PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم جایگزین whmcs

moh3nia
July 6th, 2011, 00:14
میخواستم بدونم آیا سیستمی هست که مثل whmcs که وقتی کسی هاست رو میخره اتوماتیک واسش هاست ایجاد کنه؟ آخه یه پلن رایگان هم دارم. راستش اهل نال شده و کرک هم نیستم
ممنون میشم راهنماییم کنید

the_nic
July 6th, 2011, 00:29
hostbill فکر کنم این امکان داشته باشه
سیستم خوبی هست و اگر سایتت روی سرور های singlehop باشه بهت 1 سال لایسنس رایگان میده

nima17701
July 6th, 2011, 00:43
دوست عزیز ، سیستم آدونیس هم میتونی استفاده کنی ولی لایسنس رو باید از آقای داوری عزیز تهیه کنید
موفق باشید

moh3nia
July 6th, 2011, 00:45
اینا که معرفی کردین برای plesk هم کار میکنن؟

Shc
July 6th, 2011, 00:47
phphostbot هم هست که البته هر سیستمی باید امنیت داشته،چون شما دارید مشخصات سرورتون رو بهش میدید.

021teh
July 6th, 2011, 00:50
هاست بیل

سمت ادونیس نرو نظر من

amirlord
July 6th, 2011, 01:06
در صورتی که آدونیس رو از خود آقای داوری خریداری نمایید ، ضرر نمی کنید ! ;)

nima17701
July 6th, 2011, 01:58
اینا که معرفی کردین برای plesk هم کار میکنن؟
خودم شخصا با آدونیس کار نکردم ، ولی فکر میکنم کار بکنه ، اطلاعات جامع تر رو از آقای داوری بگیرید . تو همین انجمن فعالیت میکنند .
آدونیس شاید نسبت به امکانات whmcs کمتر باشه ولی تو سیستم های ایرانی حرف اول رو میزنه .
در ضمن شرکت عصرنت هم (آقای امیری) هم یه سیستم ارائه دادن درباره اونم میتونید تحقیق کنید
موفق باشید

moh3nia
July 6th, 2011, 02:00
یعنی ادونیس رو داشته باشم دیگه نیازی به whmcs ندارم؟

mamali5
July 6th, 2011, 02:24

بله در صورتی که آدونیس استفاده کنین دیگه نیازی به whmcs نیست
من یک لایسنس آدونیس دارم که میخوام بفروشم(با قیمت مناسب)
با آقای داوری هم هماهنگ شده
خواستین بگین که دوباره باهاشون هماهنگ کنیم تا واستون نصب کنن
قیمت هم کنار میایم...

nima17701
July 6th, 2011, 02:50
میشه گفت آدونیس تمامی نیازهاتونو برطرف میکنه .
و حسنش نسبت به whmcs اینه که پشتیبانیش توسط یک ایرانیست (آقای داوری) و مشکلاتتون رو برطرف میکنن
و حتی یک زمان به یک ماژول خاص هم نیاز داشته باشید ، میتونید بگید براتون بنویسن
من خودم به شخصه بخوام از بین سرویس های ایرانی استفاده کنم ، انتخاب اولم آدونیس هست .
موفق باشید

alfagig
July 6th, 2011, 03:44
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از همین whmcs استفاده کنید از هر سیستم ایرانی بهتره البته الان فارسی سازی هم شده برای هر کاری هم ماژول داره پشتیبانی فارسی هم داره

ehsansystem
July 6th, 2011, 12:05
Ipanel

REXNET
July 7th, 2011, 10:41
دوست عزیز ما در حال مذاکره برای گرفتن نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی نرم افزار Host Bill در خاور میانه هستیم و به زودی شما می توانید از طریق وبسایت hbapp.co و یا hbapp.ir نسبت به دریافت خدمات اقدام کنید. تیم develop شرکت ما در حال آماده سازی ماژول ها و امکانات مختلف برای کشور های این ناحیه جغرافیایی می باشد.

با این حال بنده به شخصه هم به عنوان یک استفاده کننده و هم به عنوان یک developer سیستم WHMCS را ترجیح می دهم.

موفق باشید