PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب بهترین واسطه ی فروش برای مشتریان خارج کشور

zxc_mehran
July 6th, 2011, 01:25
سلام دوستان.
من می خواستم یه فروشگاه درست کنم که در اون به فروش محصول در خارج کشور بپردازم.
تا اونجایی که می دونم باید با یه شرکت قرارداد ببندم که خارجی ها توسط کارتهای اعتباری مانند مستر کارت پرداختشون رو به اون شرکت انجام بدن و مبلغ پرداختی از روشی مانند Wire Transfer به داخل کشور توسط اون شرکت واریز شه.
چند تایی او اونا رو دیدم مثل:
2checkout.com , authorize.net, worldpay.com, google checkout ,....
که این کارو می کنن.
می خواستم بدونم مطمئن ترین آنها از نظر شما کدام است؟ کسی با اینا کار کرده؟ با کدوم کار کردین ؟ کدوم کمتر به تحریم گیر می دن و میشه به راحتی پول رو از اونجا به ایران منتقل کرد؟

بعد برای واریز به داخل باید حساب ارزی داشته باشم دیگه؟
و همچنین نمی دونم کردیت کارتی مثل MasterCard لازم هست یا نه ( با وجود Wire Transfer )

اگر کسی کار کرده بگه لطفاً...

بی صبرانه نیازمند راهنمایی شما هستم،
ممنون دوستان.

ra3ou1
July 6th, 2011, 02:43
سلام
می توانید یک ویزا کارت یا مسترکات یا پی پال و ... تهیه کنید پول رو مستقیم واریز کنید

به ویزاکارت یا ......

برای تبدیل هم چند راه دارین

یکی اینکه اگر کسی کار پرداخت داره انجام بدین

حسابتون رو به یکی از شرکتهای داخلی بفروشین

یا دلار موجود در حساب رو بفروشین

zxc_mehran
July 6th, 2011, 10:01
خیلی ممنون اقا رسول از توجه تون.

در مورد شرکت واسطه ی فروش چطور؟ من 2checkout.com رو دیدم چیز خاصی تو سایتش در مورد تحریم ندیدم. فقط میخام مطمئن شم که کدوم بهتره.
کسی با مورد خاصی تابحال کار کرده؟

nasa_de
July 7th, 2011, 06:19
اونطور که از زرین پال خبر دار شدیم , تا هفته دیگه زرین پال این روش را پیاده سازی کرده و جرا میکنه/

0037
July 7th, 2011, 13:45
سلام دوستان.
من می خواستم یه فروشگاه درست کنم که در اون به فروش محصول در خارج کشور بپردازم.
تا اونجایی که می دونم باید با یه شرکت قرارداد ببندم که خارجی ها توسط کارتهای اعتباری مانند مستر کارت پرداختشون رو به اون شرکت انجام بدن و مبلغ پرداختی از روشی مانند Wire Transfer به داخل کشور توسط اون شرکت واریز شه.
چند تایی او اونا رو دیدم مثل:
2checkout.com , authorize.net, worldpay.com, google checkout ,....
که این کارو می کنن.
می خواستم بدونم مطمئن ترین آنها از نظر شما کدام است؟ کسی با اینا کار کرده؟ با کدوم کار کردین ؟ کدوم کمتر به تحریم گیر می دن و میشه به راحتی پول رو از اونجا به ایران منتقل کرد؟

بعد برای واریز به داخل باید حساب ارزی داشته باشم دیگه؟
و همچنین نمی دونم کردیت کارتی مثل MasterCard لازم هست یا نه ( با وجود Wire Transfer )

اگر کسی کار کرده بگه لطفاً...

بی صبرانه نیازمند راهنمایی شما هستم،
ممنون دوستان.

میتونم بپرسم کلا یا سرویس شما برای فروش چی هست ؟

zxc_mehran
July 7th, 2011, 23:24
اگر شرکت داخلی باشه که خیلی عالیه...
برای مشتریان خارجی مشکل ایجاد نمی کنه؟ یعنی مثلا یه امریکاییه هم میتونه با این توسط کارتش پرداخت داشته باشه یا فقط "داخلی ها رو با کارتای بین المللی" ساپورت می کنه؟

بعد معادل زرین پال شرکت داخلی میشناسین؟

در پاسخ به دوست عزیزمون هم بگم که قصد فروش نرم افزار دارم.

از همه ممنون

nasa_de
July 7th, 2011, 23:46
اتفاقا بنده هم قصد فروش لایسنس نرم افزار رو داشتم که دنبال چنین شرکتی گشتم اما نبود به غیر از این زرین پال عزیز که جناب امیری و همکارانشون گردانندگان متعهد اون هستند /
مشکلی برای اشخاص خارجی که میخواهند این خرید کنند ایجاد نمیکنه /

zxc_mehran
July 8th, 2011, 10:05
پس اینطور که پیداست مشکل حل شده.
زرین پال رو امتحان می کنم.
ممنونم.

bamik
July 10th, 2011, 18:15
با عرض سلام خدمت دوستان
اگر بخواهیم برای مشتریان خارجی وبسایت خود پول بفرستیم از چه طریقی امکان پذیر است؟
برای دریافت پول از آنها فرض می کنیم با سرویس بین المللی زرین پال موفق می شویم پول از آنها بگیریم و سرویس خود را به آنها ارائه می دهیم حالا اگر بخواهیم به حساب پی پال یا کارتهای اعتباری آنها پول واریز کنیم و برای واریز پول نخواهیم از سرویس زرین پال استفاده کنیم چه راه حلی وجود دارد؟
با تشکر از شما
موفق باشید