PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات پرداخت اینترنتی بانکها

arman_2
July 6th, 2011, 17:40
سلام
نمی دونم جایه درستی تاپیک زدم یا نه
حالا
از کدوم بانک خدمات پرداخت اینترنتی بگیرم؟
چون من می خوام وی ...ان بفروشم

ra3ou1
July 6th, 2011, 18:09
دوست عزیز فروش .... ممنوع هست

حالا شما از هر بانکی بگیری باید قرار داد ببندین و قائدتا باید در تبصره قرار داد ذکر شده باشه

اما اگر می خواهین کیفیتی بررسی کنید

ملت ، سامان ، پارسیان

این سه بانک مناسب هستند و لشفثصشغ خوب و فعالی دارند

mojtaba_gk671
July 6th, 2011, 18:30
اصلا درگاه نگیرید که راحت می برنتون زندان

mohebali
July 6th, 2011, 18:57
دوست عزیز فکر نکنم الان کسی از وی ان فروش ها درگاه انلاین داشته باشه !
همینجوری جرم هست این کار شما میخوای علنی کنی قضیه رو؟
ولی در کل برای راه انداختن در گاه پرداخت
1-مستقیم با بانک ها که معمولا نیاز به جواز کسب یا مدرک شرکت داره
2-سایتهایی مثل زرین پال که واسطه بین فروشنده و بانک هستن

amirlord
July 6th, 2011, 19:00
عزیز من . ملت راحت ترینش هست . من خودم چند تا سایت رو دیدم که اکانت همین رو می فروختن چند تا درگاه بانکی هم داشتن ! :d برای گرفتن درگاه ملت باید کپی سند یا اجاره نامه جایی که میخوای فعالیت کنی رو براشون بفرستی . میتونی یه اجاره نامه سوری بگی برات بنویسن و .. ! مشکلی نیست ! فقط به ریسکش نمی ارزه ! ;)

mohebali
July 6th, 2011, 19:02
عزیز من . ملت راحت ترینش هست . من خودم چند تا سایت رو دیدم که اکانت همین رو می فروختن چند تا درگاه بانکی هم داشتن ! برای گرفتن درگاه ملت باید کپی سند یا اجاره نامه جایی که میخوای فعالیت کنی رو براشون بفرستی . میتونی یه اجاره نامه سوری بگی برات بنویسن و .. ! مشکلی نیست ! فقط به ریسکش نمی ارزه !
محاله
احتمالا شما تست نکردید. معمولا میزنن در گاه پرداخت انلاین مشتری رو میفرستن به بخش انتقال وجه سایتهای بانکها ولی محال هست که در سایتها بانکها نوشته بشه اکانت 2 ماهه .....!

amirlord
July 6th, 2011, 19:08
محاله
احتمالا شما تست نکردید. معمولا میزنن در گاه پرداخت انلاین مشتری رو میفرستن به بخش انتقال وجه سایتهای بانکها ولی محال هست که در سایتها بانکها نوشته بشه اکانت 2 ماهه .....!
حتما لازم نیست شما سرویستون رو با نام اکانت یه ماهه دو ماهه بفروشی !!! میتونی بزنی شبکه مجازی ، اکانت اینترنت ، اکانت Ip Changer و ... ! من دیدم بعضی ها این کارو کردند .

mohebali
July 6th, 2011, 19:13
بله درسته ولی مطمئن باشید مشکل ساز میشه. بالاخره سایت فروشنده رصد میشه و....
پیشنهاد می کنم طرفش نرید.
البته اگه مشتری خصوصی و معلوم دارید میتونید به اسم کالای دیگه پول رو وصول کنید ولی مشتری غریبه ....

amirlord
July 6th, 2011, 19:16
بله درسته ولی مطمئن باشید مشکل ساز میشه. بالاخره سایت فروشنده رصد میشه و....
پیشنهاد می کنم طرفش نرید.
البته اگه مشتری خصوصی و معلوم دارید میتونید به اسم کالای دیگه پول رو وصول کنید ولی مشتری غریبه ....
بله درسته ... ! برای همین گفتم به ریسکش نمی ارزه ! استفاده از درگاه های غیر مستقیم مثل زرین پال بهترین راه ممکن هست! ;)

mohebali
July 6th, 2011, 19:19
بله درسته ... ! برای همین گفتم به ریسکش نمی ارزه ! استفاده از درگاه های غیر مستقیم مثل زرین پال بهترین راه ممکن هست!
که فکر نکنم آقای امیری بپذیره

ra3ou1
July 6th, 2011, 19:24
خلاف قوانین زرین پال هست و در صورت مشاهده

حساب زرین پال بسته میشه

arman_2
July 6th, 2011, 23:46
راست می گین اصلا به ریسکش نمی ارزه.
همون با یاهو بفروشیم بهتره.
راستی یکی از دوستام میگه که یه یارو سرور مجازی داشته .....هم می فروخته. اونوقت اومدن جلو خونشون بردنش.
منو که اینتوری نمی کنن؟
بابا من یه طفلم