PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ساخت دیتابیس در وب سایت پنل

akbari
June 26th, 2011, 17:22
سلام هنگام ساخت دیتابیس 2008 اخطار زیر داده میشود مشکل از کجاست ؟ پیشاپیش از دوستان تشکر میکنم.

The operation you requested has failed to complete
We apologize for the inconvenience but your request could not be completed at this time. Please contact us on that matter and our support team will do its best to resolve the issue as soon as possible.

Thank you for your cooperation.

Page URL: http://Domianname:9001/Default.aspx?pid=SpaceMsSql2008&mid=100&ctl=edit_item&SpaceID=6
Logged User: north
Work on Behalf: north
Hosting Space: 6
Stack Trace: System.Exception: Exception of type 'System.Exception' was thrown.

battle69
August 6th, 2011, 11:25
سلام. من هم همین مشکل رو دارم. خواهش می‌کنم یکی از دوستان راهنمایی کنه

taghikhani
August 6th, 2011, 11:40
Mysql or mssql?

battle69
August 6th, 2011, 12:23
mssql

battle69
August 6th, 2011, 22:53
Mysql or mssql?
سلام. دوست عزیز می‌تونید به من کمکی کنید این مشکل رو سریع‌تر حل کنم؟ ببخشید یه کم عجله دارم. ممنون

taghikhani
August 7th, 2011, 01:01
سلام. دوست عزیز می‌تونید به من کمکی کنید این مشکل رو سریع‌تر حل کنم؟ ببخشید یه کم عجله دارم. ممنون

شرمنده یادم رفت پیگیری کنم. لطفا از صفحه تنظیمات دیتابیس در بخش servers یک اسکرین شات بگذارید

battle69
August 7th, 2011, 05:28
سلام. امیدوارم عکسی که گذاشتم همون چیزی که می‌خواستید باشه

2954

taghikhani
August 7th, 2011, 10:12
سلام. امیدوارم عکسی که گذاشتم همون چیزی که می‌خواستید باشه

2954

کل تنظیمات مشکل داره.
شما sql server 2008 رو از چه طریق نصب کردید؟

battle69
August 7th, 2011, 11:54
شرکتی که ازش vps گرفتم گفتند websitepanel در تخصص ما نیست (با پلسک کار می‌کنند) و فقط اون رو برام نصب کردند. (همراه sql server)
پلسک هم چون رایگان نیست، تصمیم گرفتم از همین وب سایت پنل استفاده کنم.
خلاصه اینکه نمی‌دونم چه طور نصب کردند. الان چی کار باید بکنم؟ WSP رو پاک کنم و از اول ... ؟

taghikhani
August 7th, 2011, 12:50
شرکتی که ازش vps گرفتم گفتند websitepanel در تخصص ما نیست (با پلسک کار می‌کنند) و فقط اون رو برام نصب کردند. (همراه sql server)
پلسک هم چون رایگان نیست، تصمیم گرفتم از همین وب سایت پنل استفاده کنم.
خلاصه اینکه نمی‌دونم چه طور نصب کردند. الان چی کار باید بکنم؟ WSP رو پاک کنم و از اول ... ؟

بله به نظر میرسه فقط نصب کردند. چون نصب وب سایت پنل به بحثه کانفیگش یه بحث بسیار طولانی
شما نصب کنید جایی مشکل داشتید همینجا بپرسید در خدمتم

najihonar
January 2nd, 2014, 10:45
سلام منم با دیتا بیس وبسایت پنل مشکل دارم ریستور نمیکنه و حجم ر و میزنه صفر بایت!!