PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تداخل htaccess روت اصلی با ساب دامین و ساب فولدر

ebraml
June 30th, 2011, 20:56
من به خاطر تداخل فایل htaccess که در روت و جایی که جوملا نصب هست با htaccess یک ساب فولدر که مدیا​ویکی رو توش نصب کردم میخوام که جوملا رو به داخل یک فولدر انتقال بدم تا اینطوری htaccess جولا تویه کار مدیا ویکی دخالت نکنه
از دوستان کسی می​دونه چی​کار باید بکنم
یا اصلا راهی هست که htaccess ساب فولدرها با htaccess روت تداخل نکنه
واقعا دیونم کرده کمک...
البته درسته فولدرها جداست ولی htaccess که تویه روت اصلی باشه مثل اینکه رو کل پوشه​ها هم تاثیر گزاره
برای همین می​خوام جوملا رو به داخل یک فولدر منتقل کنم تا htaccess سفارشی شده اون روی وردپرسم و مدیاویکی تاثیر نزاره چون عملا htaccess اونا رو بی فایده کرده وقتی هم داخل اونا mod_rewrite رو فعال می​کنم که دیگه کلا بالا نمی​یان
آیا راهی وجود داره که اون پوشه​ها فقط از htaccess خودشون تاثیر بگیرند؟
فکر کنم اگه جوملا رو بزارم داخل یه فولدر و یه فایا index بزارم تویه روت تا ریدایرکت کنه رو جوملا تویه آدرس اسم اون فولدر اضافه می​شه
رفقا کمک :63:
به داخل پوشه test انتقال بدم آیا آدرس به www.mysite.com/test تغییر می​کنه یه نه ؟
چون اینطوری این خودش مشکل بزرگی​هست مخصوصا حالا که تعداد لینکها زیاده و رنک سایت 7 شده
می​ترسم ، البته ترس که با برگردوندن به حالت قبل حل می​شه ولی آیا این تغییر ایجاد خواهد شد در آدرس و آیا راهی برای جلوگیری و یا حل این مشکل تغییر آدرس هست؟؟

مهدی مانیان
August 9th, 2011, 15:58
من هم همین مشکل را دارم.

ehsanx
August 9th, 2011, 21:18
روشی که دنبالشی شدنی نیست، در واقع من تا حالا چنین چیزی ندیدم.

اما مساله ات به سادگی قابل حله با یه روش دیگه:

فرض میکنم جوملا رو توی joomla
وردپرس رو توی wp
و ویکی رو توی mw
نصب کردی.

توی htaccess ریشه بنویس:
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^wp/.*
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^mw/.*
RewriteRule ^(.*)$ /joomla/$1

(چون از حفظ نوشتم و تستش نکردم ممکنه نیاز به یه کم دستکاری داشته باشه، ولی کار خواهد کرد)

به این ترتیب سایتت جوملاست و ویکی و وردپرس هم توی پوشه‌های خودشون اجرا میشن.

:-)