PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداقل و حداکثر قیمت ها

MbjHosting
July 3rd, 2011, 21:01
باسلام.
چند وقت پیش تاپیکی توسط یکی از دوستان ایجاد شد ( همزمان بنده نیز از یکی از دوستان پیغام خصوصی مبنی بر این موضوع دریافت نمودم ) که در آن قرار شد درصورتی که افراد موافق باشند در زمینه سرور مجازی و یا دیگر سرویس ها حداقل و حداکثر قیمت ایجاد شود تا کسی نتواند بازار را خراب کند ( بطور مثال برخی وی پی اس 512 را با 70-80 گیگ هارد 13- 14 هزار تومان ارائه می کنند و برخی همان سرویس اما با هارد کمتر را با قیمت 40 هزار تومان ارائه می کنند. ) البته بنده با اینکه نظر که برخی قیمت را پایین می دهند ولی پشتیبانی اصلا ندارند و یا برعکس قیمت بالا پشتیبانی بسیار عالی کاملا موافق هستم ولی باز هم به نظر بنده باید یک سقف ( حداقلی و حداکثی ) ایجاد شود تا دیگر نتوانند قیمت را آنچنان بالا ببرند و یا آنچنان پایین بیاورند ( بحث اصلی این موضوع است که برخی چرا اینقدر هزینه را پایین می آورند. )

حال خواهشمند است نظرات خود را مبنی بر این موضوع بفرمایید.

MbjHosting
July 18th, 2011, 21:01
سلام،
واقعا کسی در رابطه با این موضوع نظری نداشت؟

soroushhost
July 18th, 2011, 21:05
فایده نداره این تاپیک، هر کاری کنین بازم افرادی هستن که بازار رو خراب کنن

amirlord
July 18th, 2011, 21:06
شما هرچقدر هم آدم جمع کنید بازم کسانی هستند که میان ارزون تر میدن تا بازار رو خراب کنند ! چند بار این پیشنهاد توسط خودم داده شد ولی توسط دوستان عزیز به تمسخر گرفته شدم ! :)

MbjHosting
July 18th, 2011, 21:11
فایده نداره این تاپیک، هر کاری کنین بازم افرادی هستن که بازار رو خراب کنن

باز هم از هیچی بهتر است... بهتر نیست؟

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

شما هرچقدر هم آدم جمع کنید بازم کسانی هستند که میان ارزون تر میدن تا بازار رو خراب کنند ! چند بار این پیشنهاد توسط خودم داده شد ولی توسط دوستان عزیز به تمسخر گرفته شدم ! :)

تمسخر ندارد.
ما که نمی خواهیم افراد را مجبور کنیم تا کاری که ما مایل هستیم را انجام دهند فقط بنده عرض می کنم که افراد مثلا زیر 10000 تومان 128 را ندهند یا ...
ضمنا فکر کنم با این افزایش قیمت ها در جامعه افزایش قیمت در هاستینگ بطور هماهنگ مشکلی نداشته باشد ! ( بطور مثال همه 10% افزایش قیمت دهند )

soroushhost
July 18th, 2011, 21:13
من از طرف شرکت سروش ماندگار (سروش هاست) هستم، حالا باقی رو راضی کنین

saeid.roop
July 18th, 2011, 22:16
شما 1 گیگ رو می فروشید 19 هزار تومان ، حرف از بازار خراب کنی می زنید ؟

amirlord
July 18th, 2011, 22:22
ببخشید ، اما ما 512 رو ماهی 19 تومن میدیم عزیز . من هنوز انقدر پولدار نشدم که بخوام از جیب خودم مایه بذارم ! ;)

soroushhost
July 18th, 2011, 22:23
دوست عزیز اگه قرار بشه تاپیک شروع نشده دعوا بشه که نمشه، بزارین چند تا شرکت بیان بگن ما هم هستیم در موردش صحبت می کنیم

green_wave
July 18th, 2011, 23:06
بنده خودم خریدارم بنظرم بایستی قیمت ها بره بالا این شرایط بچه بازیه الان

nimapendar
July 18th, 2011, 23:59
آه خدای من
1-
از این تاپیک ها زیاد باز میشه چند صفحه ادامه پیدا می کنه اغتشاش می شه دعوا میشه آخر سر هم به نتیجه ای نمی رسید تاپیک بسته میشه
2-
مگه چند شرکت هستند که توی وب هاستینگ تالک هستند و به این جا سر می زنند خیلی از بچه مدرسه ای ها هستند با گرفتن نمایندگی و. .... بازار را خراب کردند شرکت های خوب و بزرگ هم که مشتری های خودشون را دارند

MbjHosting
July 19th, 2011, 00:07
آه خدای من
1-
از این تاپیک ها زیاد باز میشه چند صفحه ادامه پیدا می کنه اغتشاش می شه دعوا میشه آخر سر هم به نتیجه ای نمی رسید تاپیک بسته میشه
2-
مگه چند شرکت هستند که توی وب هاستینگ تالک هستند و به این جا سر می زنند خیلی از بچه مدرسه ای ها هستند با گرفتن نمایندگی و. .... بازار را خراب کردند شرکت های خوب و بزرگ هم که مشتری های خودشون را دارند

اگر به دعوا برسد حتما با مدیران در ارتباط خواهیم بود !
درضمن شما درست می فرمایید ولی عرض بنده این است که بیاییم بازار را کنترل کنیم که خراب نشود .... رقابت و... باید باشد این اجتناب ناپذیر است !

Ashkankamangar.ir
July 19th, 2011, 00:59
نه عزیز الان دیگه فرق کرده
الان مردم زرنگ شدن
من خودم هم یه جورایی خریدارم هم فروشنده
وقتی فروشندم سعی میکنم ارزون بدم البته نه زیاد در حدی که سروری که دارم از ارزش نیوفته(طرف فکر نکنه کیفیت کارم پایینه)
ولی وقتی خریدارم میترسم ارزون بخرم
واقعا میترسم
چون یه ضرب المثل هست میگه هنوز اون قدر ها پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم(نمیدونم مال کدوم کشوره)
واقعا ارزون خریدن باعث میشه مجبور بشی دوباره بخری
و این یعنی ضرر
یه جورایی خرج دوباره
پس نیازی نیست حرص بخوریم
الان خریدار زرنگ شده
در ضمن کسانی فکر هاست و خدمات ارزون هستند که سایتشون یا موزیکه یا در حد 1 ماه ***** میشه
پس زیادم مهم نیست این افراد بخواند از شما هاست بخرند

AriyaDownload
July 19th, 2011, 02:17
چون یه ضرب المثل هست میگه هنوز اون قدر ها پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم(نمیدونم مال کدوم کشوره)

فکر کنم این ضرب المثل ماله انگلیسی ها هست
که تو ایران برعکس اجرا می شه :d

Doublex
July 19th, 2011, 02:59
کار بسیار خوبی هست به نظرم در چندتا تاپیک قبلی گفتم در این شرایط فقط چنین تصمیماتی کمک میکنه ..

Ashkankamangar.ir
July 19th, 2011, 03:02
به نظر من تنها دلیلی که باعث میشه کسی فروشش بره بالا اعتبارشه
بهتره سرور خوب بدین دست مشتری
تست رایگان
بازگشت وجه
پشتیبانی خوب و همیشگی
تا اعتبار جمع کنید
زیاد قیمت واسه افراد مهم نیست
یا ایرانیها میان رو شرکت های خوب و معتبر یا میرن رو هاست رایگان
کلا دو دسته هستند

mizban23
July 19th, 2011, 03:53
موضوع جالبی اگه بخواد راجبش بحث شه ;)

rn4j1m1
July 19th, 2011, 04:41
من که ایرادی نمی بینم که یه فرد 15 ساله هاستینگ داشته باشه البته همراه با علاقه ، تعهد و تخصص ! (کم هم نیستن کسانی که توی این سن میتونن کارای بزرگی انجام بدم اگه تعهد وجود داشته باشه)

موضوع جالبی اگه بخواد راجبش بحث شه ;)
همه میدونن موضوع جالبی هست اگه دوستان واسه افزایش تعداد پست ها اسپم نفرستن

@استارتر : وقتی نیاز ها و خدمات متفاوت هست شما چه طور میخاین حداقل و یا حداکثر قیمت تعیین کنید ؟ برای مثال خود من اگه یه وی پی اس از کسی بگیرم فقط و فقط واسم مهم اینه که up باشه دیگه هیچ کاری بهش ندارم ساپورت هم نمیخام (مثال بود)
تازه اگه هم اومدین گفتید خوب این حداقل و این هم حداثکر
اولا اینجا مگه چند تا هاستینگ بزرگ فعالیت میکنن ؟ دوما چه طور میخاین قیمت ها رو کنترل کنید ؟ همینجوری قوانین فروم رو رعایت نمیکنن ملت و حالا اگه قرار باشه اینجوری بشه تاپیک های بخش فروم هم باید توسط مدیران تایید بشه

AmirHosein
July 19th, 2011, 04:50
زیر ساخت ها مشکل داره نمیشه باید زیر ساخت ها درست بشه! که نمیشه! یعنی چشم من چند نفر از قدیمی های انجمن آب نمیخوره!