PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست محدود با امکانات نامحدود برای وبلاگ شخصی

amirreza22
July 1st, 2011, 20:02
می‌خوام یه هاست خارجی بگیرم برای وبلاگ شخصی که حداکثر روزی 2هزارتا بازدید داره.
از سیستم وردپرس استفاده می‌کنم.

از لحاظ فضای ذخیره‌سازی حداکثر 5گیگ نیاز دارم،فایل‌ها هم مشکل کپی‌رایت ندارن
می‌خوام امکاناتش نامحدود باشه (Park Domain - Addon Domain - MySQL - Email)

الان از بایت‌هاست(byethost.com) هاست دارم از لحاظ قطعی مشکلی نداشتم برعکس 10تا هاستی که قبل‌ش از شرکت‌های ایرانی گرفته بودم.
اما byethost یه مقدار ایراد داره.
مثلاً گاهی وقتی لینک مستقیم فایلی رو که آپلود کردی می‌خوای باز کنی تا دانلود شه، صفحه خطا نمایش داده میشه.
این مشکل اغلب برای فایل‌های exe - mp3 - mp4 - zip که آپلود کردم پیش می‌یومد، و برای حلش باید از داخل CPANEL فایل منیجر یه فایل رو دانلود می‌کردی تا مشکل حل بشه.

ولی در کل هاستی که می‌خوام ، ازش برای یه وبلاگ می‌خوام استفاده کنم و سعی می‌کنم فایل‌هامو ( mp3 -mp4 -exe) رو جای دیگه‌ای آپلود کنم.

خودم bluehost و hostmonster مدنظرم هست ، ولی حرف و حدیث راجع‎‌بش زیاد شنیدم.

the_nic
July 1st, 2011, 20:55
این همه توضیحات دادید آخر متوجه نشدم دقیق چی میخواید !

amirreza22
July 1st, 2011, 21:03
این همه توضیحات دادید آخر متوجه نشدم دقیق چی میخواید !

هاستی که امکاناتش نامحدود باشه و قطعی نداشته باشه. فضای ذخیره‌سازی اطلاعاتش محدودم بود ایرادی نداره.

این توضیحاتُ گفتم ، چون می‌دونم خیلی از دوستان می‌گن هاست نامحدود نداریم و اگه مقدار زیادی فایل آپلود کنی هاستتُ می‌بندن..

the_nic
July 1st, 2011, 21:31
خواستی در خدمتم ماهیانه 12 هزار تومان
معمولا کسانی این حرف میزنند که تازه وارد هستند
پس یعنی hostgator یا justhost کلاه بردار هستند ؟ !

shamimi
July 1st, 2011, 22:59
ایــــــــــران هـــــاستینگ | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست (http://www.irhost.org)