PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سی پنل به پلسک یا دایرکت ادمین ؟!

IFACO.Net
August 7th, 2009, 22:42
سلام دوستان عزیز

درصد خطا در تبدیل اکانت ها از سی پنل به پلسک زیاد هست یا به دایرکت آدمین؟

و کدامیکی سازگاری بیشتری با اکانت های تبدیل شده از سی پنل را دارا هستند ؟ (همه اکانت ها و رسیلرها)؟

منتظر جوابتون هستم ...

ممنون

Arashdn
August 8th, 2009, 02:48
فقط دایرکت ادمین
یکی از دوستام 300 تا سایت رو جابجا کرده بود
سی پنل به پلسک اصلا فکر نکنم راهی باشه
کلا به نظر من دایرکت ادمین

IFACO.Net
August 8th, 2009, 04:59
ولی اینجور که من شنیدم پلسک سازگاری بیشتری با سی پنل داره تا دایرکت ادمین !

نظر بقیه دوستان ؟

Arashdn
August 8th, 2009, 06:32
شدیدا مخالف
فقط دایرکت ادمین اصلا اینطور نیست که شما میگی
پلسک حتی نمیتونه فایل زیپ باز کنه و خیلی سنگینه و با سرعت اینترنت ایرانم جور نیست
کار کردن باهاشم خیلی مشکل تره ولبی دایرکت ادمین بهتر -- راحت تره و قیمتشم خیلی کمتره

Nikihost
August 8th, 2009, 06:55
سلام
پلسك به نظر من كامل تر از دايركت است.
اما سرعت دايركت را با پلسك قابل قياس نيست :d
سازگاري سي پنل با دايركت ادمين هم بيشتر است در عرض يك ساعت ميشه حداقل 100 يوزر را منتقل كنيد به دايركت ادمين.
دايركت ادمين را bulid كنيد چيزي از سي پنل كم نداره

aoscentral
August 8th, 2009, 07:10
سلام دوستان عزیز

درصد خطا در تبدیل اکانت ها از سی پنل به پلسک زیاد هست یا به دایرکت آدمین؟

و کدامیکی سازگاری بیشتری با اکانت های تبدیل شده از سی پنل را دارا هستند ؟ (همه اکانت ها و رسیلرها)؟

منتظر جوابتون هستم ...

ممنون

از نظر انتقال migrate plesk بسیار راحت هست و عالی ترنسفر میکنه . پلسک نرم افزار خوبی هست اما چطور بگم userfriendly نیست . کاربر باهاش راحت نیست

در مورد دایرکت ادمین هم از نظر تبدیل اکانت ها مشکلی نیست و با راحتی می تونید با perl da converter این کار انجام بدید . پنل ساده ولی در عین حال با محتوی هست و کاربر توش راحته .

البته دایرکت ادمین با قالب خودش توصیه نمی کنم ! بگردین یه skin پیدا کنید و روش نصب کنید . عالی میشه

موفق باشید

Arashdn
August 8th, 2009, 10:06
پلسك به نظر من كامل تر از دايركت است.
از چه نظر؟؟؟؟؟؟

البته دایرکت ادمین با قالب خودش توصیه نمی کنم ! بگردین یه skin پیدا کنید و روش نصب کنید . عالی میشه
من مدت هاست دنبالشم ولی
گشتم نبود نگرد نیست

Nikan
August 8th, 2009, 11:05
سلام

در پلسک نسخه 9 راهی برای انتقال از cPanel در نظر گرفته نشده است ولی در پلسک نسخه 8 این امکان وجود دارد و خوب هم عمل می کند

با تشکر

IFACO.Net
August 8th, 2009, 11:35
سلام

در پلسک نسخه 9 راهی برای انتقال از cpanel در نظر گرفته نشده است ولی در پلسک نسخه 8 این امکان وجود دارد و خوب هم عمل می کند

با تشکر

پلسک 9 باز ساده تر و سبک تر از نسخه 8 هست اگه نشه به 9 ترنسفر کرد که خیلی بده !

پنل مدیریت سرور دایرکت ادمین امکانات خیلی کمی داره و ضعیفه ولی پنل کابران عادی و رسیلرهاش بد نیست در ضمن سرعت لود پنلش از همه بهتره حتی از سی پنل ;)

goldstar
August 8th, 2009, 15:22
http://www.cpskins.com/directadmin.htm
http://www.outservices.net/marina.php
http://www.outservices.net/capri.php
پولیه اما خوبیش اینه ساپورت هم داره

vahid1863
August 8th, 2009, 15:56
دايركت ادمين خيلي سادس و سبك اما قابل مقايسه نيست امكانتش با پلسك .
ورژن 9.2.1 پلسك migration tools رو داره و امكان انتقال از cpanel به plesk رو ميده
اينم دمو : https://plesk9.demo.parallels.com:8443

IFACO.Net
August 8th, 2009, 16:22
در ایران هر چقدر ساده و سبک باشه بهتره برای کاربران :-$

vahid1863
August 8th, 2009, 16:46
درست اما امكانات مديريت سرور هم مهم هست .
پلسك واقعا از دايركت ادمين سرتر هست . در ضمن ورژن جديدش سبكتر هست از قديمياش ، مشتري ها هم از تم ويستاش خوششون مياد .
در هر حال تجربه شخصي من بود چون هم با پلسك هم سي پنل هم دايركت ادمين كار كردم . دايركت ادمين سبكتر هست اما واقعا امكاناتش ضعيف هست بر عكس پلسك .

IFACO.Net
August 8th, 2009, 16:56
با نظر گرفتن سرعت اینترنت ایران و تازه کار بودن اکثریت کاربران ایرانی، وقتی که با سرعت کند لود پنل پلسک و تا حدی پیچیدگی آن روبرو میشوند، دچار وحشتی وافر میشوند که انگاری در تونل وحشت گیر کرده اند ... :d

vahid1863
August 8th, 2009, 16:59
با نظر گرفتن سرعت اینترنت ایران و تازه کار بودن اکثریت کاربران ایرانی، وقتی که با سرعت کند لود پنل پلسک و تا حدی پیچیدگی آن روبرو میشوند، دچار وحشتی وافر میشوند که انگاری در تونل وحشت گیر کرده اند ... :d

در اين مورد حق با شماست .

sherman2000
December 1st, 2012, 14:32
پلسک برای لینوکس اصلاً توصیه نمیشه... پلکس مختص ویندوز طراحی شده و به نظرم استفاده از نسخه لینوکسی روی سرور لینوکس نه مشتری پسند نه مقرون به صرفه!

ظاهراً امکانات و آیکون های زیبایی داره ولی به لحاظ کارایی بدرد نمی خوره فایل منیجرش اصلاً Ajax نیست و خطاهای عجیب و غریب زیاد داره....