PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید نمایندگی هاست

as1374
June 28th, 2011, 16:21
سلام
دوستان میخواستم چندتا سایت یا دیتا سنتر خوب و عالی به من معرفی کنید ، بری خرید نمایندگی هاست
اولش میخواستم که از سایتهای ایرانی بگیرم یا حتی از دوستانم ! اما واقعا دیدم کیفیت خوبو نداره . مهم تر همه سرعت بالایی نداره
فکر میکنم اگه که از یه شرکت معتبر ولی شرکتی که با ایران مشکلاتی مثله تحریم نداشته باشه رسیلر بگیرم بهتره

میخواستم خواهش کنم بهم کمک کنید تو این کار
یا حتی اگه پیشنهاد دیگه ای دارد !

2 چیز مهم واسه من ملاک هستش :
سرعت بالا
قیمت مناسب ( منظورم این نیست که ارزون باشه ! )
مرسی

akbari
June 28th, 2011, 16:36
سلام جناب as1374

به نظر بنده از یک شرکت معتبر داخل ایران این سرویس را بگیرید تا دچار برخی از مشکلات مانند پشتیبانی و تحریم نشوید.

the_nic
June 28th, 2011, 16:47
سلام
اگر خواستید از byethost میتونم براتون خرید کنم
کیفیتش خوب هست

taghikhani
June 28th, 2011, 16:53
پیشنهاد من:
Reseller Hosting | cPanel Reseller Hosting | Linux Reseller Web Hosting UK (http://www.webhosting.uk.com/reseller-hosting.php)
قبلا ازشون سرور داشتم. کیفیت سرورها و پشتیبانیشون عالیه

shadpesar
June 28th, 2011, 16:55
کسی از سرعت حزف نرداا :63:
:d

as1374
June 28th, 2011, 17:18
دوستان نظرتون درباره byethost چیه ؟!

قزوین هاست
June 28th, 2011, 17:35
به نظر بنده بسیار عالی هستند ولی کمی سخت گیر هستند تو کار ولی با توجه به تجربه بنده در کار با بایت هاست خیلی خوب هستند+پشتیبانی خوب

the_nic
June 28th, 2011, 17:37
به نظر بنده بسیار عالی هستند ولی کمی سخت گیر هستند تو کار ولی با توجه به تجربه بنده در کار با بایت هاست خیلی خوب هستند+پشتیبانی خوب

بنده خیلی وقت هست دارم باهاشون کار میکنم مشکلی ندیدم
چند روز پیش ریسلر یکی از دوستان بخاطر تمدید ساسپند کردند پول نداشت بده بهشون ایمیل زدم برای پرداخت 8 روز وقت دادند و همان موقع از ساسپند خارج کردند

as1374
June 28th, 2011, 17:45
شمارو میدونم
منظورم با بقیه عزیزان بود

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

سرعتشون چطور داداش ؟

mohsen1
June 28th, 2011, 17:55
رو هاستینگ معمولا پورت سرور 100 مگابیت هست و باقی قضایا به ادمین بستگی داره که چه سایت هایی رو روی سرور میزبانی کنه و تا چه حد اجازه مصرف منابع به یوزر ها بده.

هزینه بیشتر = کیفیت بیشتر = سرعت بیشتر = استرس کمتر و ....

سایت های خارجی site5.com رو توصیه می کنم. البته ماهی حدود 30 تومان برات آب می خوره ولی خیلی مطمئن و قوی هستند

Woshka
June 28th, 2011, 19:00
می تونم براتون ریسللری با سرعت بالا ارائه بدم ولی دامنه .ir نباید هاست کنید