PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در نصب ibsang

endin
August 6th, 2009, 10:03
سلام

دوستان من روی یک سرور vps با مشخصات xen-linux:centos نرم افزار ibsang به همراه vpn نصب کردم.
l2tp و pptp هم هر دو نصب شده اند.

حال منمیخواهم قسمت وب آنالیز ibsang را فعال کنم ببینم افراد کدام سایت ها را بازدید میکنند ( این یکی از مزایای ibsang است ) ، اما تا آنجا که من متوجه شدم به squid cache نیاز دارد ، تا بتواند این قسمت ibsang فعال شود کسی میتواند من را راهنمایی کند که چگونه این قسمت ibsang را فعال کنم

یا حداقل برایم نصب کند و راه اندازی کند من هزینه اش را به حسابش واریز میکنم.

این سرور خانوادگی است و من هدفم از این کار شوخی و سرگرمی با اعضای خانواده ام است ، لطفا راهنمایی کنید.
جمعه داره میشه و من هنوز نتوانستم این ایده خود را تمام کنم و سرور را تحویل بدم.

لطفا راهنمایی کنید.

endin
August 6th, 2009, 10:31
کسی نیست راهنمایی کند یا حداقل نصب کند من هزینه اش را بدم ؟

amirizadi
August 6th, 2009, 12:24
در پیغام خصوصی اطالاعات سرور را برم ارسال کنید
و دقیق توضیح بدید میخواید چی کار انجام بدید

packsaft
August 6th, 2009, 17:03
سلام

دوستان من روی یک سرور vps با مشخصات xen-linux:centos نرم افزار ibsang به همراه vpn نصب کردم.
L2tp و pptp هم هر دو نصب شده اند.

حال منمیخواهم قسمت وب آنالیز ibsang را فعال کنم ببینم افراد کدام سایت ها را بازدید میکنند ( این یکی از مزایای ibsang است ) ، اما تا آنجا که من متوجه شدم به squid cache نیاز دارد ، تا بتواند این قسمت ibsang فعال شود کسی میتواند من را راهنمایی کند که چگونه این قسمت ibsang را فعال کنم

یا حداقل برایم نصب کند و راه اندازی کند من هزینه اش را به حسابش واریز میکنم.

این سرور خانوادگی است و من هدفم از این کار شوخی و سرگرمی با اعضای خانواده ام است ، لطفا راهنمایی کنید.
جمعه داره میشه و من هنوز نتوانستم این ایده خود را تمام کنم و سرور را تحویل بدم.

لطفا راهنمایی کنید.

با سلام

به نظر من ارزش دردسرش رو نداره در هر صورت در جواب شما :

اسکویید رو باید دانلود کنین بعدش نصب کنین و با دستورات نسبتا زیادی کش سرور رو فعال کنین

که کار زیاد میبره و حوصله میخواد البته من شنیدم برای اینکار میکروتیک بهتر جواب میده

Kambiz
August 6th, 2009, 21:56
با سلام

به نظر من ارزش دردسرش رو نداره در هر صورت در جواب شما :

اسکویید رو باید دانلود کنین بعدش نصب کنین و با دستورات نسبتا زیادی کش سرور رو فعال کنین

که کار زیاد میبره و حوصله میخواد البته من شنیدم برای اینکار میکروتیک بهتر جواب میده

این میکرو تیک جریانش چیه ؟ من شنیدم از ibs هم بهتره مخصوصا برای کاره وی پی n
میشه یه توضیح بدبد

endin
August 6th, 2009, 23:04
من خیلی جستجو کردم ، طریقه فعال سازی راحت وب آنالیز ibsng را یاد گرفتم
خیلی هم راحن است

اما نصب squid را بلد نیستم ، اینجوری که این دوستمون میگن ، خیلی سخته یک squid نصب بشه.
نمیشه با یک کانفیگ ساده موضوع را حل کرد ؟

بالاخره یکی باید انجام بده یک روزی
همه میپیچن این قسمت رو

من در مورد squid هم تحقیق کردم
اگر squid با یک کانفیگ درپیت ران بکنینش
فقط باید تو کانفیگ یک قسمت به نام transparent ادیت بشه و تنظیم
که خیلی هم سادست
فقط این پوشه کشش را نمیدونم خودش میسازه یا باید بسیازی بذاری تو کانفیگ

اسکو ران بشه ، آنلایز ایکی ثانیه میشه رانش کرد

http://www.deckle.co.za/squid-users-guide/Transparent_Caching/Proxy

endin
August 6th, 2009, 23:09
هیشکی نصب اسکوآید بلد نیست؟
ماشالله

من تنها مشکلم اینه که نمیدان چه جوری اسکو آید نصب کنم و پروت ترانسپرنت را چی بذارم ؟ و فولدر کش خودش ساخته میشه یا باید بسازی

وگرنه بقیه اش را پیدا کردم
ساده هم است

این اسکوآید 200 تا نسخه آموزش نصب ازش هستن ، بعضی ها جوری توضیح دادن انگار بمب اتمی دارند درست میکنند
مثلا من این کد را در سایت اسکو پیدا کردم
میگه قبل اجرا اسکو بزن اگر تنظیمات درست باشه ، ردت میکنه
% /usr/local/squid/sbin/squid -k parse
زدم گفت مشکل کجاست
حالشو ندارم برم ادیت کنم فایل رو

packsaft
August 7th, 2009, 11:13
هیشکی نصب اسکوآید بلد نیست؟
ماشالله

من تنها مشکلم اینه که نمیدان چه جوری اسکو آید نصب کنم و پروت ترانسپرنت را چی بذارم ؟ و فولدر کش خودش ساخته میشه یا باید بسازی

وگرنه بقیه اش را پیدا کردم
ساده هم است

این اسکوآید 200 تا نسخه آموزش نصب ازش هستن ، بعضی ها جوری توضیح دادن انگار بمب اتمی دارند درست میکنند
مثلا من این کد را در سایت اسکو پیدا کردم
میگه قبل اجرا اسکو بزن اگر تنظیمات درست باشه ، ردت میکنه
% /usr/local/squid/sbin/squid -k parse
زدم گفت مشکل کجاست
حالشو ندارم برم ادیت کنم فایل رو

ببینید در حالت اول که نمیخوایم کش سرور راه بندازیم میشه گفت کاری نداره نصب خود اسکویید و چند تا

دستور ساده داره حتی من فایلی رو آماده کرده بودم که خودش کار نصب رو انجام میداد ولی کش سرور

بحثش جداست و سختیش هم به این خاطره که دستورات زیادی داره که باید مو به مو انجام بشه و تقریبا

کار سختیه

packsaft
August 7th, 2009, 11:15
این میکرو تیک جریانش چیه ؟ من شنیدم از ibs هم بهتره مخصوصا برای کاره وی پی n
میشه یه توضیح بدبد

کامبیز جان من چون خودم اینکار رو نکردم نمیتونم بگم ولی شنیدم خیلی بی دردسر میشه اسنیف کرد