مشتری ثابت خودم رو گیر آوردم شارژ های من هم به صورت خط به خط هست هست شارژ وایمکسایرانسل و اعتبار انجام میشود

abbasss
February 18th, 2012, 21:45
با سلام خدمت دوستان از سود این سایت ها خبر ندارم ولی من خودم دیروز 5 میلیون سیم کارتم رو شارژ کردم که برای من هر 2000 تومان 1700 می افته و 1800 میفروشم واسه من بد نمیافته و بدک نیست و در حال حاضر موجودی فعلی من تو سیم کارت 550000 تومان میباشد یعنی از دیروز تا امروز حدود 4/5 میلیون فروختم و مشتری ثابت خودم رو گیر آوردم شارژ های من هم به صورت خط به خط هست هست شارژ وایمکسایرانسل و اعتبار انجام میشود

سلام
کجا شارژ میکنید که اینقدر ارزان میفته براتون؟؟

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

خودم دارم مستقیما پین چاپ میکنم میگم نداره . ضمنا اون سودشم میره پای اس ام اس
سلام
از کجا پین رو میگری ؟قیمتهاش چقدره؟تخفیف اخر هفته میدن؟

1id
February 18th, 2012, 21:56
سلام
از کجا پین رو میگری ؟قیمتهاش چقدره؟تخفیف اخر هفته میدن؟

دوست عزیز اگه جواز کار مرتبط داری به طور خصوصی راهنمائیتون میکنم ولی اگه نداری بهتره دور اینکار رو خط بکشی
چون سفته و ضمانت های سنگین داره و به دردسرش نمی ارزه

P30Tools
February 18th, 2012, 22:32
بعد چطور این همه شارژ رو انتقال میدید؟!! تا اونجا که بنده میدونم محدودیت روزانه و ماهیانه داره!

1id
February 18th, 2012, 22:37
تازه اگه این شدنی هم باشه بازم نمی صزفه
سود پول 5 میلیون بیشتر از 13 درصد تخفیفی هست که گرفته

aliarkhodi
February 18th, 2012, 23:09
سلام دوستان
من کلا کارم شارژ هست
هم فیزیکی هم توی نت
دو تا سایت شارژ داشتم قبلا که یکی رو بخاطر امنیت پائین و دومی رو هم بخاطر دلیل شخصی (مشکل بار برنامه نویس ) رد کردم رفتند
الان سایت جدیدم رو آوردم بالا که سیستم همکاری هست
ایرانسل سون - سیستم همکاری در فروش کارت شارژ (http://www.irancell7.ir)
بازاریابی بنری هست
مهمترین مزیتش برای بازاریاب این هست که وقتی یک کاربری با لینک یک بازاریاب خرید کنه ایمیل اون کاربر در یه تیبل در دیتابیس ثبت میشه به عنوان زیر مجموعه اون بازاریاب
وقتی اون کاربر دفعه بعد با اون ایمیل خرید کنه حتی اگر مستقیم و بدون بنر وارد سایت بشه باز هم از همه خریدهاش به اون بازاریاب پورسانت میرسه
تا وقتی که کاربر خودش به عنوان بازاریاب ثبت نام کنه یا روی لینک بازاریاب دیگه ای کلیک کنه و خرید هم بکنه
سایت ما فقط فروش تکی نیست و امکانات خوبی برای فروشنده ها داریم چه فروشنده های فیزیکی و چه سایت های فروش شارژ
این رو هم بگم قیمت برای کسانی که ثبت نام کنند قیمت عمده و خیلی عالی هست
بعد از پرداخت موفق علاوه بر نمایش شارژ ها در سایت دو لینک هم داده میشه که یکی برای دانلود فایل اکسل حاوی سریال و رمز هست (برای سایت ها ) و یکی دیگه هم برای نمایش فایل پی دی اف شارژ ها بصورت قالب بندی شده آماده چاپ با تبلیغات خود کاربر
فروش شارژ الکترونیکی ایرانسل با مبلغ دلخواه بصورت اتوماتیک هم داریم که به دلیل الکترونیکی بودن 2 درصد هم از شارژ ها معمولی بیشتر شارژ میشه

1id
February 18th, 2012, 23:20
موضوع این بحث رو میدونی که اومدی تبلیغ میکنی
شما چقدر سود میکنید که میخواهید از سودتون پورسانت هم بدید
نکنه 50 درصد از فروشتون رو پورسانت تبلیغ میدید؟؟؟؟

p30speed
February 18th, 2012, 23:54
بعد چطور این همه شارژ رو انتقال میدید؟!! تا اونجا که بنده میدونم محدودیت روزانه و ماهیانه داره!

دوست عزیز ایرانسل به نماینده خودش سیم کارتهایی میده که با سیم کارتهای معمولی فرق میکنه
ما توسط توزیع کننده سیم کارتهامون شارز میکنیم مشتری که میاد از طریق پرتال یا با خود سیم کارت خط طرف هر مقدار که دوست داشته باشه شارژ میکنیم.
محدودیتی هم در این کار نیست

aliarkhodi
February 19th, 2012, 00:00
دوست عزیز ایرانسل به نماینده خودش سیم کارتهایی میده که با سیم کارتهای معمولی فرق میکنه
ما توسط توزیع کننده سیم کارتهامون شارز میکنیم مشتری که میاد از طریق پرتال یا با خود سیم کارت خط طرف هر مقدار که دوست داشته باشه شارژ میکنیم.
محدودیتی هم در این کار نیست

من نماینده ایرانسل هستم
این سیم کارت رو هم دارم
اتفاقا به من یک درصد هم بیشتر از بقیه نماینده ها سود میده
ولی این قیمت هایی که شما گفتین امکان نداره
به هیچ کس با هر حجم خریدی همچین قیمتی ای شارژ نمیده
اگه سراغ دارین بگین ما هم بریم بگیریم !!!

---------- Post added February 19th, 2012 at 12:00 AM ---------- Previous post was February 18th, 2012 at 11:57 PM ----------

موضوع این بحث رو میدونی که اومدی تبلیغ میکنی
شما چقدر سود میکنید که میخواهید از سودتون پورسانت هم بدید
نکنه 50 درصد از فروشتون رو پورسانت تبلیغ میدید؟؟؟؟

بله دوست عزیز
قصد من هم فقط تبلیغ بود
حالا اگه به شما بر خورده به بزرگواری خودتون ببخشید !
ضمنا ما 50 درصد فروشمون رو پورسانت نمیدیم
ولی 90 درصد سود رو پورسانت میدیم
می تونید برید ببیند
وقتی شارژ هزاری رو داریم 977 میدیم به بازاریاب و اون 13 تومن پورسانت میگیره و ما یکی دو تومن میشه چند درصد (قیمت فروش توی سایت 990 برای کاربر نهایی )

p30speed
February 19th, 2012, 00:04
تازه اگه این شدنی هم باشه بازم نمی صزفه
سود پول 5 میلیون بیشتر از 13 درصد تخفیفی هست که گرفته

کلا این کار سود کمی داره مگه اینکه شما در روز فروش زیادی کنیم.
من مثل دوستمون همچین سرمایه ای رو برای شارژ نمیخوابونم مگه در ماه 5 میلیون فروش میره امکان نداره/
5 میلیون اگر همه رو شارژ 2000 بده که به قول خودشون 100 سود کنه تقریبا 240 هراز تومان سود.
به شخصه برای فروش شارژ از دستگاه pos بانک صادرات استفاده میکنیم و در روز طبق نیازم خرید میکنم و سرمایه رو الکی نمی خوابانم.
شارژ 2000=1940 1000=975 980 5000=4700
تقریبا اگر از همش بفروشی هر 300000 تومان 20000 سود داره
در کل توزیع کننده نامرد بیشترین سود میکنه که روزانه میلیونی میفروشه. دنبال کار دیگه ای باش. ارزش سرمایه گذاری نداره

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

من نماینده ایرانسل هستم
این سیم کارت رو هم دارم
اتفاقا به من یک درصد هم بیشتر از بقیه نماینده ها سود میده
ولی این قیمت هایی که شما گفتین امکان نداره
به هیچ کس با هر حجم خریدی همچین قیمتی ای شارژ نمیده
اگه سراغ دارین بگین ما هم بریم بگیریم !!!

---------- Post added February 19th, 2012 at 12:00 AM ---------- Previous post was February 18th, 2012 at 11:57 PM ----------

بله دوست عزیز
قصد من هم فقط تبلیغ بود
حالا اگه به شما بر خورده به بزرگواری خودتون ببخشید !
ضمنا ما 50 درصد فروشمون رو پورسانت نمیدیم
ولی 90 درصد سود رو پورسانت میدیم
می تونید برید ببیند
وقتی شارژ هزاری رو داریم 977 میدیم به بازاریاب و اون 13 تومن پورسانت میگیره و ما یکی دو تومن میشه چند درصد (قیمت فروش توی سایت 990 برای کاربر نهایی )

والا من اصلا از سیم شارژم استفاده نمیکنم. آخرین باری که پرسیدم هر 100 هراز 3000 تومان کم میکرد. کلا فروش شارژ به درد این میخوره که به هوای اون چمشتری بیاد جذب جنس دیگه بشه

parsvia
February 19th, 2012, 08:46
سایت های فروش کارت شارژ وقتی سود می برن که بازدیدشون بره بالا و فروششون به حالت همون فروش انبوه دراد
با این کار سود زیادی کسب می کنن بدون نیاز به سروکله زدن با خریدار بدون هیچ دردسری
البته مراقب بعضی از این سایت ها باشید. تعدادیشون کلاه بردارن. بعد از اینکه شما خرید آنلاین انجام دادید اطلاعات کارتتون رو برمیدارن و حسابتونو خالی می کنن. موقع واریز پول برای خرید آنلاین از هر سایتی دقت کنید که توی دروازه امن بانک باشید نه توی سایت فروشنده
معمولا قبل از آدرس دروازه پرداخت بانک ها https:// وارد شده بجای http://
کلا مراقب باشید.

1id
February 19th, 2012, 12:12
آقا این چه حرفیه بعضی هاشون کلاه بردارن!!!!
شما یه کلاه بردار رو پیدا کن و معرفی کن !!!
لطفا چیزی که ازش اطلاعات ندارید رو بیان نکنید
طرز فکر غلط خودتون رو به دیگران انتقال ندید
گرفتن گواهی ssl یا به قول شما https کاری نداره
مهم اینه که هنگام پرداخت آدرس بانک رو بشناسه
مثلا الان بانک پارسیان دو تا درگاه امن ارائه کرده
آیا شما آدرس هر دو رو میدونید؟؟؟؟؟ یا فقط به https اون توجه دارید؟؟؟؟

Mastercards.ir
August 23rd, 2012, 00:35
اصلا سود نداره ! من الان 2 ساله سایت شارژ دارم ! به درد نمیخوره !

http://www.mtnmci.com

j4b3r
August 23rd, 2012, 00:40
اصلا سود نداره ! من الان 2 ساله سایت شارژ دارم ! به درد نمیخوره !

http://www.mtnmci.com

ممنون از شما
February 19th, 2012
بعد از 6 ماه تاپیکی به این مهمی رو آپ کردید!

Mastercards.ir
August 23rd, 2012, 01:05
گفتم بندگان خدا الکی سراغ سایت شارژ نرن

ms313
August 23rd, 2012, 01:21
تو صفحه سه چند تا پست جالب بود كلاهبرداري نوشته بودن دوستان ديگه لا زدم صفحه اخر حوصله خوندن نداشتم.
اينا ديگه قديمي شدن.
يه سايت بزن واسه شارز با يه صفحه تقلبي بانكي حال كن ديگه.
در كل اگه تعداد زياد بخريد منفعت داره الان ديگه سايت برا فروش شارژ زياد هست خدا رو شكر ديگه از مد افتاده منفعت بده. مثل قند شكن كه هزار تومان مي دن ماهي.
پ.ن: فقز اين موند بود فردا بگيرن بگن تو وب هاستينگ داري راه خلاف ياد مي يدي بيا برو يه هفته آب خنك بخور:71: