PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مــشــورت بــا شــمــا !

aghaee
July 4th, 2011, 09:04
سلام به همه بچه های خوشگل و ناز فروم

ما تصمیم داریم یک سایت با سرمایه بالخ بر 15 میلیون تومان راه اندازی کنیم، از لحاط نیروی کار و سرمایه مشکلی نیست

دوستان شما چی پیشنهاد می کنید؟
ممنون میشم نظرات و ایده های خودتون رو بگید

با تشکر

faranetwork
July 4th, 2011, 10:00
به نظر من این پول رو توی نت سرمایه گذاری نکن...جاهای بهتری میتونی سرمایه گذاری کنی که اگه کمی زرنگ باشی 15 میلیون توی یک هفته بشه 17 میلیون و بعد همینجور بره بالا

lahijsoft
July 4th, 2011, 10:05
مگه چه سایتی هست که می خواهید اول کاری اینقدر هزینه کنید!!
به نظر من توی بورس یا جاهای دیگر هم کمی سرمایه گذاری کنید بد نیست:-b

agent47
July 4th, 2011, 10:41
بگذارید یک چیزی رو مطرح کنم که از یکی از دوستانم شنیدم و خودم بهش اعتقاد دارم.
در زمینه it اگر سرمایه گذاری می کنید و اگر کمی خوش فکر باشید، ابتدای امر کمی سخت خواهد بود و درآمد کم، اما بعد از یک مدت که کار شما جای خودش رو باز کرد، راحت میشه و درآمدزا.
تبلیغات اینترنتی با یک بازاریابی خوب، میتونه خوب باشه.

amirlord
July 4th, 2011, 10:55
نظر من : هیچوقت همچین کاری نکنید ! توی اینترنت وقتی میخوای کاری رو شروع کنی بهتره سرمایه ت زیاد نباشه ، چون جوگیر میشی ، هی خرج میکنی و آخرش سر ماه می بینی ، تو صورتحساب هات موندی ! ;)
برو تو کار بیرون از اینترنت ، بورس ، واردات کالا و ... ! ;)

Doublex
July 4th, 2011, 14:33
اصلا در ایران تو نت سرمایه گذاری فایده نداره ... چون اصلا پایه ای این کار مشکل داره ... سرعت پایین امنیت کم

navibd
July 4th, 2011, 14:55
من برعکس همه دوستان فکر میکنم.
به نظرم بهترین کارو میخوای بکنی.. اینا که میگن برو خارج از نت سرمایه گذاری کن، هیچکدومشون اهل ریسک نیستن.البته حرفه یکیشون درست بود که نباید جوگیر بشی ولی حساب شده پیش بری بهترین کاره..
شما میتونین خیلی کارا بکنین با این پول پس دقت کنید که پشیمون نشین ولی کلا نت بهترین جا برای سرمایه گذاریه اگه فقط یک کوچولو آینده نگر باشی

dertgtr
July 4th, 2011, 15:34
سرمایه گذاری تو نت به اندازه بیرون نت سود داره ؟
برگشت هزینه چقدر زمان می بره؟
وقت و انرژی که در نت گذاشته میشه آیا ارزشش رو داره؟
کسی می تونه جواب این چند مورد رو بده؟

aghaee
July 4th, 2011, 18:54
ممنون از راهنمایی دوستان
قصدم سرمایه گذاری توی نت هست، پیشنهاد میخواد! ایده میخوام! همفکری میخوام! بگید از نظرات خودتون

با تشکر

aghaee
July 4th, 2011, 22:46
کسی ایده ای نداره؟

amirlord
July 4th, 2011, 22:47
کسی ایده ای نداره؟
یه چند میلیون خرج اسنخدام برنامه نویسی بدین ، چند تا اسکریپت فروشگاه ساز و ... بگو برات بنویسن . تازه کار که از این چیزا بخره زیاده .... ! ;)

lahijsoft
July 4th, 2011, 22:53
پیشنهاد amirlord عزیز رو قبول دارم.
چیز دیگری به ذهنم نمی رسه.:-b

AriyaDownload
July 4th, 2011, 23:09
بازی آنلاین

مخصوصا اگه ایرانی باشه
حمایت هم مالی و غیرمالی حمایت می شین

البته با 15 میلیون فکر نکنم بشه

021teh
July 5th, 2011, 00:15
یک سیتم جامع بنویسید

Shc
July 5th, 2011, 01:04
یک وب سایت شخصی بزنید و توش دیدگاهها و عقایدتون رو بیان کنید هر چی خرجش شد از همون 15 میلیون بردارید باقیش رو طبق گفته یamirlord سیستم های تحت وب بدید براتون بنویسند و هزینه ای رو بابت بازاریابی بدید بعضی ها.
چهار تا رئیس دانشگاه ... بشند هم در آمد خوبی از همون 4 تا کسب میکنید و هم ثبات در کارتون بوجود میاد.
سیستم دانشگاه ما رو گفتند 12 میلیون با تخفیف 6 میلیون خریدنش.
سیستم: دوران سیستم

Veria
July 5th, 2011, 12:54
یوزر best اینجا جای این صحبت ها نیست. ادامه ندید.
اگر مدرکی دارید برای مدیریت سایت ارسال کنید تا بررسی بشه.

Doublex
July 5th, 2011, 13:41
جناب آقایی اگر 15 میلیون نقد دارین ایــده عالی ارائه کنم ...

logofun
July 5th, 2011, 14:09
به نظر من توی بورس یا جاهای دیگر هم کمی سرمایه گذاری کنید بد نیست

بورس افت و خیزش زیاد شده

آگهی تلویزیون : ( کمی با مزاح )

اگر مهارت کافی دارید - اگر ذهن خلاق دارید - اگر کارکشته ای - اگر منظقی هستی - اگر صبرت زیاده - اگر جنبه ضرر رو داری و .... اونوقت بورس میتونه یکی از گزینه های سرمایه گذاریت باشه :دی

mohebali
July 5th, 2011, 16:20
دوست عزیز شما دنبال این هستی که یکی بگه برو فلان سایت در زمینه .... با متریال ... بزن این کار رو بکن پول پارو کن !
اولا هیچ کس ایده تک رو به شما رایگان نمیگه دوما شما سعی کن چند روز سایتها رو بگرد خارجی داخلی ببین چی کمه یوزرا از چی خوششون میاد؟
و....
اینطوری شاید ایده ای به ذهنت برسه که فردا روزی مثل مدیران ای بی و یوتیوب و....بشی ! : دی

Sindad
July 5th, 2011, 16:47
دوست عزیز
در مورد بازار بورس، به هیچ عنوان به شما پیشنهاد نمی کنم چون اوضاع اقتصادی و آینده اقتصادی به هیج عنوان معلوم نیست و ریسک بالایی دارد.
در مورد خرید سکه و ارز باز پیشنهاد نمی کنم چون همانقدر که قیمت این موارد بالا می رود ارزش پول نیز کم می شود.
در مورد سیستم های مدیریت محتوا و استخدام برنامه نویس، باز هم پیشنهاد نمی کنم چون اگر بازار هدف شما ادارات و سازمان های دولتی است، معمولا آنها قراردادهایی با شرکت های مختلف دارند و همچنین سیاست سازمان های دولتی از اجرای پروژه در خارج از شرکت به اجرای پروژه با استخدام پاره وقتی نیرو تغییر کرده است. برای مثال، سایت ایرانصدا که وابسته به صدا و سیما است، به همین منوال عمل کرد و به جای اینکه کل پروژه را به بیرون دهد به استخدام ساعتی نیرو عمل کردند.(در دیگر جاهای صدا و سیما نیز کار به این صورت است.) این موضوع در دیگر سازمان های دولتی همچون اداره بورس نیز مشاهده می گردد.

پیشنهاد من با توجه به وضعیت اقتصادی، واردات است مخصوصا واردات از چین. همچنین پیشنهادم واردات کالاهای ارزان قیمت است که راحت تر بتوانید بفروش برسانید. البته برای این مورد نیز باید یک مغازه و یا مکانی به عنوان فروشگاه داشته باشید و یا بازاریابی قوی.

در مورد سرمایه گذاری در نت هم بسته به ایده شما می تواند مفید و یا غیر مفید باشد برای مثال بعضی از بازارها مثل هاستینگ و طراحی سایت اصلا بازده ای خوبی ندارند.

اگر قصدتان کار های مرتبط با کامپیوتر است، پیشنهادم کارهایی مرتبط با کامپیوتر است، برای مثال نمایندگی وایمکس مبین نت می تواند گزینه خوبی در کنار کارهایتان باشد (اگر دفتری برای کار دارید)

در نهایت اگر قصد کار در خارج از اینترنت و کاری بدون دردسر واردات و ... را دارید، می توانم دفتر فنی را به شما پیشنهاد کنم که نیاز به کمی بیشتر از این مقدار سرمایه را دارد.

موفق و پیروز باشید

atilnic
July 6th, 2011, 12:08
سلام

خسته نباشید
ایده زیاد هست اما اختصاصی :دی
خواستین بیان تو جی تالک بهتون بگم

با تشکر

AmirHosein
July 9th, 2011, 03:12
15 میلیون تومن پول نقد؟ دیوانگی نکن! بشین خونه زیر باد کولر بشمر خرجش کن!

amirlord
July 9th, 2011, 03:15
15 میلیون تومن پول نقد؟ دیوانگی نکن! بشین خونه زیر باد کولر بشمر خرجش کن!
خوب ، بالاخره وقتی تمومش کرد ، میشینه کاسه چه کنم چه کنم دستش می گیره ، حالا نه سرمایه ای داره که کار کنه نه جونش رو!!!