PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از اپگریت کردن وردپرس

قزوین هاست
July 9th, 2011, 00:48
سلام.من قزوین هاست رو به آخرین نسخه ارتقا دادم ولی صفحه سفید میاد حتی مدیریت هم مثل صفحه اصلی هست.تا حالا مشکلی پیش نیومده بود.حالا باید چی کنم تا درست شه؟نباید که پاک کنم دوباره بنصبم؟!!!!!!!!!!!همش هر چی نوشته بودم میپره!
چی کنم؟
پیشاپیش ممنونم از همگی

amirlord
July 9th, 2011, 00:51
نام پوشه قالبتون رو تغییر بدید!!!

saeli
July 9th, 2011, 01:04
احتمالا مر بوط به یکی از افزونه ها است
از طریق هاست پوشه پلاگین را تغییر نام بده بعد ببین سایت بالا میاد یا نه
اگر درست نشد وردپرس را به صورت دستی اپدیت کن

قزوین هاست
July 9th, 2011, 01:12
به چه نامی؟

Sindad
July 9th, 2011, 01:18
ببینید در هاستتان یک فایلی با dot شروع نشده ؟
اسمش دقیق یادم نیست ولی وردپرس هنگام اپدیت اتوماتیک این فایل را می سازد و بعد از اپدیت این فایل را پاک می کند و اگر پاک نشود سایت بالا نمی آید.

amirlord
July 9th, 2011, 01:20
به چه نامی؟
فرقی نمی کنه ، مقصود از این کار ، روی کار اومدن قالب دیفالت وردپرس هست !

saeli
July 9th, 2011, 01:33
پوشه پلاگین تو این مسیره :
wp-content/plugins

فکر کنم از افزونه مربوط به کش باشه

قزوین هاست
July 9th, 2011, 01:40
تغییری نکرد.همون مشکل هست!

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

اسمش دقیق یادم نیست ولی وردپرس هنگام اپدیت اتوماتیک این فایل را می سازد و بعد از اپدیت این فایل را پاک می کند و اگر پاک نشود سایت بالا نمی آید.
فایلی به این اسم من پیدا نکردم.لطفا اگر اسم دقیق را میدونید بگید و یا کمی فکر کنید شاید به خاطر بیاورید!

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

پوشه پلاگین تو این مسیره :
wp-content/plugins

فکر کنم از افزونه مربوط به کش باشه
عزیز این کارم کردم درست نشد

ToooPDL
July 9th, 2011, 01:45
الان اومدم همینو بگم
.maintence بود فکر کنم
سخته اسمش یادم نمیمونه :d

AriyaDownload
July 9th, 2011, 03:42
اگه به نسخه 3.2 ارتقا دادین
این نسخه امکانات نرم افزاری جدیدتری می خواد

پیش‌نیازهای اجرا

PHP نگارش ۵٫۲٫۴ و بالاتر
MySQL نگارش ۵٫۰ و بالاتر

هشدار: به دلیل اینکه این نگارش وردپرس برای اجرا حداقل نیاز به PHP 5.2.4 و MySQL 5.0 دارد، قبل از اقدام به نصب یا به‌روزرسانی به این نگارش حتما از پشتیبانی سرویس‌دهنده‌ی خود مطمئن شوید.

قزوین هاست
July 9th, 2011, 12:52
به حالت قبل میشه برگردوند؟راهی نیست که اطلاعات رو بردارم و دوباره نصب کنم؟

saeli
July 9th, 2011, 13:08
از هاستینگ خود بخواه بکاپ روزهای قبل را برگردونه

ToooPDL
July 9th, 2011, 13:27
اون فایل رو که گفتم رو پاک کنید درست میشه

salmani
July 9th, 2011, 14:09
سلام , من که داشتم تو انجمن ورد÷رس می گشتم مین مورد را دیدم برای راه حلش گفته بودند که اون اپدیتش را دانلود کرده سپس تو هاست بریزید(قبلی ها رو پاک کنید ) و دو باره wp-config را با دیتابیس قبلیتون ست کنید

قزوین هاست
July 9th, 2011, 16:42
اون فایل رو که گفتم رو پاک کنید درست میشه
دوست عزیز این چیزی که گفتی رو پیدا نکردم.

سلام , من که داشتم تو انجمن ورد÷رس می گشتم مین مورد را دیدم برای راه حلش گفته بودند که اون اپدیتش را دانلود کرده سپس تو هاست بریزید(قبلی ها رو پاک کنید ) و دو باره wp-config را با دیتابیس قبلیتون ست کنید
دقیق نفهمیدم.کلا همرو پاک کنم یا بعضی هاشونو؟؟؟
من الان داشتم نگاهی میکردم.دیدم یک فایل کانفیگ به صورت پیشفرض اضافه شده یعنی شده دو تا فایل!!!فایل دومی رو هم به نام همیشگی که لارم هست تغییر دادم و با همون مشخصات وارد کردم.فرقی نکرد.قبلی رو هم تغییر نام دادم!نباید این رو تغییر داد؟

fanoos
July 9th, 2011, 20:37
به نظرم به غیر از پوشه wp-content و فایل wp-config.php بقیه فایلها رو کلا پاک کن و یه نسخه جدید از سایت wp-persian.com بگیر و آپلود کن

Ali-718
July 9th, 2011, 20:45
فایل فاکشن رو یک لحظه تغییر اسم بدید ببنید درست میشه

قزوین هاست
July 9th, 2011, 22:05
به نظرم به غیر از پوشه wp-content و فایل wp-config.php بقیه فایلها رو کلا پاک کن و یه نسخه جدید از سایت wp-persian.com بگیر و آپلود کن

مطمئن هستید سایت از این خراب تر نمیشه؟اگر مطمئنید انجام بدم.ولی فکر کنم همچی از بین بره!

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

فایل فاکشن رو یک لحظه تغییر اسم بدید ببنید درست میشه

من فایلی به این اسم پیدا نکردم.میشه دقیقا یا تقریبا بگید در کجا قرار دارد؟لطفا به صورت لاتین هم بنویسید تا سریعتر پیدا کنم تشکر فراوان