PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال مهم در باره Cpanel?

sunyboy
August 8th, 2009, 20:08
دو روزه شرکت هاستیگ منو سی پنا تحریم کرده صاحب سرور هم امروز بهم گفت که با فرستادن مدرک و ازن حرفا و تماس تلفنی سی پنل جواب داده که تحریم را بر میدارن میخواستم بدونم اینکار شدنیه یا صاحب سرور دروغ میگه بهم؟

ممنون:d

MelatHOST
August 8th, 2009, 20:12
به همين آسونيا و زوديا معمولاً‌ سي پنل رفع تحريم نميكنه

sunyboy
August 8th, 2009, 20:21
یعنی دروغ گفته بهم؟

rayannet
August 8th, 2009, 20:41
میتونن با تغییر main ip adrress خود از حالت تحریم Cpanel خود به راحتی خارج کنند.
و Hostname هم Change کنند

IFACO.Net
August 8th, 2009, 21:31
میتونن با تغییر main ip adrress خود از حالت تحریم cpanel خود به راحتی خارج کنند.
و hostname هم change کنند

اگه چند روز بعد دوباره تحریم شد چی ؟

تا کی باید بازی موش گربه رو ادامه بدن و سایت های کاربران رو هوا باشند ؟

rayannet
August 8th, 2009, 21:41
فورا که نمی فهمن عزیز !!!
وقتی شما hostname و ... تغییر بدی و مشخصات whois ات ایرانی نباشه تا چندین ماه مشکل پیش نمی یاد اگر Report ندن

IFACO.Net
August 8th, 2009, 22:01
مال ما رو بعد از نزدیک دو سال زدند ! چطوریشو نمیدونم ؟! :106:

الان هم می خواهیم بریم رو دایرکت آدمین و یک بار برای همیشه از شر این سی پنل و اون صاحبای ... راحت بشیم :67:

البته موضوع این تاپیک به (شرکت) ما مربوط نیستا !

Arashdn
August 9th, 2009, 04:06
این سی پنلم خیلی کاسه داغتر از آش شده ها

Vahid
August 9th, 2009, 05:56
هر کاری کنید cpanel اخرش میبنده
مگه اینکه برید تو خود شرکت سی پنل و قرار داد فیزیکی ببندید

Arashdn
August 9th, 2009, 06:38
اونم میبنده
یکی از دوستام حضورا در دفتر سی پنل رفته بود گفته بودن تو نباید حتی به ایرانی ها سرویس بدی و بسته بودن

Kambiz
August 9th, 2009, 10:18
این سی پنل با این سیاستاش دیگه اشغاله ما باید تحریمشش کنیم و همه با هم بریم رو دایرکت

kianonline
August 9th, 2009, 12:05
دو روزه شرکت هاستیگ منو سی پنا تحریم کرده صاحب سرور هم امروز بهم گفت که با فرستادن مدرک و ازن حرفا و تماس تلفنی سی پنل جواب داده که تحریم را بر میدارن میخواستم بدونم اینکار شدنیه یا صاحب سرور دروغ میگه بهم؟
ممنون:d

سلام

دوست خوبم ، توضیح بیشتر: معمولا سه روش تحریم وجود دارد:

1- خود دیتاستنر با خود سی پنل همکاری می کنه و خودش گزارش می دهد و... که اینجور دیتاسنترها کم نیستند و الآن من از این موارد زیاد گزارش دارم.

2- از روی مشخصات دامنه اصلی که به عنوان هاست نیم گذاشته اید ! که این مورد را اکثرا ایرانی ها رعایت می کنند. لذا به محض تغییر مشخصات به ایرانی و یا ثبت آن دامنه به عنوان یک شخص ایرانی فورا سی پنل را بسته است.

3- کسی از دوستان شما گزارش شما را داده باشه که آن هم با تغییراتی ظرف یک یا دو روز میشه سرور خود را با سی پنل بالا بیاورید.

من برخی از عوامل اصلی را به صورت کلی توضیخ دادم. تا کامل راهنمایی شده باشید.

در ضمن شما طبق توضیحات بالا اول مطمئن شوید که اصلا از کدام عوال فوق تحریم شده اید. اصلا شما چند وقته با دیتاسنتر سرور خود کار می کنید ؟ و تا حالا قبلا همچین اتفاقی افتاده است ؟ اگر مشکل مربوط به توضیح اول یعنی دیتاسنتر باشد ، باید آن زمان بهتر است برای ادامه کار با پنل های دیگر کار کنید ، چون با گرفتن لیسانس دوباره سی پنل ، باز هم مشکلتان حل نمی شود و باز هم تحریم و... و یا اینکه دیتاسنتر خود را تغییر دهید. اگر 2 موارد دیگر باشد که در آن صورت راه های مناسبی وجود دارد که مثل همیشه از کنرل پنل سی پنل استفاده نمایید.

امیدوارم راهنمایی کامل شده باشید.

موفق و سربلند باشید.

sadegh
August 9th, 2009, 17:58
تا کی باید چشمم بدست شرکت هایه خارجی باشیم مگه برنامه نویسان قهار نیستند که پنل مدیریت بنویسن
ما تو ایران تو هر چی به ثریا برسیم تو این اینترنت و آی تی به ذلیخا هم نمی رسیم#:-s
آخه این سرعت اینتر نت که تو ایران داریم وگر نه مرض داشتیم بریم از خارج سرور بگیریم . منی نوعی که می خوام یه سایت بزتم کمش به 500 مگ فضا نیاز دارم نمی تونم تو همین ایران حتی کامپیوتر خودم راه بندازم (ازون حرفا بودها8-|)

Kambiz
August 9th, 2009, 21:13
ما تو ایران تو هر چی به ثریا برسیم تو این اینترنت و آی تی به ذلیخا هم نمی رسیم#:-s

:113: اینو خوب گفتی

sadegh
August 10th, 2009, 06:22
خواهش می کنم
اینو نوشتم وقتی خوندم یکی از خازن هام سوخت@-):115:;)