PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ریسلر در whmcs

xersis
July 1st, 2011, 17:43
سلام دوستان
بنده یه ریسلری با پنل دایرکت ادمین دارم

یه بزرگواری لطف کنه آموزش اتصال whmcs به پنل ریسلری و ساخت اتوماتیک یوزر و پکیج رو یاد بده

کلی فیلد داره که نمیدونم چی باید وارد کنم

سپاسگذارم

xersis
July 1st, 2011, 20:06
کسی منت بر سر ما نمیزاره ؟ خیلی لازمه ها
ممنون

mohammadlover
July 1st, 2011, 20:20
سلام
مطمئن هستید کلی فیلد داره ؟ فقط یکی داره که اونجا باید اسم پکیج رو بنویسید بعد اون روبرو Reseller IP رو هم رو shared بزارید بعدش اگر میخواید آی پی اختصاصی بهش بدید اون تیک پایین رو هم بزنید. همین.

xersis
July 1st, 2011, 20:30
مگه از
Setup>Servers نیست ؟

mohammadlover
July 1st, 2011, 20:45
آهان/ من فکر کردم اضافه کردن محصول منظورتونه.
با توضیحاتی که میدم میتونید اونا رو تککمیل کنید.
Name : یه اسم برای این سرورتون انتخاب کنید<--->Hostname : اینجا هاست نیم رو بزنید البته آی پی بزنید بهتره<--->IP Address : آی پی سرور رو بنویسید<--->Monthly Cost : اینجا باید پول سروری رو که میدید بزنید البته میتونید هر چی بزنید<--->Datacenter/NOC : اینجا اسم دیتاسنتر-هر چیزی میتونید بزنید<--->Maximum No. of Accounts : تو اینجا حداکثر تعداد اکانتی که باید رو این سرور ایجاد بشه رو بزنید<--->Server Status Address : WHMCS خالی بزارید بهتره<------->Primary Nameserver : اینجا نیم سرورتون رو بزنید مثلاً NS1.DOMAIN.IR <---> قمسمت پایینش هم که Primary Nameserver IP هستش آی پی مربوط به این نیم سرور رو بزنید و قسمت پایینش رو هم نیم سرور دوم و زیرش رو هم آی پی
حالا قسمت مهم :
Server Details اینجا Type -از منو Direct Admin رو انتخاب می کنیدUsername همون یوزر نیمی که دادند رو بنویسید و پایینش هم پسورد. تموم شد.:66:

موفق باشید