PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ftp ویندوز 2003

NiceIran.net
July 8th, 2011, 15:24
دوستان من طبق روش عادی که هست بعد از نصب lls و ftp یک ftpsite ساختم و یوزری که ساخته بودو داخلش add کردم .
اما به هیچ عنوال کانکت نمیشه. فایروال هم چک کردم
کسی به این مشکل بر نخورده ؟

payaserver
July 13th, 2011, 18:06
یه بار کاملا اف تی پی رو پاک کن و بعد دوباره فعال کن

kiomars mohtashami
October 2nd, 2011, 19:46
دوست عزيز
اولا قبلا بايد سرويس iis نصب و در حال کار باشه بعد سرويس ftp رو, از سي دي ويندوز اضافه کن.
روش اول
وقتی ftp نصب شد يه پوشه جديد اضافه مي شود. براي قرار دادن فايلها جهت ftp پوشه خاصي وجود دارد در اين مسير:
درايو c ( درايو نصب ويندوز)----- پوشه inetpub------ پوشه ftproot
هر چي فايل مي خواي بريز تو اين پوشه. لازم" نيست" فايلي share باشه، يکي از مزيت هاي ftp همينه! فقط فايلها رو يا صفحات وب رو تو اين پوشه بريز.بعد هم در سرور و هم در کلاينت دو پورت به نام ftp1=20 و ftp2=21 (انتخاب حالت Tcp)اضافه کن.(در زبانه exceptios فايروال) حالا همه چي درسته و در مرورگر بزن ftp:// server IP or computer name . مثلا آدرس ftp خودم اينه:
ftp://kio يا ftp://192.168.1.101 توجه کن که فقط نام کامپيوتر رو بزن نه نام domain( نام کامپيوتر سرورم " kio " است ولي نام domain سرورم kiomars.ir است)
حالا بايد فايلها براي دانلود در مرورگر ظاهر شود.
روش دوم
راه دیگر راه اندازی ftp از مسیر زیر است:

بعد از راه اندازی IIS و نصب ftp( از قسمت add/remove componet )در کنسول iis شاخه ftp اضافه می شود و یک پوشه پیش فرض وجود دارد آنرا غیر فعال کن ( defult ftp site ) یعنی رویش راست کلیک و stop را بزن. (البته می توانی در همین defult ftp site پوشه هایت را بریزی . این بستگی به خودت دارد) . اگر stop اش کردی، بقیه متن را بخوان .حالا روی شاخه (پوشه )اصلی ftp (به نام ftp sites) راست کلیک و new و بعد ...ftp site را انتخاب کن. next-------> انتخاب نامی جهت یادآوری ----------------> تعیین IP و پورت سرور --------------------> گزینه اول do not isolate users -----------------> در صفحه path انتخاب پوشه فایلهای مورد نظر برای قرار گیری در ftp ---------------> تیک read را بزن ----------> finish
حالا در مرورگر آدرس ftp را وارد کن. مثلا : ftp://192.168.1.101
فایلها جهت دانلود ظاهر می شوند.

sina1375
August 23rd, 2012, 14:46
سلام من راه حل دوم رو رفتم ولی اخرش این ارور رو میده کمک کنید لطفا7999

Metalik
August 23rd, 2012, 15:38
یه روش هم اینه که ftp ویندوز رو uninstall کنید و به جای آن filezilla server نصب کنید که خیلی نصب و کانفیگش ساده است. پورت 21 هم باید باز باشه.

sina1375
August 23rd, 2012, 21:55
سلام مرسی از جوابتون نصب کردم فقط فکر کنم فایروال بلوک کرده پورت رو اگه میشه بگید چرا موقعی که میخوام فایروال رو باز کنم این ارور رو میده
یه سوال دیگه من موقعی که fillzila server رو باز میکنم یه صحفه باز میشه که ادرس با پورت و پسورد میخواد اونجا مال خود سرور و وارد کنم یا همون مال خودش رو بزارم8007