PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد پلیس فتا

قزوین هاست
July 11th, 2011, 01:09
سلام.نمی دونم این پست به این انجمن ربطی داره یا نه ولی یاد تاپیکی که دوستمون که اسمشو یادم نیست زده بود پلیس سایبری تماس گرفته بود افتادمو گفتم منم سوالمو بپرسم
پلیس سایبری با فتا یکی هست یا فرق دارند؟
من تو غرفه خودم در نمایشگاه دیجیتال قزوین بودم که یکی اومد گفت پلیس فتا کار داره!!!!!!!!:109:
گفتم با من؟گفتند اره...البته جز من یکی دیگه هم امروز از همکاران اومده بودند...که اون کسی که اومده بود صدا کرد با همکارم که امروز یا دیشب{12شب گذشته!} اشنا بود.ولی اینش مهم نیست.اومده بود گفت باهامون کار دارند.ما هم رفتیم.بعد از احوال پرسی با لحن شاد...گفتند ما خوش حال می شویم با شما همکاری کنیم...منم مونده بودم چرا ما؟چون فقط به ما گفته بودند.
به ما یک فرم دادن که پر کنیم و مشخصات دادیم.من جدا و همکارم جدا.
حالا می خواهم ببینم کسی نمی دونه یا فکر نمی کنه چی کار می خواهند از ما؟اخرشم گفت خوش حالیم که با شما اشنا شدیم!و رفتیم.شماره دادیم+ادرس منزل و... .
حالا باز به نظرتون با ما تماس میگیرند؟
در ضمن یادم رفت بگم از ما پذیرایی هم کردند(شیرنی،شکلات،شربت)که البته هوای جهنمی که داشتیم خیلی جسبید.
خب نظر شما چیه؟

قزوین هاست
July 11th, 2011, 10:23
کسی نظری یا خبری نداره!؟

tthost
July 11th, 2011, 11:09
پلیس شدنت مبارکــــه

قزوین هاست
July 11th, 2011, 11:17
پلیس شدنت مبارکــــه
ممنونم.ولی چیزی که معلوم نیست!یعنی پلیس شدم رفت؟!