PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد گرفتن نمایندگی directi

r3z4
July 4th, 2011, 19:30
سلام
من تو فروم سرچ کردم اما به جوابی که میخواستم نرسیدم
من میخوام که یه پنل دامین از ResellerClub | Domain Reseller, Hosting Reseller, Domain Name Reseller Account from ResellerClub (http://www.resellerclub.com) داشته باشم که کامل به نام خودم باشه و ریسلر یا ساب ریسلر کسی دیگه نباشه پنلم به خاطر اینکه دل خوشی از ثبت دومین تو پنل برخی فروشندگان رو ندارم...
حالا سوال اینیکه من base slab رو که شده 99 $ رو میخوام
و نحوه خرید طوری که همه چی به اسم خودم باشه چه طوری هست؟
باید خودم ریجستر کنم با مشخصات خودم؟ بعد پنل رو بدم کسی این 99$ رو پرداخت کنه برام؟
بعدا اگه مشکلی پیش بیاد مدرک اون کسی رو که پرداخت کرده میخوان؟
مشخصات رو ایران ثبت کنم مشکلی نیست؟ مثلا کپی چه مدارکی رو میخوان؟
در کل میخوام که این پنل دومین ها کاملا دست خودم باشه و اگه مشکلی براش پیش اومد بیچاره نشم بتونم مشکلو حل کنم و واسه دومین هام مشکلی پیش نیاد
این base sllab این قابلیت رو داره که به مشتری ریسلر بدم؟ و مشتری به یوزر خودش ساب ریسلر یا end user پنل بده؟
این هزینه 99$ فقط مال خرید پنل هست؟ بعد از پرداخت این 99$ باید پنل هم شارز بشه برای ثبت دومین؟ یا از این 99$ مبلغی تو پنل میمونه؟
برای پرداخت ادم مطمعنی میتونید بهم معرفی کنید؟ جدیدا تو فروم 2-3 مورد کلاهبرداری سر این جور پرداختها دیدم متاسفانه...

پیشاپیش از وقتیکه برای جواب دادن به سوالات من میزارید ممنونم

mohsen1
July 4th, 2011, 21:21
واقعا مطمئنید که جواب سوالاتون تو فروم نیست؟
1-بله با مشخصات خودتون باید ثبت نام کنید.
2- بله و اگه حساب ویزا یا کردیت کاردت ندارید باید پرداخت توسط کسی که حسای معتبر بانکی داشته باشه انجام بشه که حتما باید مدارکی از جمله اسکن پاسپورت داشته باشه.
3- مشکلی نیست با مشخصات ایران ثبت نام کنید (اگه شماره بدی بهت زنگ هم می زنن!!)
4- مشکلی واسه دامنه پیش نمیاد.
5- بله می تونید یوزر و ساب ریسلر نامحدود تعریف کنید.
6- اگه با حساب پی پال پرداخت کنید 3 درصد کارمزد پرداخت هست.پس واسه شروع 103 دلار شارژ کنید تا پس از کسر کارمزد 100 دلار تو حسابتون باشه تا وارد اسلب پایه بشید. با این 100 دلار می تونید دامنه ثبت کنید.
7-فرید پارسایی - علی حاجیانی و .. معتبر و قابل اعتماد هستند.

حتما قبل از پرداخت به طرف بگید برای ریسلر کلاب می خوام پرداخت کنی تا مدارک رو هم بفرسته.

r3z4
July 5th, 2011, 12:21
ممنونم
لطفا بقیه دوستان هم چند نفر برای پرداخت این سرویس به ریسلر کلاب به من معرفی کنند که به مراحل پرداخد در این سایت کاملا آشنا باشه

قزوین هاست
July 5th, 2011, 13:20
خودتون ثبت نام نمایید و اگر نمی توانید دلار پرداخت کنید کسی دیگرو بگویید پرداخت کنند براتون
موفق باشید

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

در ضمن برای این که ببینید چه کسانی پرداخت می کنند یا نام این تاپیک رو عوض کنید یا تاپیک جدید بزنید که بهتر هست نامشو تغییر بدید.{درخواست پرداخت99$ به رسلرکلاب}
موفقیت شما آرزوی ماست