PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی برای نصب و ایجاد سایت ارایه هاستینگ

ViToN
July 1st, 2011, 20:36
سلام دوستان

دوستان نظر شما برای راه اندازی یک سایت موفق ارایه هاستینگ از لحاظ قالب و سیستم مدیریت محتوا چیست .؟

اصلا فکر کنید خودتون قراره یه سایت بزنید که ارایه هاستینگ و ... انجام میده از چه CMS یا قالبی استفاده میکنید .؟

به صورت Static سایت می زنید یا Html یا از WHMC استفاده میکنید ..:">

با تشکر

the_nic
July 1st, 2011, 20:43
جوملا + whmcs

ViToN
July 1st, 2011, 20:53
جوملا + whmcs

ممنون از نظرت
از چه لحاظ جوملا و whmcs پیشنهاد میدید .‌؟

استفاده از اسکریپت های اماده ای مثل ادونیس پیشنهاد نمیکنید ؟؟‌

دیگر دوستان هم نظرشونو اعلام کنند .

the_nic
July 1st, 2011, 20:54
ممنون از نظرت
از چه لحاظ جوملا و whmcs پیشنهاد میدید .‌؟

استفاده از اسکریپت های اماده ای مثل ادونیس پیشنهاد نمیکنید ؟؟‌

دیگر دوستان هم نظرشونو اعلام کنند .

جوملا برای قسمت ظاهری سایت و whmcs برای قسمت پشتیبانی
آدونیس اسکریپت آماده نیست پولی هست

amirlord
July 1st, 2011, 20:59
جوملا انگشت کوچیکه ی وردپرس هم نمیشه . در استفاده از وردپرس شک نکنید ! البته + whmcs
آدونیس هم امکانات عالی داره ولی باید ندیده نگرفت که به پای whmcs نمی رسه! ولی اسکریپت خوبیه اگر از خود آقای داوری خریداری نمایید! ;)

ViToN
July 1st, 2011, 21:00
جوملا برای قسمت ظاهری سایت و whmcs برای قسمت پشتیبانی
آدونیس اسکریپت آماده نیست پولی هست

درسته دوست عزیز ولی نسخه نال شده ی ادونیس دارم .

نظرتون در رابطه با دیگر موارد چیه ..؟

مثلا استفاده از صفحات static (اچ تی ام ال ) و برای قسمت پشتیبانی از WHMC استفاده کنیم ..

aalireza439
July 1st, 2011, 21:19
joomla+J!WHMCS+Whmcs خیلی حرفه ای میشه!
برای سایت های شرکتی جوملا مناسب تره امکانات بیشتری نسب به وردپرس دراه. برای مثال همین افزونه J!WHMCS جوملا رو با Whmcs هماهنگ می کنه.

ViToN
July 1st, 2011, 21:45
کامپوننت J!WHMCS مشکل امنیتی (http://www.exploit-db.com/exploits/12083/) داره .. باگ LFI داره ..

نظرتون در رابطه با استفاده از صفحات HTML چیست ؟؟ یا استفاده از دیگر اسکریپت ها دوستان دیگر نظری ندارند .؟

amirlord
July 1st, 2011, 22:07
joomla+j!whmcs+whmcs خیلی حرفه ای میشه!
برای سایت های شرکتی جوملا مناسب تره امکانات بیشتری نسب به وردپرس دراه. برای مثال همین افزونه j!whmcs جوملا رو با whmcs هماهنگ می کنه.
با این حرفتون ثابت کردید تابحال 1ساعت نشستید با وردپرس کار کنید !!! بنده سه ساله تخصصی وردپرس کار میکنم و با بقیه هم کار کردم : مثل دیتالایف ، جوملا و ... ! ما هیچ کدوم قدرت و انعطاف پذیری وردپرس رو نداره !

نظرتون در رابطه با استفاده از صفحات html چیست ؟؟ یا استفاده از دیگر اسکریپت ها دوستان دیگر نظری ندارند .؟
دردسر استفاده از صفحات html زیاده! (برای تغییرات و ...) اسکریپت های دیگری مثل host bill هستند که ساختار مناسبی دارند اما توی ایران هنوز شهرتی پیدا نکردند!

aalireza439
July 1st, 2011, 22:08
کامپوننت J!WHMCS مشکل امنیتی (http://www.exploit-db.com/exploits/12083/) داره .. باگ LFI داره ..

اون مال نسخه 1.5.0 بوده ! الان نسخه اش 3 هم داره میاد ،هیچ باگ امنیتی هم نداره.

amirlord
July 1st, 2011, 22:16
اون مال نسخه 1.5.0 بوده ! الان نسخه اش 3 هم داره میاد ،هیچ باگ امنیتی هم نداره.
مگه میشه هیچ باگ امنیتی نداشته باشه؟! بالاخره هرکاری کنه یه جاش می لنگه! نه فقط اینا ، کل اسکریپت های موجود در جهان !

aalireza439
July 1st, 2011, 22:17
با این حرفتون ثابت کردید تابحال 1ساعت نشستید با وردپرس کار کنید !!! بنده سه ساله تخصصی وردپرس کار میکنم و با بقیه هم کار کردم : مثل دیتالایف ، جوملا و ... ! ما هیچ کدوم قدرت و انعطاف پذیری وردپرس رو نداره !

اتفاقا من چندا از وب سایت هام با وردپرسه ، با وردپرس هم آشنایی کامل دارم ، بزرگترین مزیت وردپرس همین سادگی اش است.
من از جوملا خیلی استفاده نمیکنم.
از نظر انعطاف پذیری هیچ سیستم به پای دروپال نمی رسه ، من بیشتر از 3 ساله دارم با cms های مختلف کار می کنم، ولی هیچ کدوم مثل دروپال منعطف نیست ،

amirlord
July 1st, 2011, 22:22
اتفاقا من چندا از وب سایت هام با وردپرسه ، با وردپرس هم آشنایی کامل دارم ، بزرگترین مزیت وردپرس همین سادگی اش است.
من از جوملا خیلی استفاده نمیکنم.
از نظر انعطاف پذیری هیچ سیستم به پای دروپال نمی رسه ، من بیشتر از 3 ساله دارم با cms های مختلف کار می کنم، ولی هیچ کدوم مثل دروپال منعطف نیست ،
دارید خراب ترش میکنید! :d کجای وردپرس ساده ست ! کد نویسی function ـــش یا ساخت پلاگین براش؟! :114: اگر بخواید به طور تخصصی کار کنید بچسبید به وردپرس ، اون موقع اعماقش رو درک میکنید! :d دیوونه ش میشید ! دروپال هم سیستم خوبیه و من افتخار کار کردن زیاد باهاش رو نداشتم ولی هیچکدوم از اینا قابل قیاس با وردپرس که یک پروژه تحت وب رایگان هست ، نیستند! ;)

lahijsoft
July 1st, 2011, 22:28
html + whmcs

aalireza439
July 1st, 2011, 22:53
دارید خراب ترش میکنید! :d کجای وردپرس ساده ست ! کد نویسی function ـــش یا ساخت پلاگین براش؟! :114: اگر بخواید به طور تخصصی کار کنید بچسبید به وردپرس ، اون موقع اعماقش رو درک میکنید! :d دیوونه ش میشید ! دروپال هم سیستم خوبیه و من افتخار کار کردن زیاد باهاش رو نداشتم ولی هیچکدوم از اینا قابل قیاس با وردپرس که یک پروژه تحت وب رایگان هست ، نیستند! ;)

من منظورم از نظر کاربری بود ، به کد نویسی اش کاری ندارم .
مزیت دروپال نسبت به سایر سیستم ها اینکه بیشتر کارهایی که تو سیستم های دیگه تنها با کد نویسی انجام میشه تو دروپال بدون نیاز به کد نویسی می تونید انجام بدهید ، توی دروپال با افزونه های Views , CCK و.. خیلی کارها میشه انجام داد.
بله وردپرس و دروپال قابل مقایسه نیستند !! در ضمن دروپال هم یک پروژه متن باز .

nima17701
July 2nd, 2011, 01:00
به صورت static سایت می زنید یا html یا از whmc استفاده میکنید ..:">
با تشکر
سایت اصلی سلیقه ایست و بستگی به نیاز و کاری ازش میخواین داره ، استاتیک مناسب هست . و برای پورتال مشتریان شک نکن و از whmcs استفاده کنید .
در ضمن لطف کنید از اسکریپت آدونیس نال شده استفاده نکنید . کاری نکنید که برنامه نویسان ایرانی از کار کردن و زحمت کشیدن دلسرد بشن و باعث بشه همیشه متکی به سیستم های خارجی باشیم
و پیشرفت نکنیم . اگر خواستید از آدونیس استفاده کنید حتما از آقای داوری عزیز تهیه کنید
متشکرم

mckeen
July 2nd, 2011, 01:55
دوستان گرامی بخشید که وسط حرفتون می پرم

به نظر من

یک کلاینت با اسکریپت whmcs همانند client.yourdomain.com
و یک اچ تی ام ال قوی برای صفحه ی اصلی

باز هم عذر خواهی می کنم که وسط حرف مدیران و دوستان حرف زدم

mrtteam
July 2nd, 2011, 01:58
سلام

منم به نوبه خودم پیشنهاد میدم با جوملا برای مدیریت سایت و زیبایی کار کنید و برای سیستم فروش و پشتیبانی از whmcs چون نسبت به این حرف دوستمون که میگند وردپرس خوب هست بنده به حرفشون احترام میزارم ولی جوملا به نظر من فوق العاده هست و خیلی از سایت ها بزرگ جهانی دارند ازش استفاده میکنند ...

به خصوص جوملا خیلی برای سایت های شرکتی و خدماتی مناسب هست از لحاظ کارایی و گرافیکی

( تماما نظر شخصی بنده و استفاده بنده بود ... )
موفق و پیروز باشید