PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش عدد غیر واقعی و منفی در تاریخ انقضا دامین

babak.mics
July 5th, 2011, 12:08
با سلام. مدتی هست که با مشکلی مواجه شدم و هر چقدر جستجو کردم نتونستم راهی براش پیدا کنم. موضوع از این قرار هست که وقتی تاریخ انقضا دامینی نزدیک میشه whmcs به طور طبیعی به صورت ایمیل اطلاعیه می فرسته که دامین در ایکس روز آینده منقضی خواهد شد و ...

تا اینجای کار مشکلی نیست، ولی موضوع اینه که تو متن ایمیل به جای نمایش عدد مثلا 60 روز دیگر یا 30 روز دیگر و ... عدد غیر واقعی و منفی ارسال میکنه !

نمونه متن ارسالی به یکی از کاربران

کاربر گرامی رضا ...
دامین زیر در -15157 روز آینده منقضی می شود.

کلا {$domain_days_until_expiry} عدد منفی و متغییر نشون میده! گفتم شاید مشکل از جای دیگه ای باشه و با ارتقا مشکل حل بشه، به 4.4.2 هم ارتقا دادم بازم درست نشد. قبل از اینکه به 4.5.1 برم خواستم موضوع رو اینجا مطرح کنم و نظر دوستان رو بپرسم. مشکل از کجاست؟ چطوری می تونم درستش کنم؟

babak.mics
July 7th, 2011, 18:43
واقعا کسی از دوستان نظری نداره؟

hamidreza_s
July 7th, 2011, 19:29
احیاناً نال نیست؟ خوب لابد باگ داره. خوب این سیستم هم کد باز نیست.
خوب بجاش بنویس 60. متغیر قالب نزار.

babak.mics
July 9th, 2011, 09:34
نال هست. قبلا مشکل پیدا کرد و هر چقدر جستجو کردم نتونستم راهی براش پیدا کنم. به 4.4.2 ارتقا (نال) دادم که بازم مشکل همچنان هست ! قبل از اینکه برم 4.5.1 خواستم بپرسم ببینم شاید کسی قبل از من هم این مشکل رو داشته و یا اینکه ریپورت کرده. ظاهرا اولین نفر من هستم ! :/

babak.mics
August 25th, 2011, 04:08
ظاهرا مشکل از سورس نیست ، چون به 4.5.2 رفتم و فقط دیتابیس رو ایمپورت کردم ولی همچنان این مشکل سر جای خودش هست. به خاطر اینکه موقتی این مشکل رو حل کنم {$domain_days_until_expiry} رو با عدد ثابت عوض کردم. کسی پیشنهادی برای این مشکل نداره؟