PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در آوردن دامنه از فیلینگ

B2C
July 6th, 2011, 17:38
سلام

دامنه ثبت کردم صاحب قبلیش سایتی زده بوده فیل شده.

چگونه از فیلینگ در بیاروش؟

ra3ou1
July 6th, 2011, 18:11
سلام

یک راه اینه که به سازمان *****ینگ ایمیل به زنید یا از طریق سایت ساماندهی اقدام کنید

یک راه دیگه هم هست که اینجا نمی گم ممکنه نقض قوانین بشه

تمایل داشتین از طریق یاهو با بنده در ارتباط باشین

آیدی یاهو : ra3ou1

agarb98
July 6th, 2011, 21:05
یه راه بیشتر نداره تو پایگاه ساماندهی عضو شو و سایتت رو ثبت کن بعد هم به ساپورت اونها بگو عضو شدم و دومین ثبت کردم تو پایگاه بعد ردیف میکنن.

jfactor
July 6th, 2011, 21:15
یکی از مراحلی که بعد از ثبت سایت توی سایت ستاد ساماندهی باید بگذرونید اینه که به اداره ارشاد کل شهرتون برید و فرم مربوطه رو هم پر کنید و ارسال فرم .و ... .. بعد از گذروندن این مرحله هست که میتونید از طریق ایمیل معرفی شده با اونها مکاتبه داشته باشید در جهت رفع *****!! (ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که توی این جریان هیچ مشکلی براتون پیش نخواهد اومد)

ToooPDL
July 6th, 2011, 21:24
من به دامنه دارم قبل از عید فیلــتر شد دیگه حسش نبود گرفتیم کل هاست رو دیلت کردیم.
هفته پیش ایمیل زدم به سامانه فیلــترینگ گفتم اینطوریه.
اینو گفتن :

درود و احترام

جهت پیگیری با شماره 64-63-62-88846960-021 داخلی 168 تماس حاصل نمایید.

با سپاس | واحد پیگیری رفع فیلــتر

:d

Zhobin
July 7th, 2011, 00:54
اول تماس بگیرید با *****ینگ با شماره هایی که دوست خوبمون دادند. بعد همونجا سایت رو نگاه میندازند ! مشکلاتشو بهتون میگند و باید رفع کنید. بعد از اون توی ساماندهی ثبت نام کنیم. به Filter@dci.ir ایمیل بدید و منتظر رفع ***** باشید ...

B2C
July 7th, 2011, 13:48
ممنون از همه عزیزان

اول تماس بگیرید با *****ینگ با شماره هایی که دوست خوبمون دادند. بعد همونجا سایت رو نگاه میندازند ! مشکلاتشو بهتون میگند و باید رفع کنید. بعد از اون توی ساماندهی ثبت نام کنیم. به Filter@dci.ir ایمیل بدید و منتظر رفع ***** باشید ...

مسئله اینه که این دامنه تازه ثبت کردم و زمانی که می خوام هاست کنم نمیشه و میره صفحه پیوندها .

ra3ou1
July 7th, 2011, 15:15
بالا هم گفتم یکی از راه ها ساماندهی هست

یک روش دیگه هم هست خواستین یاهو ادد کنید صحبت کنیم

ToooPDL
July 7th, 2011, 15:20
با چیز میز دامنه رو هاست کنید . بعد یه سابدامین یزنید و بوسیله htaccess دامنه رو ریدایرکت کنید رو سابدامین ;)

makh000f
July 7th, 2011, 15:31
دوست عزیز مشکل من هم بود
ببینید برید تو ساماندهی ثبت کنید اطلاعات شخصی بدید و در پایگاه ساماندهی ثبت کرده بعد فعال کنید.
بعد که ثبت شد زنگ به زنید به پشتیبانی ساماندهی خودشون پیگیری کرده و رفع ***** میکنن البته باید یه یک هفته ای پیگیر باشی با تلفن.
موفق و پیروز باشید

hamidreza_s
July 7th, 2011, 16:16
خیلی واقعاً مسخره تشریف دارند. به نظرم دامنه هایی که منقضی میشه را و طرف بیخیال این دامنه ها میشه و کوچ میکنه را باید یا از فیل.ترینگ خاج کنند. یا اینها را جایی لیست کنند.
من خودمم همچین بلایی سرم اومد. دامنه ثبت کردم دیدم فیل.تره. ودیگه بیخیالش شدم. الان دیگه داره کم کم اکسپایر میشه. خدا ازشون نگذره پول مردم رو هیف و میل میکنن.
اینقدر اینترنت رو فیل.تر کردن که دیگه اینم واسه خودش معضلی شده. آدم میخواد دامنه رجیستر کنه علاوه بر آزاد بودن باید این رو هم بررسی کنه.
ایکاش مسئولین مربوطه در این باره یه فکری بکنن.

ra3ou1
July 7th, 2011, 16:17
با چیز میز دامنه رو هاست کنید . بعد یه سابدامین یزنید و بوسیله htaccess دامنه رو ریدایرکت کنید رو سابدامین ;)

خب شد سه تا راه اینو یادم رفته بود که دوستمون ذکر کرد

اما راه حل من هنوز سرجاشه

saeli
July 8th, 2011, 13:47
دامین من را فروردین ***** کردن و تقریبا بعد از دو ماه تونستم از ***** خارج کنم جالبه برای هر بار بررسی دو تا سه هفته نوبت میدادن
به بازی جاوای مافیای دو هم گیر دادن

makh000f
July 8th, 2011, 14:12
خب شد سه تا راه اینو یادم رفته بود که دوستمون ذکر کرد

اما راه حل من هنوز سرجاشه
این هم جواب نمیده چون دامنه که ***** هست اگه بدون چیز میز برین منتقل نمیشه و فیی...... میمونه-راهش رو من بلدم که ریدایرکت بشه به دامنه جدید :d
خواستی پیام خصوصی بده

ra3ou1
July 8th, 2011, 14:27
نخیر دوست عزیز

تو این روش نیازی به ریدایرکت کردن نیست دامنه اصلی بالا میاد ;)

makh000f
July 8th, 2011, 19:04
اگه دامنه اصلی **باشه به چه درد میخوره ؟

naseri
July 8th, 2011, 23:20
خدا به دادت برسه دومین منو که یه سال استفاده نمیکردم حدود یه ماه پیش فیلی کردن اونقدر تو ارشاد این اتاق اون اتاق رفتم خسته شدم زنگ زدم برای یه هفته وقت بررسی گرفتم تو زمان مقرر زنگ زدم خانمه بهم میگه هنوز بررسی نشده شما بعد از یه هفته زنگ بزن ! خدایی رنک سایم نزول کرده از سه شده دو و الکسای سایتم از 1000 شده 15000 ببین انصافه

ra3ou1
July 9th, 2011, 00:38
اگه دامنه اصلی **باشه به چه درد میخوره ؟

ببینید شما گفتین یک راهش بلدین ریدایرکت بشه به آدرس جدید

اما من میگم site.com الان *****ه درست ؟ من تونم اینو از ***** در بیارم

بدون اینکه لازم باشه ساب دامین داده بشه یا دامنه جدید ثبت بشه و ریدایرکت بشه

که همین بحث ریدارکت اگر درست انجام نشه و برای موتور جستجو قابل فهم نباشه

رنک رو انتقال نمیده اما اگر درست انجام بشه و اصولی می تونه به موتور جستجو بفهمونه که آدرس جدید این هست

و ایندکس های قبلی همه با این اسم آپدیت بشن

بگذریم مسئله سئو نیست که بخوام باز کنم مورد اصلی که موضوع تاپیک بود رو توضیح دادم