PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجب تيم برنامه نويسي ووريا (vooria.com) چيه ؟

6801
July 5th, 2011, 18:26
درود

من يه سوال داشتم كه در عنوان سوالم مشخصه !
خوشحال ميشم پاسخ سوالم را بشنوم به صورت منطقي !
اگه كسي اين تيم را ميشناسه خواهشا راجب تيمشون نظر بديد ! من يه پروژه دارم مي خوام بدم به اين تيم برنامه نويسي
كه در اول مي خواستم مطمئن بشم ..

دوستان ما رو ياري كنيد .. ;;)

agarb98
July 5th, 2011, 21:47
پروژه تون در چه رابطه ای هست

aghaee
July 5th, 2011, 22:59
تائید میشن، قابل اعتماد هستند

shervin114
July 5th, 2011, 23:24
تیم قابل اطمینان و پرکار و متخصصی هست .

amirlord
July 5th, 2011, 23:36
ایشون رو چند ساله میشناسم ، به کارشون تسلط دارن ! ;)

ra3ou1
July 6th, 2011, 02:26
سلام

کاملا تایید میکنم .

ارتباط خوبی با این دوستان داشتم و دارم

و از لحاظ کاری تا الان که خوب و قابل اعتماد بودن

مخصوصن مجتبی عزیز

مسلط به کار هستن

6801
July 6th, 2011, 15:06
ممنون از جواب هاتون
میشه چند مورد از کارهاشون رو معرفی کنید ؟؟؟

vimax
July 11th, 2011, 12:44
سلام
100% کارشون عالیه
اینقدر رو فقط به شما بگم در همین انجمن وب هاستینگ تالک من به یکی از مدیران اینجا کار سپردم من رو 1 ماه و خورده ای علاف کرد و ضرر زد بهم با تیم ووریا صحبت کردم واسم نوشتند ، باز هم چند وقت پیش به دو تا از اعضای همین انجمن که همه به عنوان برنامه نویس می شناسند سپردم اون ها هم کارم رو بنا به دلایلی از زیر کار در رفتند و انجام ندادند باز سپردم به تیم ووریا با اینکه کار ناقص بود و هیچ کسی حاضر به انجام و تکمیل دو پروژم نبود انجام دادند.
شک نداشته باشید تیم ووریا بهترین تیم برنامه نویسی وب ایران هست ، هم مدیران دلسوز و حرفه ای داره و هم پشتیبانیش عالیه ، توسعه میدند همش مثل برنامه نویس های دیگه نمیگند پول بده پول بده ، البته اینم بگم من قبلا زمانی که پرتال بود نویسندش بودم ، یه چیزی هم بگم که اگر دقت کرده باشی سایت های دیگه از در و دیوار از کوچکترین کار تا بزرگترین کار رو لیست می کنن نشون میدن تیم ووریا اینقدر با حاله که کل سایتشو بگردی پروژه ای که بهشون سپرده بودی جایی نمی بینی یعنی برنامه نویس سیستمت معلوم نیست کیه دی: من چند میلیون تومن شده تا حالا سفارشام به تیم ووریا که نوش جونشون زحمت کشیدند و کاملا راضیم ، فکر کنم کمترین کاری که می تونستم بکنم این بود تو این تاپیک شرکت کنم ، به شما هم پیشنهاد می کنم باهاشون همکاری کنید عالیه :)