PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکان مناسب جهت تبلیغ هاست دانلود، سرور اختصاصی و سرور مجازی

MbjHosting
July 2nd, 2011, 22:44
باسلام.

ممکن است که این موضوع تکراری باشد ولی ما با خواندن تاپیک های دیگر به هیچ نتیجه ای نرسیدیم !

می خواستم بدانم بهترین ( مکان مناسب ) مکان جهت تبلیغ هاست دانلود، سرور اختصاصی و سرور مجازی کجاست؟ ( همراه با دلیل )

باتشکر

amirlord
July 2nd, 2011, 22:50
سایت های خدمات وبمستر ، اسکریپت و گرافیک . چون 99% کسایی که ازشون بازدید میکنن ، وبمستر هستن و روی هاست اشتراکی! :) برای تبلیغ سرور هم بهترین جا انجمن های تخصصی مثل همین جاست!

salmani
سلام دوست عزیز ، بهترین روش تبلیغ در سایت های دانلود هست مثلا من خودم را مثال می زنم تویه سایت دانلود یه بنر هاستینگ دیدم اون موقع حتی نمی دونستم چه طور می شه سایت راه انداخت بعد به بخش اموزش ان سایت رفته و همه چیز را اموختم و بعد از همان سایت با یه هاست شروع کردم بعد دلم خواست سایت دانلود بزنم و سرور مجازی گرفتم و ...

امیدوارم کمک کرده باشم

قزوین هاست
در سایت های اسکریپت

AriyaDownload
July 2nd, 2011, 22:54
گوگل
من خودم وقتی دنبال یه هاست یا سرور می گردم
وقتی تو گوگل سرچ می کنم اول کسایی که به گوگل تبلیغات دادن رو نگاه می کنم
در قدم بعدی وقتی یه سایتی رو پیدا کردم می یام انجمن وب هاستینگ و از دوستان می پرسم فلان سایت چطوره
به نظر من اول گوگل بعد هم همین انجمن :105:

sales data
July 2nd, 2011, 23:07
به نظر من در سایت های اسکریپت و برنامه نویسی بازخورد خوبی میگیرید چون همه به این مسائل نیاز دارند
کیمیا اسکریپت ما خیلی خوب جواب گرفتیم چون رنکش 3 هست الکسای خوبی هم داره قیمتاش هم ارزونه ضمنا سالیانه تخفیف خوبی میدند
موفق باشید

MbjHosting
July 2nd, 2011, 23:15
باتشکر از تمامی دوستان؛
نظر شما راجع به بلاگفا، میهن بلاگ و وبگذر چیست؟

قزوین هاست
July 2nd, 2011, 23:45
فکر نمی کنم زیاد ماثر باشه.چون وقتی میرم ی گشتی بزنم و وقتی وارد وبلاگ ها میشوم اولین کاری ک می کنم{دست خودم نیست}تبلیغات ها رو میبندم بدون این که دقت کنم.هر کسی رو دیدم تقریبا همین جوری بوده

MbjHosting
July 2nd, 2011, 23:45
تبلیغ در ایمیل های گروهی و یا ارسال پیامک چطور است؟

nima17701
July 3rd, 2011, 00:02
ایمیل های گروهی و اس ام اس رو تجربه نداشتم ، ولی سایت های اسکریپت و . . . همجوری که دوستمون اشاره داشتن بهتر جواب میده
موفق باشید

قزوین هاست
July 3rd, 2011, 00:08
اس ام اس و ایمل هم خوبه

Doublex
July 3rd, 2011, 00:28
باتشکر از تمامی دوستان؛
نظر شما راجع به بلاگفا، میهن بلاگ و وبگذر چیست؟

برای هاست اشتراکی و ثبت دومین خوب جواب میده به شرطی که عنوان تبلیغ این باشه : "" تبدیل وبلاگ شما به وبسایت با تنها چند هزار تومان در سال ""

mostafa272
July 5th, 2011, 14:21
ایمیل گروهی خوبه به شرطی که هدفمند باشه وگرنه وقت تلف کردنه!!!

MbjHosting
July 9th, 2011, 22:29
دوستان دیگر نظری ندارد؟