PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل DNS Cpanel

goldcom
July 11th, 2011, 10:13
ُلام
ديروز يه سايت آوردم روي سرور ، دي ان اس اختصاصي ميخواست . اكانتش رو به WHM تبديل كردم و دي ان اس اختصاصي بهش دادم.
تمامي تنظيمات رو انجام دادم
اما يه مشكل عجيب داره .
يكي از ساب دامنه هاش با www باز نميشه !
از Edit DNS تو WHM هم تنظيمات رو انجام دادم اما بازم همينه !
اين خطا مياد

ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.rapfaa6.com/

The following error was encountered:

Access Denied.

Access control configuration prevents your request from being allowed at this time. Please contact your service provider if you feel this is incorrect.

Your cache administrator is webmaster.

goldcom
July 11th, 2011, 16:03
حدود 6 ساعت از ايجاد اين تاپيك گذشته
1 نفر هم جواب نداد !

Yashost!ng
July 11th, 2011, 16:22
ُلام
ديروز يه سايت آوردم روي سرور ، دي ان اس اختصاصي ميخواست . اكانتش رو به WHM تبديل كردم و دي ان اس اختصاصي بهش دادم.
اما يه مشكل عجيب داره .
اين خطا مياد

سلام

شما دوست عزیز این خطا ها رو بررسی کنید و درست کنید قسمت هایی که قرمز هستند

intoDNS: rapfaa6.com - check DNS server and mail server health (http://www.intodns.com/rapfaa6.com)

اگر درست نشد اطلاع دهید

amirlord
July 11th, 2011, 16:29
مالکیت ریسلر رو توی whm به خود اکانت دادید ؟!

Yashost!ng
July 11th, 2011, 19:16
ُلام
اما يه مشكل عجيب داره .
اين خطا مياد

احتمال داره مشکل شما مربوط به نبود پورت 712 هست این دستور

acl Safe_ports port 712 # Add description here

در تنظیمات مربوط به Squid Access میباشد.

مالکیت ریسلر رو توی whm به خود اکانت دادید ؟!

این مورد اصلا مشکل ساز نیست چون فعال سازی DNS از طریق دامنه هم امکان پذیر هست از پانل دایرکت ای

amirlord
July 11th, 2011, 19:31
این مورد اصلا مشکل ساز نیست چون فعال سازی DNS از طریق دامنه هم امکان پذیر هست از پانل دایرکت ای
حرف الکی از خودم در نمیارم خوشگله ! وقتی مالکیت ریسلر روی روت باشه ، دی ان اس ها روت سرور روش ست هست !!! و اون گزینه ها قرمز میشه (دقیقا مثل همین حالت) ! چند سال پیش همین مورد برام پیش اومد و تجربه دارم !!! موفق باشید!

Yashost!ng
July 11th, 2011, 20:32
حرف الکی از خودم در نمیارم خوشگله ! وقتی مالکیت ریسلر روی روت باشه ، دی ان اس ها روت سرور روش ست هست !!! و اون گزینه ها قرمز میشه (دقیقا مثل همین حالت) ! چند سال پیش همین مورد برام پیش اومد و تجربه دارم !!! موفق باشید!

دوست گرامی تا به الان به بیش از 50 نفر DNS اختصاصی دادیم بدون اینکه رسیلر بشن , دوست عزیز Edit DNS رو برای این کار ساختن. اون گزینه های قرمز هم از طریق Edit DNS Zone وقتی بر روی DNS ساخته شده ست میشود از بین میرود بهتر هست تست نمایید دوست عزیز ضرری ندارد.

به هر حال امیدوار مشکل دوستمون حل شود.

DeltaGostar
July 11th, 2011, 20:47
به

serverH
پیغام بدید مشکلتون حل میکنم

amirlord
July 11th, 2011, 22:03
دوست گرامی تا به الان به بیش از 50 نفر DNS اختصاصی دادیم بدون اینکه رسیلر بشن , دوست عزیز Edit DNS رو برای این کار ساختن. اون گزینه های قرمز هم از طریق Edit DNS Zone وقتی بر روی DNS ساخته شده ست میشود از بین میرود بهتر هست تست نمایید دوست عزیز ضرری ندارد.

به هر حال امیدوار مشکل دوستمون حل شود.
اشتباه متوجه شدی عزیز من ... ! من یه مشکل دیگه رو دارم میگم ! شما یه چیز دیگه ! ولش کن اصلا ! :)