PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام نارضایتی از دیتا سنترphoenixnap - و عوامل فروشنده

DeltaGostar
July 7th, 2011, 18:25
با دورود

با سپاس از دوستانی که وقت گرانبهاشون در اختیار ما میزارد تا مشکل جویا شوند

1- دیتا سنتری به نام PHOENIXNAP با سابقه - که توسط نماینده فروش خود securedservers.com اقدام به فروش سرور های خود با مشخصات و آفرهای ویژه و غیره میناید

در جهت خردید چندی از دوستان و تحقیق و بررسی و تست به صورت فیزیکی و عملی .

به این نتیجه رسیدم که پورت اشتراکی 1گیگابیت در ثانیه و مشخصت سخت افزاری آنان هماهنگی ندارد
با این نحو که از 10 نفر خریدار . 3 نفر رضایت کامل دارند که آن هم بستگی تصادف کارت شبکه و پورت نود آن دارد .

از جمله نماینده گان فروش این دیتا سنتر که به هیچ شخص ایرانی سرویس نمیدهد .
آقای هادی قتبری میباشد که irserver.com با این دامنه فروش گسترده با این دیتا سنتر نموده است
به صورت هویت خارج از ایران .

به هر حال نارضایتی ما بیشتراز خود این دیتا سنتر است که شاید پورت 100 مگابیت شیر هم تحویل مشتر ندهد .

خلاص

الله عظیم .

tthost
July 7th, 2011, 19:17
خوب چه طور می تونین ثابت کنین پورت شیر نیست؟
من خیلی تعرفشو شنیدم می خواستم از توکا یه سرور بگیرم

021teh
July 7th, 2011, 19:23
پورت شیر هست
بله درسته

هادی سرور از اینجا میده

ولی ما تا حالا مشکلی نداشتیم
و پورت در حالت خلوت سرور تا 30-40 مگ تو ثانیه هم دانلود میده

mamali5
July 7th, 2011, 19:48
به نظر من هادی از هر جایی سرویس نمیده!
کارش درسته ;)
ما که از phoenixnap سرور داریم و راضی هستیم

saeed25
July 7th, 2011, 20:06
با دروود
در گذز از فروشنده،و میان رده ها،تا آنجا که من شنیده ام،چهار هسته ای های Securedserver از کارت شبکه های آنبرد Intel استفاده می کنند که در لایه انتقال TCP دچار ایراد می باشند.که البته در صورت انجام یک سری دستکاری ها می توان این مشکل را درست کرد.

TukaNet
July 7th, 2011, 20:07
خوب چه طور می تونین ثابت کنین پورت شیر نیست؟
من خیلی تعرفشو شنیدم می خواستم از توکا یه سرور بگیرم

ما به دلایلی دیگه با این دیتاسنتر کار نمی کنیم

پورت شیر هست بله درسته
هادی سرور از اینجا میده
ولی ما تا حالا مشکلی نداشتیم
و پورت در حالت خلوت سرور تا 30-40 مگ تو ثانیه هم دانلود میده

پورت یک گیگا بیت بر ثانیه اگر اختصاصی باشه که باید 128 مگا بایت بر ثانیه دانلود کنه

ولی با توجه به قیمت های فونیکس نپ ، این مقدار هم مناسب هست

makh000f
July 7th, 2011, 20:42
قبلا با این دیتا سنتر کار میکردم اما الان نه بنا به دلایلی تو قبل که مشکلی نداشتم منم

atilnic
July 8th, 2011, 00:12
سلام

بله،ما هم مشکل داریم
پورت 100 اکس ال هاست همه راضی بودن
از وقتی اومدیم اینجا کلتا همه ناراضی شدن
به این دلیل داریم ترک می کنیم
و خیلی پورت بد میده
فقط پهنا ارزان هست
البته پورت ما اونجا 1 بود و 10 مگ همیشه پر هست
اما بازم ناراضی هستن
در ضمن اینترنت شما هم مشکل داره؟

MbjHosting
July 8th, 2011, 00:26
با دورود

1- دیتا سنتری به نام PHOENIXNAP با سابقه - که توسط نماینده فروش خود securedservers.com اقدام به فروش سرور های خود با مشخصات و آفرهای ویژه و غیره میناید

به این نتیجه رسیدم که پورت اشتراکی 1گیگابیت در ثانیه و مشخصت سخت افزاری آنان هماهنگی ندارد
با این نحو که از 10 نفر خریدار . 3 نفر رضایت کامل دارند که آن هم بستگی تصادف کارت شبکه و پورت نود آن دارد .

آقای هادی قتبری میباشد که irserver.com با این دامنه فروش گسترده با این دیتا سنتر نموده است

به هر حال نارضایتی ما بیشتراز خود این دیتا سنتر است که شاید پورت 100 مگابیت شیر هم تحویل مشتر ندهد .

خلاص

الله عظیم .

باسلام.
قبل از هرچیز با تمام احترامی که به آقای فیضی دارم اعلام می دارم که ما در این 9-10 ماهی که در این دیتاسنتر هستیم الحمدالله هیچگونه مشکلی ( از نظر پشتیبانی، آپتایم و... ) برایمان پیش نیامده و کاملا راضی هستیم.

عرض کنم خدمتتان که وقتی ما وارد این دیتاسنتر شدیم از دوستان هیچکس از این دیتاسنتر فروش نداشت. پس از 2 ماه از آغاز همکاری ما با این دیتاسنتر متاسفانه بنده به یکی از دوستانم آفری از این دیتاسنتر ارائه نمودم که ایشان نیز خریداری نمودند.
پس از مدتی ایشان خود تصمیم به فروش از این دیتاسنتر نمودند که آغازی شد بر فروش گسترده از این دیتاسنتر ( ایشان این دیتاسنتر را به دوستانشان معرفی و شروع به فروش از آن کردند ! ) ! از وقتی که این فروش بصورت گسترده ( توسط بسیاری از دوستان ) آغاز شد بنده به همان دوستم دوستانه عرض کردم که "کیفیت این دیتاسنتر پایین خواهد آمد حالا ببین !" حال پس از چند ماه نتیجه آن معلوم شد مثلا: کم شدن کیفیت پورت ها، تحریم برخی از دوستان و ...

درضمن؛ به قول دو تن از دوستان:
1- الانه همه حمله کنند به این دیتا سنتر و........بشه دیتا سنتر های ایرانی ها این چیزا public نشه بهتره - alborzgostar
2- اگر ایرانیان وارد یک دیتاسنتر شوند آن دیتاسنتر کیفیت خود را از دست می دهد ! - Itjavani

امیدوارم سرتان را درد نیاورده باشم...

باتشکر

saeed25
July 8th, 2011, 00:36
دروود
در این انجمن همه داوی آن دارند که نخستین کسانی بودند که از این مرکز داده خرید کردند!!!ما کههنوز نفهمیدیم بار نخست کی خرید کرده!
مرکز داده ای مانند سینگل هاپ هم بسیاری کاربران ایرانی دارد،اما آیا کیفیتش روز به روز کمتر می شود؟

mojiz
July 8th, 2011, 00:38
همه برین softlayer

MbjHosting
July 8th, 2011, 00:39
دروود
در این انجمن همه داوی آن دارند که نخستین کسانی بودند که از این مرکز داده خرید کردند!!!ما کههنوز نفهمیدیم بار نخست کی خرید کرده!
مرکز داده ای مانند سینگل هاپ هم بسیاری کاربران ایرانی دارد،اما آیا کیفیتش روز به روز کمتر می شود؟

از دوستانی که بنده می شناختم والله هیچکس از این دیتاسنتر ارائه نمی داد ! اگر کسی هست اولین پرداختش را نشان دهد.
"مرکز داده ای مانند سینگل هاپ هم بسیاری کاربران ایرانی دارد،اما آیا کیفیتش روز به روز کمتر می شود؟" درست می فرمایید !

dertgtr
July 8th, 2011, 00:43
فکر می کنم phoenixnap به اسپم هم شدیدا حساسه درسته؟

atilnic
July 8th, 2011, 00:51
فکر می کنم phoenixnap به اسپم هم شدیدا حساسه درسته؟
سلام

اتفاقا خیلی بیخیال هست خیلی
ما که روزی 50 تا ابیوس داشتیم و ...
الان 1 دونه هم نمیاد!!!!

با تشکر

HugeServer
July 8th, 2011, 01:02
securedservers با توجه به اطلاعات بنده فقط در دیتاسنتر Phoenixnap
فضایی برای توسعه دارند.

موفق باشید.

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

سلام

اتفاقا خیلی بیخیال هست خیلی
ما که روزی 50 تا ابیوس داشتیم و ...
الان 1 دونه هم نمیاد!!!!
با تشکر

درصورتی که IP ها در Blacklist ها لیست شود و پس ار مدتی /25 بلاک خواهد شد و ...
همچنین آریا جان در یکی از تاپیک ها ذکر کرده بودند که در خیلی از موارد Bandwidth Provider ها IP را Revoke خواهد کرد و مشکلات بعدی ...
در خیلی موارد هم F.B.I وارد کار خواهد شد و جریمه های سنگینی برای مدیر دیتاسنتر ارسال خواهد شد.

موفق باشید.

nimapendar
July 8th, 2011, 20:07
در کل هرچی پول بدی آش می خوری با این قیمت خیلی عالی از یه دیتاسنتر درجه 3 می تونی سرویس بگیری نمیشه انتظار بیشتر از این داشت
به نظر من کیفیت سرور هاش خوبه اما فقط به درد سرور هاستینگ می خوره نه بیشتر نباید با این قیمت انتظار بالا داشت شما با این قیمت می خوای بهتون چی بدن نمیشه با دیتاسنتر هایی مثل سافت لایر مقایسه کرد فعلا تا اونجایی که من اطلاع دارم مشکلی با تحریم ندارند
فقط این دیتاسنتر نیست که قیمت ارزون میده
serverloft – Servers – Dedicated Servers (http://www.serverloft.com/dedizierte-server/)
Dedicated Server Hosting for Pros and Beginners – SERVER4YOU (http://www.server4you.com/root-server/)
میشه انتظار سرعت و کیفیت بالا داشت؟

saeed25
July 9th, 2011, 00:17
دروود
اما باز هم بستگی دارد!دادن پورت 1 گیگ با 10-20 مگ دانلود آیا منطقی است؟

021teh
July 9th, 2011, 00:22
پورت 1 یگی طبق محاسبه ای که یک از دوستان انجام داد 90 دلار در میاد

MbjHosting
July 9th, 2011, 00:22
همه برین softlayer

همه بریم سافت لیر؟ آخر این چه حرفی است که می زنید؟

در کل هرچی پول بدی آش می خوری با این قیمت خیلی عالی از یه دیتاسنتر درجه 3 می تونی سرویس بگیری نمیشه انتظار بیشتر از این داشت
به نظر من کیفیت سرور هاش خوبه اما فقط به درد سرور هاستینگ می خوره نه بیشتر نباید با این قیمت انتظار بالا داشت شما با این قیمت می خوای بهتون چی بدن نمیشه با دیتاسنتر هایی مثل سافت لایر مقایسه کرد

درسته ولی بخدا باتوجه به اینکه کمی در پورت مشکل داشت ولی نه اینکه خیلی باشد ! درکل خوب بوده تا به الان ! ولی خب به سافت لیر که نمی رسد ( هم مالی هم کیفیت ! )

فعلا تا اونجایی که من اطلاع دارم مشکلی با تحریم ندارند
؟
ظاهرا چند وقت پیش دوستان رو تحریم کرده بودند

DeltaGostar
July 9th, 2011, 00:26
نظر شخصی است

دیتا سنتر درجه 5 میباشد :|

MbjHosting
July 9th, 2011, 00:27
نظر شخصی است

دیتا سنتر درجه 5 میباشد :|

یعنی hetzner از این دیتاسنتر بهتر است؟

DeltaGostar
July 9th, 2011, 00:29
در یک رنج هستن و هتزنر از پهنای باند ***ی میکنید ولی پورتش قابل تحمل است

easyvps.ir
July 9th, 2011, 00:33
به نظر شما دوستان بهترین دیتا سنتر چیه پس؟
بدی ما ایرانیا اینه از همه چی درست استفاده نمی کنیم
تو ایران هم ISP ها این مشکل phonix nap براشون پیش میاد که همه فقط دانلود کردنو بلدن اصلا مهم نیست که اون فایلی که دانلود می کنند چی هستش
خیلی هارو میشناسم فقط دانلود می کنند باور کنید اون فایل هایی که دانلود می کنند و بیشترشو تاحالا ندیدن

HugeServer
July 9th, 2011, 00:47

دیتاسنتری که به نیاز های شما جوابگو باشد.

easyvps.ir
July 9th, 2011, 00:50
phonix فقط باهاش مشکل پورتشه
به نظر شما کدووم دیتا سنتر؟!؟!؟

MbjHosting
July 9th, 2011, 00:55
phonix فقط باهاش مشکل پورتشه
به نظر شما کدووم دیتا سنتر؟!؟!؟

یادتان باشد که هیچوقت یک چیز 100% نیست ! یعنی هیچوقت یک چیز نمی تواند کامل باشد ! هرچیزی خوبی ها و بدی هایی دارد !

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

بدی ما ایرانیا اینه از همه چی درست استفاده نمی کنیم
تو ایران هم ISP ها این مشکل phonix nap براشون پیش میاد که همه فقط دانلود کردنو بلدن اصلا مهم نیست که اون فایلی که دانلود می کنند چی هستش
خیلی هارو میشناسم فقط دانلود می کنند باور کنید اون فایل هایی که دانلود می کنند و بیشترشو تاحالا ندیدن

زیبا فرمودید !
مخصوصا " بدی ما ایرانیا اینه از همه چی درست استفاده نمی کنیم "

easyvps.ir
July 9th, 2011, 00:59
من تو شاتل کار می کنم این چیزی که هست واقعا دیدم
از یکی از مشترکا که پرسیدم چی دانلود می کنی تو ساعات رایگان گقت فیلم
گفتم همرو دیدی گقت بعضیاشو.

هاست برتر
July 9th, 2011, 01:53
ما به دلایلی دیگه با این دیتاسنتر کار نمی کنیم

پورت یک گیگا بیت بر ثانیه اگر اختصاصی باشه که باید 128 مگا بایت بر ثانیه دانلود کنه

ولی با توجه به قیمت های فونیکس نپ ، این مقدار هم مناسب هست

باید بدین نکته توجه کرد که پورت 1 گیگ اگه اختصاصی باشه به قول شما 128 مگ در ثانیه دانلود کنه عملا یه هارد رو از کار میندازه و هنگ سنگینی میکنه سرور به طوری که عملا کارایی خودشو از دست میده و لحظاتی اصلا سرور از دسترس همگان خارج میشه.مگه اینکه هارد رید باشه یا ssd باید اینو هم توجه داشت 8-}

MbjHosting
July 9th, 2011, 01:57
من تو شاتل کار می کنم این چیزی که هست واقعا دیدم
از یکی از مشترکا که پرسیدم چی دانلود می کنی تو ساعات رایگان گقت فیلم
گفتم همرو دیدی گقت بعضیاشو.

بله این خصلت بد ایرانی هاست متاسفانه !
در ای دی اس ال ما نیز شب ها از ساعت 1 به بعد ( رایگان است ) سرعت می شود کمتر از Dialup !
جالب اینه که در وایمکس ایرانسل بنده شبها سرعت بالا تر می رود !

mojiz
July 9th, 2011, 11:00
منکه گفتم همه برید سافتلیر در جواب اون دوستمون بود که گفته بود اگه ایرانیا برن یجا خراب میشه...
یکی دیگه هم گفت، اینهمه singlehop هستن، مگه خراب شد.
شما پرت 1 گیگ میدونی چنده؟ قربون اون رفیقمون که میگه 90 دلار!!! تازه FDC پرت 1 گیگ اشتراکی رو میده 140 دلار تازه اشتراکیه شما اونوقت انتظار داری 90 دلار بدی هروقت خواستی 1 گیگ بکشی؟

MbjHosting
July 9th, 2011, 11:02
منکه گفتم همه برید سافتلیر در جواب اون دوستمون بود که گفته بود اگه ایرانیا برن یجا خراب میشه...
یکی دیگه هم گفت، اینهمه singlehop هستن، مگه خراب شد.
شما پرت 1 گیگ میدونی چنده؟ قربون اون رفیقمون که میگه 90 دلار!!! تازه FDC پرت 1 گیگ اشتراکی رو میده 140 دلار تازه اشتراکیه شما اونوقت انتظار داری 90 دلار بدی هروقت خواستی 1 گیگ بکشی؟

سلام مجدد؛
خب مطلب را بطور کامل بیان کنید تا افرادی مثل بنده از منظورتان برداشت بد نکنند.
باتشکر

saeid.roop
July 9th, 2011, 11:19
به نظر من کیفیت سرور هاش خوبه اما فقط به درد سرور هاستینگ می خوره نه بیشتر نباید با این قیمت انتظار بالا داشت شما با این قیمت می خوای بهتون چی بدن نمیشه با دیتاسنتر هایی مثل سافت لایر مقایسه کرد فعلا تا اونجایی که من اطلاع دارم مشکلی با تحریم ندارند
فقط این دیتاسنتر نیست که قیمت ارزون میده
serverloft – Servers – Dedicated Servers (http://www.serverloft.com/dedizierte-server/)
Dedicated Server Hosting for Pros and Beginners – SERVER4YOU (http://www.server4you.com/root-server/)
میشه انتظار سرعت و کیفیت بالا داشت؟
server4you خیلی خیلی بهتر از این phonixe ، شرف داره به این دیتاسنتر آشغال ، من که بدی ندیدم ازش
باز هم می گم ، هرکس هرجا بیشتر تخفیف بگیره همه می رند اونجا !
چرا کسی از liqued web آفر نمی ده ؟ چون تخفیف زیادی نمی ده
fdc دنورش که آشغاله پورتش بهتر از این هست ، شیکاگو اون خداییش خوبه

Zhobin
July 9th, 2011, 11:34
server4you خیلی خیلی بهتر از این phonixe ، شرف داره به این دیتاسنتر آشغال ، من که بدی ندیدم ازش
باز هم می گم ، هرکس هرجا بیشتر تخفیف بگیره همه می رند اونجا !
چرا کسی از liqued web آفر نمی ده ؟ چون تخفیف زیادی نمی ده
fdc دنورش که آشغاله پورتش بهتر از این هست ، شیکاگو اون خداییش خوبه

سعید جان من از liquid web سرور داشتم ، پدر مارو دراوردند اینها ! اصلا هم کیفیت خوبی نداشت.
سرور 4 یو هم خوبه ولی در کل بخوایم در نظر بگیریم به خاطر قیمت های مناسب فونیکس نپ اکثرا دارند میرند سمتش !
پورت 1 گیگابیت اینها هم شیر هست درست ، ولی 60 مگابایت رو حتما و راحت دانلود میده. پشتیبانیشون هم خداییش خوبه !
اگر بخوایم متوسط نگاه کنیم خب اینجا خوب هست

و الا دیتا سنتر های معتبر زیاد هستند !

saeid.roop
July 9th, 2011, 11:46
سعید جان من از liquid web سرور داشتم ، پدر مارو دراوردند اینها ! اصلا هم کیفیت خوبی نداشت.
سرور 4 یو هم خوبه ولی در کل بخوایم در نظر بگیریم به خاطر قیمت های مناسب فونیکس نپ اکثرا دارند میرند سمتش !
پورت 1 گیگابیت اینها هم شیر هست درست ، ولی 60 مگابایت رو حتما و راحت دانلود میده. پشتیبانیشون هم خداییش خوبه !
اگر بخوایم متوسط نگاه کنیم خب اینجا خوب هست

و الا دیتا سنتر های معتبر زیاد هستند !
نمی دونم چه مشکلی داشتید دوست عزیز ( اسمتون رو نمی دونم )
ولی تیکت خیلی خوب جواب می دادن
سرور یو ، هم پورت عالی داره
دقیقا ، هرجا ارزان باشه ایرانی ها اونجا هستند ،نمونش دیتاسنتر بود تو هلند ، یادم نیست اسمش

saeed25
July 9th, 2011, 11:49
دروود بر شما
باید بگویم که من هرچه تلاش کردم از این شرکت یک گارانتی بگیرم که پورت یک اشتراکی رو تا چه میزان بر روی یک سرور بدون کاربر،گارانتی می کنید،همش از این مسئله سرباز زدند و گفتند که ما نمنی تونیم همچین گارانتی بدیم..
حالا شما چگونه است که می گید 60 رو به آسونی میکشه؟!یکی از دوستان که خیلی با این رکت کار می کرد به من گفت بیشترین میزانی که توانسته از این سرور بگیرد 40-50 بوده!
اگه 60 بده که خیلی خوبه!

Zhobin
July 9th, 2011, 12:04
سلام. یک چیزی رو بخواند خراب کنندا ایرادای بنی اسرائیلیشون شروع میشه :-)
مثل هتزنر ، نت دایرکت ...

راستش من از لینک معتبر مایکروسافت استفاده کردم و دانلود رو روی 60 تا 65 مگابایت میداد !
از یکی دیگه از سرور های فونیکس نپ هم دانلود کردم 90 تا 100 مگابایت دانلود میدادش. خوب این که داخل شبکه هست به نوعی هیچ
ولی در کل خوبه. برای کار ما خوبه !

saeed25
July 9th, 2011, 13:11
اگه داخلیشون 100 بده و یک تضمینی هم باشه برای این پایداری،عالیه ...!اما من فایل 100 مگ از بکه خودشون بارگیری کردم به زور به 2مگ میرسید...

nimapendar
July 9th, 2011, 13:19
دروود
اما باز هم بستگی دارد!دادن پورت 1 گیگ با 10-20 مگ دانلود آیا منطقی است؟

مشکل از اون هایی هست که سرور را به اسم پورت 1 گیگ به هتون فروختند
قیمت پورت های 1 گیگ به این صورت هست که به قیمت سرور اضافه می شه
3200 GB Transfer (1 Gbps Uplink) + $5.00/mo.
10 TB Transfer (1 Gbps Uplink) + $20.00/mo.
100 TB Transfer (1 Gbps Uplink) + $100.00/mo.

saeed25
July 9th, 2011, 13:50
دروود
خوب دیگه،خود Securedservers میگه من پورت هام روحتا روی شبکه خودم گارانتی نمی کنم!

nimapendar
July 9th, 2011, 13:52
این دیتاسنتر 2 پورت داره پورت داخلی که روی همه سرور ها 1 گیگ هست و پورت اصلی که اگر موقع سفارش هزینه اضافی ندید نمی تونید 1 گیگ را بگیرید

SPAM
July 9th, 2011, 14:05
نمی دونم چه مشکلی داشتید دوست عزیز ( اسمتون رو نمی دونم )
ولی تیکت خیلی خوب جواب می دادن
سرور یو ، هم پورت عالی داره
دقیقا ، هرجا ارزان باشه ایرانی ها اونجا هستند ،نمونش دیتاسنتر بود تو هلند ، یادم نیست اسمش

ورلد لستریم بعد گیگا بعدش .....

saeed25
July 9th, 2011, 14:55
:)) گویا جستار داره به بیراهه میره!!بنا بود تا در این جستار به بررسی کیفیت پورت های ارائه شده شرکت securedservers پرداخته شود نه پیشنهاد های خرید و پیامهای بازرگانی داده شود!!
با احترام به همکار گرامی،ارسال شما گزارش داده شد.
اعلام نارضایتی از دیتا سنترphoenixnap - و عوامل فروشنده

mojiz
July 9th, 2011, 17:37
سلام مجدد؛
خب مطلب را بطور کامل بیان کنید تا افرادی مثل بنده از منظورتان برداشت بد نکنند.
باتشکر

من دوباره متنم رو هم خوندم ولی نفهمیدم چه برداشت بدی میشه کرد؟
حب مطلب اینکه هرچقدر پول بدید همونقدر آش میخورید. اگه پرت خوب میخاید خوب از یک سرویس دهنده با کیفیت بگیرید.

Zhobin
July 9th, 2011, 17:59
اگه داخلیشون 100 بده و یک تضمینی هم باشه برای این پایداری،عالیه ...!اما من فایل 100 مگ از بکه خودشون بارگیری کردم به زور به 2مگ میرسید...

سعید جان لینک که دادم بهتون ، سرور تست هم دادم ! تا 65 مگابایت راحت دانلود میداد ! نمی دونم مشکل شما از کجاست . ولی پیگیری کنید انشاء الله که درست میشه

dertgtr
July 9th, 2011, 18:07
سعید جان لینک که دادم بهتون ، سرور تست هم دادم ! تا 65 مگابایت راحت دانلود میداد ! نمی دونم مشکل شما از کجاست . ولی پیگیری کنید انشاء الله که درست میشه

آقا ژوبین سرور تست قول داده بودید به من هم بدید که ندادید )-:

saeed25
July 9th, 2011, 18:30

درود
بله!من هم در حال پیگیری هستم...امیدوارم به نتیجه برسم..هرچند این سرور دیگر اهمیتی برایم ندارد ...

CYB3R
July 29th, 2011, 16:16
به کجا رسیدید ؟

iNicz.Com
July 29th, 2011, 17:06
با دورود

خلاص

الله عظیم .

به علت مشغله زیاد . کم wht میام و امروز این رو دیدم.
DeltaGostar (http://www.webhostingtalk.ir/member/1490/) عزیز لطفا واقعیت رو بگو . من بهت تست دادم و خودت هم گفتی بله تا 30-40 مگا بایت بالا میره و 20 مگ رو هم تضمینی گفتم.
ما به مشتری سرویس بد نمیدیم - هر چفدر پول بدین سرویس بهتری میگیرین.
ما برای شکرت ها سرور های hetzner رو میدم چون از همه لحاظ از این جا مطمئن هستیم . برای اون هایی که میخوان پول در بیارن و ایرانی ها رو که میدونین . اخر spam و abuse هستن و این دیتا سنتر امریکایی سرور ها رو ارزون میده و سرویس هاش متناسب با فیمت هاش هستش و برای کسانی که کیفیت و سرعت مد نظر هستش از سوئیس میدیم .
هر چیزی به پولشه . فرض کنید singlehop واسه پرت 1 گیگ 60$ میگیره ولی واقعیتش رو بگیم اصلا اختصاصی نیست.
تو wht اکثرا میلی(به میل) نظر میدن و اگه به کارش نیومد میگه خرابه.
به مشتری میگی پورت خوب از امریکا میخوایی بیا از سینگل هاپ بدیم . همین که قیمت ها رو میگی میاد دنبال ارزون بعد میگه اقا این چرا پورت اختصاصی نداره . جمع کنید این بیسواد بازی هارو.
یه جدل بسازین که بر حسب کیفیت - ساپورت - قیمت و سرعت و دیتاسنتر ها رو مقایسه کنید بعد حرف بزنید.

Aria
July 29th, 2011, 18:32
سلام.

وقتی مشتری قبل از خرید سرویس حساب کتاب سر انگشتی و منطقی رو پیش خودش انجام نمیده، به چه دلیل اشتباه خودش رو گردن فروشنده میندازه ؟

نماینده فروشی که شما ازش صحبت می کنید (securedservers) با دریافت هزینه 100 دلار در ماه به شما 100 ترابایت پهنای باند و 1 گیگابیت پورت میده ... فکر کنم ساده ترین حالت محاسبه این باشه که برای مصرف 100 ترابایت شما می بایست بتونید تا 500 مگابیت به راحتی burst کنید و از اونجایی که پورت های این دیتاسنتر (طبق گفته همکاران) بیشتر از 200 مگابیت burst نمی کنه، پس شما نهایتاً میتونید بین 45 تا نهایتاً 50 ترابایت Bandwidth مصرف کنید!

همینطور با یه بررسی ساده میتونید BGP این دیتاسنتر رو مشاهده کنید:

AS19181 CWIE Cavecreek Wholesale Internet Exchange, LLC (http://www.robtex.com/as/as19181.html#graph)

پهنای باندی که به شما داده میشه بین Cogent و Eweka تقسیم شده که هیچ یک از اینها premium provider نیستند ... برای اطمینان میتونید IP سرور خودتون رو از 3 کشور مختلف Trace کنید تا متوجه بشید که route های منتهی به سرور های شما با چه روش هوشمندانه ای single homed شده و شما خبر ندارید ;)

درضمن، این قیمت ها اصلاً عجیب نیست چون provider هایی که بالا نام بردم روی commitment های بالای 5 گیگابیت به شما قیمت هایی میدن که باور نکردنی خواهد بود و در نهایت 100 ترابایت پهنای باند برای خود شما نهایتاً 120 دلار هزینه خواهد داشت (به صورت اختصاصی).

همینطور شرکت Privatelayer هم که اینقدر قیمت پهنای باندش ارزان هست دقیقاً به همین دلیل هست ;)

AS51852 PLI-AS Private Layer INC (http://www.robtex.com/as/as51852.html#graph)

از این به بعد حساب سر انگشتی یادتون نره ...!

با تشکر.

MbjHosting
July 29th, 2011, 18:45
سلام.
این ها پورت 1 گیگ را با سویچ shared میدن. ضمنا اگر می دانید که پورتشان شیر هست چرا خریداری می کنید؟
انتظار دارید 1 گیگ پورت شیر به اندازه 1 گیگ پورت اختصاصی عمل کند؟

ضمنا دوستمون بسیار خوب فرمودند که:

وقتی مشتری قبل از خرید سرویس حساب کتاب سر انگشتی و منطقی رو پیش خودش انجام نمیده، به چه دلیل اشتباه خودش رو گردن فروشنده میندازه ؟

amiry
July 29th, 2011, 20:16
این تاپیک هم دقیقا عین همون تاپیک بود عدم رضایت مشتریان از هرتنر حرف مفت ! هر کی می خواد ادامه بده ! مردم اونقدر شعور دارن که .....
هر کی هم خواست بیاد نشون بدم سرعت پورت هاش چقدر عالیه !

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

بنده از خودم از آقای قنبری سرور دارم واقعا سرویس دهس شون خیلی خوبه ( فقط یکم قیمت هاشون فرق می کنه ) از هیچ بابت دیگه ای مشکلی ندارن

nimapendar
July 30th, 2011, 11:58
http://www.webhostingtalk.ir/f34/28940/new/