PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ریستور فول بک آپ

WOLF_MEHRDAD
July 3rd, 2011, 19:36
سلام دوستان

من یک کاربر در سی پنل ساختم بعد ایشون گفتن بک آپ دارن میخوان بذارن
من اکانت رو حذف کردم و بک آپ رو در home گذاشتم الان که میخوام ریستور کنم این ارور رو میده
حتی با ssh هم تست کردم همین ارور رو میده

Searching /home.... Found ****.tar.gz ! Extracting tarball................... ............... ............... ............... ............... Done
expected extraction point armoongeo was not found. Guessing the tar dir is backup-6.23.2011_20-12-44_**** based on the extraction results. Extracting Domain....Done
Sorry, we were unable to transfer the account. Information about *****'s primary domain is either missing or corrupt. For more information, please examine /home/cprestore/backup-6.23.2011_20-12-44_armoonge/cp/**** checked 4 files.....

lahijsoft
July 3rd, 2011, 19:39
دی ان اس زون رو چک کنید ببینید دامنه ای از این هاست هنوز توش هست؟
هم چنین قسمت زیر رو از ssh چک کنید:
cd /var/named
ls -a

WOLF_MEHRDAD
July 3rd, 2011, 19:52
نه عزیز توی هر دو این دومین نبود

lahijsoft
July 3rd, 2011, 19:57
دستور زیر رو بزن
service named restart
بعد برو توی home
بزن
chmod 777 {backup-file-name}

WOLF_MEHRDAD
July 3rd, 2011, 22:29
بازم نشد اینبار این ارور رو داد

Sorry, we were unable to transfer the account. Information about armoongeo's primary domain is either missing or corrupt. For more information, please examine /home/cprestore/backup-6.23.2011_20-12-44_armoonge/cp/armoongeo

lahijsoft
July 3rd, 2011, 22:40
دیگه بک آپ ازش نداری؟
یه بار کامل کاری که می کنی رو بگو برای ریستور از اول

ToooPDL
July 3rd, 2011, 22:41
این فول بکاپی که الان توی home هست رو حذف کنید. اکه اکانتی هم توی whm میبینید که ساخته شده terminate کنید
و دوباره انجام بدید از اول

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

primary domain is either missing or corrupt
میگه دامنه اصلی ناقصه :39:
اگه دسترسی داری ، فول بکاپ هم دوباره بگیر

WOLF_MEHRDAD
July 3rd, 2011, 23:04
امکان گرفتن بک آپ وجود نداره

Ariya
July 3rd, 2011, 23:47
با سلام.

اكانت را نمي بايست حذف مي كرديد.

[-(

WOLF_MEHRDAD
July 4th, 2011, 08:28
دوستان عزیز ممنون از پاسخ های خوبتون

من فایل بکاپ رو به یه نام شبیه یوزر تغیر دادم و مشکل این بود با برسی فایل موجود در بک آپ USER=xxxxxx بود و فایل بک آپ من xxxxxy نام داشت با تغیر نام مشکل حل شد

ضنما من کوچتر از این حرفام ولی باید یوزر رو Terminate میکردما وگر نه نمیشه ریستور کرد