PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس php حرفه ای

shamimi
July 3rd, 2011, 15:46
سلام دوستان کسی کلاس ها حرفه ای php آشنا داره ؟ به ما تو تهران آدرس بده
فقط خفن باشه الکی نباشه

hamidreza_s
July 3rd, 2011, 17:50
اگر تدریس خصوصی میخوای بیا خودم خصوصی بهت یاد میدم. تهرانی؟
در چه سطحی میخوای؟ و خودت در چه حد بلدی؟

shamimi
July 3rd, 2011, 17:55
خصوصی نمی خوام چون کلاس کم جمعیت بازده اش بیشتره
html css بلدم با کدای Php آشنایی دارم ولی نوشتن سناریو و پرتال نویسی می خواهم یاد بگیرم
کتاب رفرنس هم بگید ممنون می شم

hamidreza_s
July 3rd, 2011, 18:03
ببخشید "سناریو" یعنی چی؟ ظاهراً اول تدریس از شما باید یاد بگیرم.
خوب باید کتاب لاتین بخونی. چون تو بازار کتاب درست و حسابی و پیشرفته وجود نداره. البته یادمه یک دونه کدوم خریدم به اسم برنامه نویسی پیشرفته با PHP که بدرد نخور بود.(یعنی چیزهای بدی توش نبود ولی کاربردی نبود، دیگه بیش از حد خفن بود بعضی جاهاش)

پس چاره کار کتاب انگلیسی هست.
کتاب های لاتین اما:
OOP in PHP
Anatologhy PHP 101 tips and tricks
پشت بندشم یه کتاب فریم ورک با هرچی حال میکنی بخون. چه میدونم مثلاً واسه پروژه های خفن ZEND Framework خوبه. که کتاب Zend framework in action رو توصیه میکنم.(البته زند و بیخیال شو یهو مثل ماست میبری، سخته)
با فریمورک codeignier یا cakephp یا symfony میتونی شروع کنی.
اگه میخوای UI هم بزنی مهارت جاوا اسکریپت ات رو هم افزایش بده که اونم فریم ورک میخواد. jQuery خوبه.

shamimi
July 3rd, 2011, 18:23
دوست عزیز ممنونم من شروع کردم کتاب wrox می خونم یعنی کاربردی ترین کتابی که دیدم
که باهاش یک سایت شاپینگ
فروم
آپلودر و وووو
راه اندازی می کنید خوندید ؟
به نظر این خوبه شروع کنم ؟
هر بخش هم مثال داره و واقعا مثل همونو جواب می ده فقط کداشو یادم میره :-( این اذیتم می کنه یعنی از حفظ نمی تونم از اول همونو بنویسم

Rezash
July 4th, 2011, 14:27
دوست عزیز ممنونم من شروع کردم کتاب wrox می خونم یعنی کاربردی ترین کتابی که دیدم
که باهاش یک سایت شاپینگ
فروم
آپلودر و وووو
راه اندازی می کنید خوندید ؟
به نظر این خوبه شروع کنم ؟
هر بخش هم مثال داره و واقعا مثل همونو جواب می ده فقط کداشو یادم میره :-( این اذیتم می کنه یعنی از حفظ نمی تونم از اول همونو بنویسم

هيچ دليلي براي حفظ كردن كد ها نيست و انتظار هم نداشته باشيد كدها رو با يكي دوبار خوندن حفظ بشيد.
در اصل بايد با منطق كار و الگوريتم نويسي جلو بريد و ديگه مطمئن باشيد هيچ كدي نيست كه نتونيد بنويسيد !
در ابتدا با ساختار هاي پايه زبان آشنا بشد (حلقه ها ،سوئيچ،توابع كاربردي و ...)
بعد اونها رو در مثال ها به كارببريد.
براي php هيچ منبعي بهتر از php.net وجود نداره.

behrooz_iri
July 4th, 2011, 14:56
چقدر طول میکشه از صفر تا 100 یاد بگیریم ؟

hamidreza_s
July 4th, 2011, 19:39
چقدر طول میکشه از صفر تا 100 یاد بگیریم ؟

;;)به 100 که کسی نمیرسه. بستگی داره. ببین مثلاً من خودم خیلی طول کشید. ولی اگر یک راهنمای خوب داشته باشی. یعنی یک نفر که حرفه ای این کاره بهت مشاوره و راهنمایی بده سریعتر به جایی میرسی. چون بعضی چیزا کتاب نداره. یک سری فوت ها رو یه کسی باید پیشت باشه و بگه. و ازت هم مضایقه نکنه. یعنی رفق باشه باهات به نظرم تا ازت کم نزاره.

teztop
July 5th, 2011, 08:42
ميشه كمي درباره frameworkتوضيح بدين ؟

aghaee
July 5th, 2011, 10:19
راست میگه کمی در مورد frameWork توضیح بدین

cakephp چیه و...

برای ASP.net نرم افزار قدرتمند Visual Studio هست برای php هم چنین نرم افزاری هست؟

با تشکر

WinDesign
July 5th, 2011, 11:32
برای ASP.net نرم افزار قدرتمند Visual Studio هست برای php هم چنین نرم افزاری هست؟

Adobe Dreamweaver
Eclipse PHP Helios
Notepad++

hamidreza_s
July 6th, 2011, 15:41
این مطالب بسیار ارزشمند هستند. فکر میکنم بهتر باشه به این لینک ها مراجعه کنید تا اینکه اونها رو کپی کنم.
فریم ورک چیست و چگونه فریم ورک مناسب را انتخاب کنیم ؟ (http://blog.phpfly.ir/1389/12/09/%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%88%D8%B1%DA%A9-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%88%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%B1%D8%A7/)

سوال: فریم ورک چیست؟ (http://barnamenevis.org/showthread.php?119681-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%88%D8%B1%DA%A9-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F)

PHP Frameworks (http://www.phpframeworks.com/)
امیدوارم پاسخ خوب و ارزشمندی باشه.

somo
August 20th, 2011, 18:14
سلام
من رشته ام کامپیوتر نیست ولی می خوام برنامه نویسی و طراحی صفحات وب رو یاد بگیرم
اساسا برنامه نویسی نمی دونم چون رشته ام این نیست
دوستان می تونند کلاسی رو معرفی کنند که برای من مناسب باشد
ممنونم