PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستينگ چند سایت بر روي vps .

iMax
June 29th, 2011, 22:02
سلام، من یه سرور مجازي ویندوز دارم که برای اکانتینگ به صورت شخصی استفاده میکنم و حد اکتر 6 تا 7 تا انلاین دارم که دوستان من هستند، میخام روي این سرور هاستینگ چنتا از سایت هام رو بیارم سه چهار تا بیشتر نیستند براي تمام سایت ها PHP - MySQL هستند برای راه اندازي هاستينگ سه چهار تا سایت روي سرورم چکار باید بکنم و چه تنظیماتي نیاره و چه برنامـه هاي باید نصب کنم ؟ Cpanel هم که پولي هست آیا پنل رایگاني هست که بتونم نصب کنم ؟

با تشکر ..

amirlord
June 29th, 2011, 22:39
cPanel برای لینوکس هست ! شما IIS نصب کنید و تو اون وبسایت ایجاد کنید(هاست نیم) و سایتتون رو بیارید بالا . البته میشه پلسک هم نصبید ، نمیدونم سرور دووم بیاره یا نه! :)

TukaNet
June 29th, 2011, 23:30
خوب iis هم که نصب کنید نه پنل دارید نه دیتابیس ، نه میل سرور و نه پی اچ پی رو ساپورت میکنه !

بهترین راه این هست که تشریف ببرید یا هاست بگیرید ، یا یک سرور مجازی لینوکس تهیه کنید

iMax
July 2nd, 2011, 20:37
پلسک که رایگـان نیست، هست ؟؟ خوب شاید سرور لینوکس گرفتم. میشه تو سرور لینوکس هم وب سرور داشت هم NTTac ؟؟

ViToN
July 2nd, 2011, 20:47
نه دوست من Plesk رایگان نیست میتونید از کمپانیشون یه لایسنس ۱۵ روزه بگیرید . .

در لینوکس میتونید از IBsng برای اکانتینگ استفاده کنید ولی نمیتونید هم IBsng و Cpanel یا هر پنل دیگری جهت هاست کردن استفاده کنید .

موفق و معید باشید //.

mohammadlover
July 2nd, 2011, 20:49
پلسک که رایگـان نیست، هست ؟؟ خوب شاید سرور لینوکس گرفتم. میشه تو سرور لینوکس هم وب سرور داشت هم NTTac ؟؟

پلسک رایگان نیست (اما میشه رایگانش کرد:65:) با سرور لینوکس + سرور میکروتیک شما میتونید ibsng نصب کنید و به تجارت پر سود بپردازید:^O.

موفق باشید

mojiz
July 2nd, 2011, 22:43
Websitepanel رایگان هست برای ویندوز
میتونید xampp هم نصب کنید ولی از نظر امنیتی شاید بخوایدد یکی تنظییماتش رو براتون انجام بده.