PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كد نمايش آنلاين

azita
June 30th, 2011, 23:52
سلام به همه دوستان مهربان

دوستان من دنبال يه كدي هستم كه توي وبلاگم بذارم و اون كد نشون بده كه مثلا من الان آنلاين هستم

ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد

nima17701
July 1st, 2011, 00:12
سلام به همه دوستان مهربان

دوستان من دنبال يه كدي هستم كه توي وبلاگم بذارم و اون كد نشون بده كه مثلا من الان آنلاين هستم

ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد

درکجا میخواین نشون بدین آنلاین هستید ، اگر منظورتون در یاهو مسنجر هست : http://awp.ir/yahoo/6.zip این فایل رو دانلود کرده و قسمت هایی که نوشته ( آیدی شما ) ایدی خود رو قرار بدید و کد رو کپی کرده و در هر جای قالب که خواستید نماشی داده بشه کپی کنید .
اگر هم منظورتون پشتیبانی آنلاین اسکریپتی مانند لایو زیلا و . . . در وبلاگ نمیتونید استفاده کنید .
بازم اگه راهنمایی درمورد این اسکریپ ها داشتید اعلام کنید ، براتون توضیح بدم .

البته اگر هاست داشته باشید میتونید اسکریپت رو در یک هاست جداگانه نصب کرده و کد ها را بلاگ استفاده کنید ، کار نشد نداره
بستگی به نیاز خودتون داره
موفق باشید

azita
July 1st, 2011, 01:01
ممنون دوست من.. نه براي وبلاگ مي خواستم

فقط يه سوال براي اين كه كد آنلاين بودن رو توي سايت بياريم بايد چي كار كنيم؟

ممنون

nima17701
July 1st, 2011, 01:36
ممنون دوست من.. نه براي وبلاگ مي خواستم

فقط يه سوال براي اين كه كد آنلاين بودن رو توي سايت بياريم بايد چي كار كنيم؟

ممنون
خدمتتون عرض کردم که اون لینکی که در پست شماره 2 پذاشتم رو دانلود کنید ، داخلش یه فایل متنی است ، تو این فایل متنی دو قسمت هست که نوشته : آیدی شما ؛ که باید ان را پاک کرده و ایدی تونو بدون Yahoo.com قرار بدید . سپس کد رو کپی کرده و در پنل مدیریت وبلاگ خود در قسمت ویرایش قالب این کد رو هرجا میخواین در ویلاگ نمایش داده بشه کپی کنید (معمولا در بلوک های سمت چپ یا راست قرار میدن )
و مجددا قالب رو ذخیره کنید .
اگر نتونستید کد رو جای مناسب قرار بدین کد قالبتون رو برام بفرستین تا براتون انجام بدم .
موفق باشید

قزوین هاست
July 1st, 2011, 02:45
برای راحت کردن کار کد رو در قسمت تنظیمات وبلاگ قرار دهید.تنظیمات بلاگ رو بزنید و در محل مناسب {درج کد ها و..}قرار دهید
یا حق