PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دیتا سنتر hetzner با شاتل

parsehost
June 26th, 2011, 09:26
با سلام خدمت تمامی دوستان از دیروز متوجه اختلال هایی در سرویس های hetzner شدم که در ابتدا فکر میکردم مشکل سرور فقط بنده هست .
کمی تکاپو تلاش که کردیم فهمیدم سایت هایی که بر روی سرور های hetzner هاست می شوند کلا لود نمی شوند .با خودم گفتم یعنی hetzner ترکیده ؟ :39:
به چند نفر دیگه گفتم ببنید چک کنید اونها میگفتن سالمه !! /:)
وقتی گفتم از کجا نت دارین همه جواب ها بود به غیر از شاتل !!
چندینو چند نفرو گشتم و پیدا گردم که شاتل بودن و همه به درد من گرفتار بودن !! فکر میکنم ظاهرا hetzner رنج آی پی شاتل را بلاک کرده :106:به نظر دوستان و اساتید محترم کاری میشه کرد ؟

============================
پ.ن : اگر محل پست درست انتخاب نشده مدیران عزیز ببخشن پیشاپیش

Pooldar
June 26th, 2011, 09:30
با سلام خدمت تمامی دوستان از دیروز متوجه اختلال هایی در سرویس های hetzner شدم که در ابتدا فکر میکردم مشکل سرور فقط بنده هست .
کمی تکاپو تلاش که کردیم فهمیدم سایت هایی که بر روی سرور های hetzner هاست می شوند کلا لود نمی شوند .با خودم گفتم یعنی hetzner ترکیده ؟ :39:
چندینو چند نفرو گشتم و پیدا گردم که شاتل بودن و همه به درد من گرفتار بودن !! فکر میکنم ظاهرا hetzner رنج آی پی شاتل را بلاک کرده :106:به نظر دوستان و اساتید محترم کاری میشه کرد ؟

بهتره میگفتی مشکل شاتل با هتزنر
من خودم از هتزنر سرور داریم ولی همچین چیزی واسه من گزارش نشده
سایت خان وارز هم واسه شما باز نمیشه ؟؟ چون سرورهایه خان وارز هم هتزنر هست

parsehost
June 26th, 2011, 09:35
بهتره میگفتی مشکل شاتل با هتزنر
من خودم از هتزنر سرور داریم ولی همچین چیزی واسه من گزارش نشده
سایت خان وارز هم واسه شما باز نمیشه ؟؟ چون سرورهایه خان وارز هم هتزنر هست
متاسفانه اونم باز نمیشه !!
والا قاعدتا شما اگه کار با شاتل داشتی الان مثل من حرف میزدی دیروز زنگ زدم واحد فنی میگم یه همچیم مشکلی هست برگشتن میگن این شرکت adsl جدید ؟ میگم دیتا سنتر تو آلمان هست !! بگذریم .
دوستان فکر میکنن چه باید کرد ؟ رنج آیپی : 31.58

parsehost
June 26th, 2011, 09:57
متاسفانه دیتا سنتر آلمانی که هیچ رقم پا به راستی نمیزاره .
شاتل هم که زنگ میزنی می پرسه آقا پرو&*^&*کسی آن هست ؟ میگم چه ربطی داره ؟!! میگه شاید کانکشنتون قطع شده!! عجب برزخی شده ها !!

shafiei7
June 26th, 2011, 10:47
برای منم این مشکل پیش اومده و اینترنت صبانت دارم. الان دارم با پشتیبانی هتزنر صحبت میکنم بهم گفته این کارارو بکنم:

Hello,

Please send us traceroutes over at least 1000 packets in both directions
(client -> server ; server -> client).

You can use a program such as MTR which combines the functionality of the
'traceroute' and 'ping' programs in a single network diagnostic tool. As MTR
starts, it investigates the network connection between the
server MTR runs on and a user-specified destination server. This will help us to
define the problem precisely.

For Windows, please use WinMTR. You can download this freeware at
WinMTR – Appnor's Free Network Diagnostic Tool (http://winmtr.sourceforge.net)

parsehost
June 26th, 2011, 11:06
خب دوستان و بزرگان مشکل شد 2 تا isp شاتل و صبا نت اینطوری پیش بره فکر میکنم یا ما داریم تحریم میشیم یا ما داریم تحریم میشم

novindade.com
June 26th, 2011, 11:08
از طرف شرکتهای ایرانی هست
وقتی که میبینند ترافیک بالا میره یکسری از رنج های دیتانستر ها رو میبندند یا ضعیف میکنند تا send & receive کم تر بشه
مثل صبانت وقتی شما یک فایل می خواهید دانلود کنید اولش تا 10 مگابایت سرعت 120 کیلوبایت هست ولی بعد مییاد به 40 تا 50 میرسه
اینترنت هندلیه دیگه زیاد خودتو ناراحت نکن

shafiei7
June 26th, 2011, 11:14
هتزنر میگه:

it seems the problem appears at xe-5-2-0.frkt-ar2.intl.ip.rostelecom.ru, please
try contact this provider for this problem because this hop is outside of our
infrastructure.

Sindad
June 26th, 2011, 11:36
دوستان traceroute کنید ببینید کجا time out می دهد. به واحد پشتیبانی شاتل که زنگ می زنید بگویید با مدیر فنی کار دارید مشکل را حل می کنند.
همچنین نتیجه را در اینجا بگذارید. (نتیجه trace )

parsehost
June 26th, 2011, 11:40
دوستان traceroute کنید ببینید کجا time out می دهد. به واحد پشتیبانی شاتل که زنگ می زنید بگویید با مدیر فنی کار دارید مشکل را حل می کنند.
همچنین نتیجه را در اینجا بگذارید. (نتیجه trace )
45 تا ایمیل و زنگ زدم تازه جا انداختم hetzner یه دیتا سنتر کار دیتا سنتر هم ای دی اس ال نی !!

Sindad
June 26th, 2011, 11:54
عزیز مشخصات را برای من پیغام خصوصی کنید از یکی از دوستانم در شاتل پیگیر می شوم.
تعدادی از رنج های ای پی دیتاسنتر را به همراه تعدادی از اسم سایت ها.
اگر شماره پیگیری نیز از این تماس ها دارید برایم بفرستید.

parsehost
June 26th, 2011, 11:57
عزیز مشخصات را برای من پیغام خصوصی کنید از یکی از دوستانم در شاتل پیگیر می شوم.
تعدادی از رنج های ای پی دیتاسنتر را به همراه تعدادی از اسم سایت ها.
اگر شماره پیگیری نیز از این تماس ها دارید برایم بفرستید.
مشکل کلا با دیتا سنتر hetzner هست حتی سایت خود hetzner هم نمیاد !!
شماره پیگیری هم ندارم پاسخی از تیکت هاشون برام نرسیده الان کل فنی و فروش شاتل منو به اسم میشناسن دیگه اما ظاهرا هیچکس دوست نداره کمک کنه !!

aalireza439
June 26th, 2011, 12:35
من با هتزنر مشکل دارم ، یکی از سایتهام رو هتزنر هست اصلا باز نمیشه ، ولی با چیز پی ان باز میشه.
من از مخابرات اینترنت گرفتم.

parsehost
June 26th, 2011, 12:38
من با هتزنر مشکل دارم ، یکی از سایتهام رو هتزنر هست اصلا باز نمیشه ، ولی با چیز پی ان باز میشه.
من از مخابرات اینترنت گرفتم.
خب اینم سومین نفر !!
ببین با هر آی پی باز میشه و مشکلی هم نداره جز همین چند شرکتی که الان معلوم شده !! نمی دونم بگم مشکل از کجاست و از چیه ؟!!

msna
June 26th, 2011, 12:43
یکی از دوستان منم که از شاتل نت گرفته از دیروز ظهر (حدودا) با این دیتاسنتر مشکل پیدا کرده

parsehost
June 26th, 2011, 12:44
یکی از دوستان منم که از شاتل نت گرفته از دیروز ظهر (حدودا) با این دیتاسنتر مشکل پیدا کرده
از حدود 3 یا 4 بود !!

h_jal
June 26th, 2011, 12:54
سلام
من هیچ مشکلی ندارم با hetzner و شاتل چند روزه سرور گرفتم و همه سایت ها باز میشه...

parsehost
June 26th, 2011, 12:58
سلام
من هیچ مشکلی ندارم با hetzner و شاتل چند روزه سرور گرفتم و همه سایت ها باز میشه...
امکانش هست چند نمونه از سایت هاتونو نام ببرید ؟

tthost
June 26th, 2011, 13:38
مشکلی از اینترنت فرهیخته ایران هست

tooptarinha.com
June 26th, 2011, 13:56
سلام دوستان . من از هتزنر سرور دارم ..الان نزديك 10 روزه اين مشكل باعث شده كلي رتبه آلكسا سايت عقب نشيني كنه .. و انلاين سايت كه در حد خيلي بد بايد 250 تا باشه در بهترين حالت ميشه 150 نفر
من از كاربرا سوال كردم .. شاتل ، صبا نت ، داتك تله كام - در استانهاي قم - گيلان - مشهد - بوشهر حسابي دارن از خجالت اي پي هتزنر درميان..و جاهايي هم حتما هست كه ما نميدونيم ..
حالا اين وسط پار آنلاين . پيشگامان و بقيه مشكلي ندارن ..
دليلش اين كار يعني چي ؟ جز اينكه كلي سايتهاي ايراني ضربه ميخورن ؟ يعني مخابرات ما ميخواد سايتهاي ايراني از رده خارج بشن ؟
كسي ميتونه اين رو توضيح بده ؟؟؟؟
اگه شاتل شده رتبه يك .. من ميگم به درد لاي جرز ديوار هم نيخوره .. از شب ساعت يك تا صبح هم كه عملا غير قابل استفاده ميشه ..

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

الان سايت من توپترين وبسايت تفريحي ايرانيان (http://www.tooptarinha.com)
سايت معروف ديكه اي هم هست كه همين مشكل رو داره .. پرتال تفریحی تالار گفتگوی ایرانیان (http://www.iran-forum.ir) كه اين هم رو هتزنره ..
---------------
اگه از سايت خود هتزنر هست ، چرا با فيلت--ر شكن ميشه وارد شد ؟
چرا فقط از داخل ايران سايتها باز نميشه ؟ ؟ ؟
-------------
من دارم حس ميكنم ، يه جوري ميخوان سايتها از روي اين ديتاسنتر كوچ كنن به كانادا و امريكا .. چون الان قدرت و قيمت هتزنر كه حرف نداره

MDl
June 26th, 2011, 14:00
سلام دوستان . من از هتزنر سرور دارم ..الان نزديك 10 روزه اين مشكل باعث شده كلي رتبه آلكسا سايت عقب نشيني كنه .. و انلاين سايت كه در حد خيلي بد بايد 250 تا باشه در بهترين حالت ميشه 150 نفر
من از كاربرا سوال كردم .. شاتل ، صبا نت ، داتك تله كام - در استانهاي قم - گيلان - مشهد - بوشهر حسابي دارن از خجالت اي پي هتزنر درميان..و جاهايي هم حتما هست كه ما نميدونيم ..
دليلش اين كار يعني چي ؟ جز اينكه كلي سايتهاي ايراني ضربه ميخورن ؟ يعني مخابرات ما ميخواد سايتهاي ايراني از رده خارج بشن ؟
اگه شاتل شده رتبه يك .. من ميگم به درد لاي جرز ديوار هم نيخوره .. از شب ساعت يك تا صبح هم كه عملا غير قابل استفاده ميشه ..

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

سايت معروف ديكه اي هم هست كه همين مشكل رو داره .. پرتال تفریحی تالار گفتگوی ایرانیان (http://www.iran-forum.ir) كه اين هم رو هتزنره ..
---------------
-------------
من دارم حس ميكنم ، يه جوري ميخوان سايتها از روي اين ديتاسنتر كوچ كنن به كانادا و امريكا .. چون الان قدرت و قيمت هتزنر كه حرف نداره

سلام امیر جان

چقدر دلت پور بود داداش ، هرچی که گفتی رو قبول دارم .hetzner هم سرور هاش خوبه و نمیشه گفت که سرور عوض کنیم . یا باید اعتراض کرد که این چه وعضشه ( فایده نداره) و به نظر من با این مشکل باید سرور عوض کرد :65:

msna
June 26th, 2011, 14:09
از حدود 3 یا 4 بود !!
بله :دی

entezar
June 26th, 2011, 14:16
گروه شرکت های شاتل لطف کردن از بهمن ماه بلوکه کردن آی پی ها رو خیلی افزایش دادن
همان طور که یکی از دوستان بالا اشاره کردن به این نکته :
وقتی که میبینند ترافیک بالا میره یکسری از رنج های دیتانستر ها رو میبندند یا ضعیف میکنند تا send & receive کم تر بشه
باید بگم که از حدود 5 ماه گذشته سیاست های بسیاری از دیتاسنترهای خارجی نسبت به سرویس دهی به ایرانیان تغییر کرده و الان کمتر به ایرانیان گیر میدن
دوستان هم که بیشترا این موضوع رو میدونن
حتی خیلی از این دیتاسنترها که قبلا اگه متوجه میشدن طرف ایرانیه همه چی رو قطع می کردن الان کاری ندارن
حالا برعکس شده
تادیروز اونا مارو تحریم میکردن حالا امروز ماخودمون اونا رو تحریم می کنیم
قدرتشو داریم تحریم می کنیم
چیزی نیست که
تازه مخابرات های شهری هم بعضی هاشون که دستشون بهدهنشون میرسیده خودشون یه ناخونکی میزنن
کی به کیه دیگه
هرکی زورش بیشتر بود فرمانروایی می کنه
حالا فکر نمی کنن چه بلایی قراره سرسایتای ایرانی بیاد
سایتی که مدیراش با هزارتا زحمت و خستگی به اینجا میرسوننش با یه چنین اقداماتی همش از بین میره
تازه پاسخ گو نیستن
هرکی میگه پاسخگو هستن بیاد پیش خودم ببینم جواب میدن یانه
خیلی از اپراتورهای فنی شهرستان ها حتی چک کردن یه ای پی رو نمیدونن
به خدا نمیدونن
وقتی تو صحبت قانع نمیشن برمیگردن میگن چنین خدماتی وجود نداره
من دارم ساده حرف میزنم تا همه متوجه بشن نمی خوام اصطلاح به کارببرم
می خواین ما از ایران سرور بگیرم
خوب اشکال نداره:-w
همه ما از خدامونه از خدمات کشور خودمون استفاده بکنیم
پول خودمون رو تو کشور خودمون خرج بکنیم ولی با کدوم دلخوشی
من وقتی میرم یه کشوری مثل آلمان یا کانادا یه سرور خوب رو حول و حوش صد هزارتومان در ماه میگیرم - منظورم یه سرور نسبتا مناسب هستش -
چرا بیام برا اون سرور تو ایران ماهی 400 تا 1.5 میلیون پول بدم.
دوستان اگه حرف منو قبول ندارین برین یه سر به قیمتای سرورهای پارس انلاین یا سروش رسانه بزنید/:)
من خودم وقتی قیمتا رو دیدم کلم سوت کشید:107:
خوب من چطوری بیام از داخل سرویس بگیرم:106:
با کدوم هزینه:106:
لابد با پول یارانه ای که هنوز بهم ندادن:65:
شاتل همین 5 دقیقه قبل بهم پیامک زده برا سرویس منزل اگه سه گیگ بگیری سه گیگ رایگان میدم
خوب همین جوری منو خر می کنن بقیه رو نمیدونم:)
البته ببخشیدامنظوری ندارم
خوب اینترنت که الان داره دو هفته میشه از ساعت 12:30 شب قطع میشه تا اذان صبح
توی روز من بالای 25 تا 30 بار قطعی دارم
بقیه دوستان رو نمیدونم
زنگ میزنم به پشتیبانی بهم میگن مودم شما اصلا روشن نیست=((
پامیشم میرم پیششون میگم اینی که گفتی یعنی چه؟
میگه اینا بیا خودت ببین شما مودمت خاموشه
میارمش پای مودم نشونش میدم
برمیگرده میگه نباید اینجوری باشه میرم شرکت بررسی می کنم
این جواب به نظر شما جواب یه تکنسین باید باشه
اخرم که بررسی نشد
فکر کنم همراه با حلوای سرقبرم جوابش بیاد
خوب با این همه ناهماهنگی ها و عدم دسترسی کامل به سرویس ها و سایت های خودمون
عدم پاسخگویی دوستان در شاتل
عدم پاسخگویی دوستان در داتک تله کام
کی باید پاسخ بده
باز ممنونم دفتر مرکزی شاتل 24 ساعته جواب رو میده
خداروشکر
از دوستان در پارس انلاین و پیشگامان و ایران وای فای و مبین نت و ایرانسل هم تشکر می کنم چون تا امروز گزارشی نداشتیم دراین بابت
حالا اینا جو نگیردشون از فردا ناخونک بزنن ممنون میشیم
بازم ببخشید طولانی حرف زدم و اگه تو صحبت ها حرف بدی زدم عذرخواهی می کنم از بچه ها.

tooptarinha.com
June 26th, 2011, 14:26
سلام امیر جان

چقدر دلت پور بود داداش ، هرچی که گفتی رو قبول دارم .hetzner هم سرور هاش خوبه و نمیشه گفت که سرور عوض کنیم . یا باید اعتراض کرد که این چه وعضشه ( فایده نداره) و به نظر من با این مشکل باید سرور عوض کرد :65:

فدات مجيد جان ، آقا انگار داريم مثل بچگيا tekan بازي ميكنيم .. بايد هر مرحله يه مبارزه كنيم و از يه مشكل ديگه رد بشيم .. معلوم نيست آخه الان متولي اين كار كيه .
من به عنوان اينكه سايت دارم آيا نبايد الان جايي باشه كه بتونيم نامه بنويسم و اعتراض كنم ؟
هنوز اينترنت ملي نشده .. اين شركتها به صورت خودجوش وارد عمل شدن ..
چرا الان بايد 4 تا از مديران انجمنهاي سايت من نتونن بيان تو سايت . از قم .. مشهد .. لاهيجان ..بوشهر ... اينا رو ميدونم من فقط ..شايد كلي جاي ديگه هم همين مشكل رو دارن ..تورو خدا ببين ..انلاين سايت فقط 130 نفره .. واسه اين وقت روز يعني هيچ .. امروز هم آلكسا چند قدم برگشت عقب
امروز بخواييم بريم رو كانادا مطئنم چند روز ديگه كانادا هم اينجور ميشه ..

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

من دوستانه عرض ميكنم خدمت شركتهايي كه آي پي آلمان بلوك ميكنن ..

كاري به سايتهاي ديگه ندارم .من هزينه كردم و هر روز اين مشكل يعني كلي ضرر .و تحمل هم ندارم ببينم كي اين مشكل برطرف ميشه .

من به همه اعضاي سايت يك ايميل ميدم كه هركسي ميخواد از سايت استفاده كنه .. شاتل و صبانت و داتك با سايت ما مشكل دارن .از پارس انلاين يا پيشگامان يا جاهاي ديگه بگيرن .. حالا تا دلشون ميخواد بلوك كنن.

MDl
June 26th, 2011, 14:54
شاتل همین 5 دقیقه قبل بهم پیامک زده برا سرویس منزل اگه سه گیگ بگیری سه گیگ رایگان میدم
خوب همین جوری منو خر می کنن بقیه رو نمیدونم:)

:)) اینو باحال گفتی
امیر گفتی tekan کلی خندیدم :78:
انشاء الله که این مشکلات رو با حل کنن . حل نکردن حلش می کنیم :65:

entezar
June 26th, 2011, 15:13
:)) اینو باحال گفتی

خوب چی بگم به خودم فوش میدم تا به دیگران توهین نشه:65:
جماعتی تو آفریقا دارن از گرسنگی میمیرن ولی اینترنتشون رایگانه و تحریمم ندارن:-w
ما اینجا مثلا خودکفاییم - داخل پرانتز : به قول مسئولین :65::65: - هم تحریم داریم هم قطعی زیاد
احتمالا شکنجه های بعد از خودکفایی هستش
شکنجه میدن تا قدر خودکفایی رو بدونیم:65:

parsehost
June 26th, 2011, 16:12

---------------
-------------

دقیقا کی می خواد این کارو کنه ؟

iNicz.Com
June 26th, 2011, 16:14
بله چون کاربران ایرانی تو دیتا سنتر هتزنر زیاد شده و بگفته دوستان نه فقط هتزنر کلا ایپی های خارجی حتی از فونیکس نپ هم بلاک کرده بوده اند و طی تماس مشتریانی که اینترنت این ها از صبا ، شاتل و یکی پروایدر دیگه بوده که وقتی من با ین شرکت ها تماس گرفتم ، عرض کردن که مشکل از خودشون هستش و حل میکنند.

alfa5xx
June 26th, 2011, 16:55
خوب داداش گل تو که متوجه شدی اینا گاگولن سرویستو عوض کن وقتی توی شهر خودمون شاتل اومد رفتم مصاحبه دیدم اینا فجیع گاگولن بعد یه 4-5 تا گاگولتر از خودشون رو هم استخدام کردن جواب ملت رو نمیتونن بدن.
داداش از یجا دیگه اینترنت بگیر این که مشکل عدیدهای نیست

shafiei7
June 26th, 2011, 16:58
این مشکل به صورت رندوم روی نت من که صبانت هست چند روزی هست که مشاهده میشه (گاهی اوقات درست میشه و دوباره خراب) من که احتمال میدم درست بشه این مشکل به هر صورت اگر تا چند روز دیگه درست نشه میخوام دیتاسنتر رو عوض کنم.

tooptarinha.com
June 26th, 2011, 17:13
من چيزي كه مطمئن شدم اين هست كه ، سرورهاي كانادا و آمريكا مشكلي ندارن و سايتهايي كه رو اينا هستن تو اين چند روز خيلي از لحاظ بازديد و رتبه آلكسا بهتر بودن و رشد عجيبي هم داشتن،اما سايتهاي سرور آلمان كه كم هم نيستن با مشكل مواجه شدن

اينكه ديتاسنتر رو تغيير بديم ..يعني روز از نو روزي از نو ..
بايد بگم طبق پرسش از كاربران سايت ، متوجه شديم كه پارس آنلاين هم اين وضع دچار شده .. اما ميگم اين شركتها همه جا اينجوري نيستن .. اما در قم و لاهيجان و گرگان و بوشهر شدت اين مشكل خيلي زياده و چند روزه دائم اينجوريه .

تا حالا فقط كاربراني كه از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنن تو اين مدت مشكلي نداشتن و سايت دائم در دسترس بوده براشون .

entezar
June 26th, 2011, 17:46
اینبار اگه بخوان به آلمانم گیر بدن و آی پی هارو بلوکه بکنند
دیگه نمیتونم تحمل بکنم
یا خودمو میکشم - که محاله :65::d - یا این شاتل رو آتیش می کشم - که حتمیه :65: :d- که هرچی بلاهستش این رو سر اینترنت ایران در میاره
تا زمانی که حق وتو دست شاتل باشه وضح اینترنت ما همینه
عزیزان ما نمیتونن فرهنگ سازی بکنند مردم رو به راه راست هدایت کنند
مجبورن اینجوری دق و دلیشون رو رو سر ماهایی که داریم کار می کنیم در بیارن
مسئولین لطفا برن خودشون رو اصلاح بکنند از بیانات رهبر انقلاب:)

parsehost
June 26th, 2011, 18:04
:دی دوستان چقدر صبور بودن همه ،
من اومدم یه تاپیک زدم !! همه درد دل کردن !!:-|

Web-Lovers
June 26th, 2011, 18:35
صبا نت - پارس آنلاین - داتک - شاتل و.... همگی بستند!
شیراز هستم

parsehost
June 26th, 2011, 18:39
صبا نت - پارس آنلاین - داتک - شاتل و.... همگی بستند!
خب خدارو شکر به خودم افتخار می کنم که ایرانیم ، ایرانی منبع هوش و ذکاوت
(دوستان قصد توهین به هیچ کسیو نداشتم کنایه بود )

entezar
June 26th, 2011, 18:48
الهی
الهی
الهی
خداخیرشون بده
هرچی می خوان صد دردنیا یه تیلیارد دراخرت نصیبشون کنه :65:
البته خیرنهااااااااااااا همشو شرررررنصیبشون کنه

MDl
June 26th, 2011, 19:20
من خودم چند ماهی هست که از شاتل گرفتم . به این مشکل زیاد بر خورد نکردم . 5 ماهی که ازش سرویس دارم 2 ماه اول قطعی نداشت بعدش دیگه زیاد شد . البته این قطعی در مورد باز شدن سایت ها نبود.

CmanDesign
June 26th, 2011, 22:16
خیلی بدم میاد شروع میکنید حرف های دری وری توی یه تاپیک کاملا جدی میزنید . یکم منطقی و درست پی ام بدین ، شده عین چت‌باکس .
عرضم به حظورتون که شاتل الان حدود 1 هفتست که با سرور های خارجی کلا مشکل پیدا کرده . در هر 1 ساعت ، 20 دقیقش سرور های خارجی تایم اوت میدن . من چون گیمر هستم خودم و عموما توی سرور های خارجی هستم ، 1 هفته ای هست متوجه این موضوع شدم . حرکتشون بلاک کردن آی‌پی نیست . کلا مشکل از شبکه ی اینترنت کشور هست اونطوری که من تحقیق کردم ، فقط هم هتزنر و آلمان نیست . ناگهان به مدت نیم ساعت هیچ سرور خارجی پینگ نمیده . هیچ صفحه ای باز نمیشه ، فقط سرور های داخل پینگ تایم دارن . این مشکل 1 هفته هست که پیش اومده و مطمئنا از طرف هتزنر نیست ، از طرف همین پروایدر های ایرانیه که احتمال میدم چند وقت آینده حل میشه .. نمیتونن به این وضع ادامه بدن ..

Web-Lovers
June 26th, 2011, 22:26
من سه هفته پیش به این مشکل برخورد کردم روی اینترنت صبا و بعد از 3 ساعت درست شد و من در اون سه ساعت با مدیر سرور دیگر شدم که چرا سرور خرابه و بعد متوجه شدیم که صبا مشکل داشته
هفته بعد پارس آنلاین و صبا نت با هم به مدت 2 روز این طوری شد شاتل در اون مدت درست بود.
امروزم که همگی با هم قطع شدن

این مشکل مشکل دیروز و امروز نیست حدود یک ماه هست من این مشکل را دارم حالا کی باید جواب بده!!!!!

موقعیتم شیراز است واقعا دارم کلافه می شوم!
یعنی ایران بدترین سرویس دهی را دارند و ***ترین سرویس دهندها (اگر مشکل از اوناست)

خیلی بدم میاد شروع میکنید حرف های دری وری توی یه تاپیک کاملا جدی میزنید . یکم منطقی و درست پی ام بدین ، شده عین چت‌باکس .
عرضم به حظورتون که شاتل الان حدود 1 هفتست که با سرور های خارجی کلا مشکل پیدا کرده . در هر 1 ساعت ، 20 دقیقش سرور های خارجی تایم اوت میدن . من چون گیمر هستم خودم و عموما توی سرور های خارجی هستم ، 1 هفته ای هست متوجه این موضوع شدم . حرکتشون بلاک کردن آی‌پی نیست . کلا مشکل از شبکه ی اینترنت کشور هست اونطوری که من تحقیق کردم ، فقط هم هتزنر و آلمان نیست . ناگهان به مدت نیم ساعت هیچ سرور خارجی پینگ نمیده . هیچ صفحه ای باز نمیشه ، فقط سرور های داخل پینگ تایم دارن . این مشکل 1 هفته هست که پیش اومده و مطمئنا از طرف هتزنر نیست ، از طرف همین پروایدر های ایرانیه که احتمال میدم چند وقت آینده حل میشه .. نمیتونن به این وضع ادامه بدن ..

tar.gz
June 26th, 2011, 23:00
دوستان با تغییر dns مشکل مرتفع نمیشه؟ تست کنید شاید راهگشا بود :-|

parsehost
June 26th, 2011, 23:03
دوستان با تغییر dns مشکل مرتفع نمیشه؟ تست کنید شاید راهگشا بود :-|
دی ان اس کجا ؟ !!
کلا هر سایتی که آی پیش به او دیتا سنتر میرسه اینجوریه !!

Web-Lovers
June 27th, 2011, 06:29
Dns چیه!!!
هر چی هست مشکل از ایرانه.
من می خواهم سرورم عوض کنم بروم هلند این طوری فایده نداره.

اگر از وی پی ان یا ... استفاده کنید مشکلی ندارید برای دسترسی به این دیتا سنتر@-)

parsehost
June 27th, 2011, 11:04
Dns چیه!!!
هر چی هست مشکل از ایرانه.
من می خواهم سرورم عوض کنم بروم هلند این طوری فایده نداره.

اگر از وی پی ان یا ... استفاده کنید مشکلی ندارید برای دسترسی به این دیتا سنتر@-)

از کجا معلوم اونا هم به این درد گرفتار نشن ؟

Web-Lovers
June 27th, 2011, 11:08
خوب الان تمام سرویس گیرنده های من مشکل دارن من نمی تونم بیشتر از این صبر کنم
من از الان فکر یک دیتا سنتر دیگه هستم چون به نظرم هلند هم جوابگویی کارم نیست.

CmanDesign
June 27th, 2011, 11:49
دوستان یه نکته ، من نمیتونم صفحه ی 5 این تاپیک رو مشاهده کنم .. تا صفحه ی 4 بیشتر نمیاد ..

shafiei7
June 27th, 2011, 14:51
من الان با صبانت به هتزنر دسترسی دارم. دو روز دسترسی نداشتم امروز ظهر درست شده

Pooldar
June 27th, 2011, 14:53
از من صبانت هست و از اولشم مشکلی نداشت
شاید واسه مناطق مختلف فرق میکنه

Web-Lovers
June 27th, 2011, 14:59
نه برای منم الان درست شد!
ولی من سرورم را عوض کردم
اگر دیگه خراب شد هردوتاش را نگه می دارم مگر نه آلمان را کنار می گذارم

pardishosting
June 27th, 2011, 15:35
این مشکل مال دی ان اس سرور شرکت های isp هست.
دوستان اگه از دی ان اس گوگل استفاده کنند دیگه این مشکلات رو ندارند. ما یه زمانی به این درد گرفتار بودیم ؛ خیلی بررسی کردم اخر معلوم شد مشکل از dns هست.

amirizadi
June 27th, 2011, 15:43
بله بنده هم 3 ماه پیش با نداگستر چنین مشکلی داشتم
با دی ان اس های خوده ای اس پی و 4.2.2.4 سایتها بالا نمیومد ولی در در هتزنر - در دیتا سنتر دیگری ولی دی ان اس ها را که به 8.8.8.8 تغییر میدادم درست میشد
بعد از مدتی هم خودش درست شد

parsehost
June 27th, 2011, 16:05
من الان با صبانت به هتزنر دسترسی دارم. دو روز دسترسی نداشتم امروز ظهر درست شده
تایید میشه

از من صبانت هست و از اولشم مشکلی نداشت
شاید واسه مناطق مختلف فرق میکنه
100%

برای خود منم با شاتل با رنج آی پی 31.58 اوکی هست

Web-Lovers
June 27th, 2011, 16:42
من که نمی تونم به کاربری که هیچی نفهممه و بابت 2 هزار تومن توضیح بدم باید dns هات را درست کنی !!!!!
به نظر من مشکل isp هست که به صورت یک نواخت سرویس دهی نمی کند باید مشکلشون را رفع کنند

entezar
June 27th, 2011, 22:22
دوست عزیز به جای توهین به دیگران و به روخ کشیدن حرفه ی خودتون لااقل به فکر التیام دادن هم نباشین
من از بهمن ماه با سرور امریکا از طرف شاتل با مشکل برخوردم تا این ساعت متوسط در هفته بیش از ده تا تیکت زدم که تمومشون موجوده و پاسخ هایی که
شاتل مرکز بهم داده از هفته اول اردیبهشت مشترکین داتک تله کامم هم در دسترسی دچار مشکل شدندتلفنی پیگیری کردم روزجمعه هم بود جواب دادند و بعد ساعتی گفتگو مشکل حل نشدشما میگین یک هفته هستش
بله یک هفته هستش که گیراشون بیشتر شده
دوست عزیز تدرسته این انجمن تخصصی هستش ولی باید خوب بدونید که عموما متخصصین میان پست میزنند و غیر متخصصین عموما بهره میبرند و 60 درصد این انجمن توسط تاپیک های غیر متخصص و نا آگاه به بحث مدیریت هاستینگ و سرور ایجاد شده و درپی رفع مشکل خویش هستند.
پس خواهشا به مطالب دیگران احترام بگذارید و هرچی تو دهنتون هست تو صفحه ننویسین.
ادب که صد درصد ندارین لااقل احترام دیگران رو داشته باشین
اینارو اینجا نوشتم تا همه ببینند تا شاید حیا باعث بشه دیگه تو انجمن ها به افکار دیگران توهین نشه
چون صددرصد اگر این موضوع رو خصوصی می گفتم برخورد شما عکس قضیه بودش و با توهین مواجه می شدم
البته شک ندارم که بعد خوندن این چند خط شروع می کنین به توهین به بنده
ولی اشکال نداره
سعی کنین تو انجمن توهین نکنین
فدای تو بشم من

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

دوست عزیز اگه به دنبال سروری مناسب از کانادا هستید
درخدمت هستیم
بهترین سروربا مناسب ترین قیمت از دیتاسنتر iweb

خوب الان تمام سرویس گیرنده های من مشکل دارن من نمی تونم بیشتر از این صبر کنم
من از الان فکر یک دیتا سنتر دیگه هستم چون به نظرم هلند هم جوابگویی کارم نیست.

CmanDesign
June 27th, 2011, 23:34
دوست عزیز به جای توهین به دیگران و به روخ کشیدن حرفه ی خودتون لااقل به فکر التیام دادن هم نباشین
من از بهمن ماه با سرور امریکا از طرف شاتل با مشکل برخوردم تا این ساعت متوسط در هفته بیش از ده تا تیکت زدم که تمومشون موجوده و پاسخ هایی که
شاتل مرکز بهم داده از هفته اول اردیبهشت مشترکین داتک تله کامم هم در دسترسی دچار مشکل شدندتلفنی پیگیری کردم روزجمعه هم بود جواب دادند و بعد ساعتی گفتگو مشکل حل نشدشما میگین یک هفته هستش
دوست عزیز تدرسته این انجمن تخصصی هستش ولی باید خوب بدونید که عموما متخصصین میان پست میزنند و غیر متخصصین عموما بهره میبرند و 60 درصد این انجمن توسط تاپیک های غیر متخصص و نا آگاه به بحث مدیریت هاستینگ و سرور ایجاد شده و درپی رفع مشکل خویش هستند.
اینارو اینجا نوشتم تا همه ببینند تا شاید حیا باعث بشه دیگه تو انجمن ها به افکار دیگران توهین نشه
چون صددرصد اگر این موضوع رو خصوصی می گفتم برخورد شما عکس قضیه بودش و با توهین مواجه می شدم
ولی اشکال نداره
فدای تو بشم من

بنده هیچ توهینی به هیچ شخصی نکردم . من گفتم اینجا چت باکس نیست ، شما هم بهتره برای هرکسی بزرگتری نکنی ، چون چیزی که الان نوشتی نشان از خرد بودنت هست ..

آقا مشکل همچنان باقیست ، من حتی نمیتونم یه سری آی‌پی های خاص رو پینگ کنم .. همشون هم مال آلمان هستند ..

Web-Lovers
June 28th, 2011, 09:03
یه کلام
به هیچ کس توهینی نشده است و به نظرم به هیچ توهینی نمی شود!

بحث این جا تخصصی هست و باید دقت داشت که ما دنبال یک راه حل هستیم نه به دنبال پاک کردن صورت مسئله!
موفق باشد

بله من هم امروز صبح به مشکل برخورد کردم دوباره به نظرم همون تغییر سرور بهترین ایده هست.

ولی اشکال نداره
فدای تو بشم من

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

دوست عزیز اگه به دنبال سروری مناسب از کانادا هستید
درخدمت هستیم
بهترین سروربا مناسب ترین قیمت از دیتاسنتر iweb

P30Tools
June 28th, 2011, 15:21
شاتل هستم! هیچ مشکلی در این زمینه نداشتم و ندارم!

dimebag
November 26th, 2012, 19:46
سلام
ظاهرا تعداد زیادی از عزیزان با این مشکل مواجه هستند
اگر دوستا عنایت کنن 16 بیت اول ای پی سرورهاشون رو بزارن میشه به یه نتیجه رسید
شرکت ما نزدیک 45 سرور از هتزنر داره که 2 تا سرور جدیدا به این مشکل برخورد کردند و ای پی ها route نمیشن
با توجه به رنج ای پی های مختلف لازم هست دوستان 16 بیت اول رو بزارن رو تا بشه دامنه اشکال یابی رو کوچکتر کرد
چیزی که مشخه اشکال از دیتاسنتر قطعا نیست
ولی اینکه مشکل از مخابرات هست یا ای اس پی ها هنوز مطمئن نیستم
من چون کار فنی سرور هارو از خونه هم انجام میدم و اینترنت خونه وایمکس ایرانسل هست به دو تا از سرورها اصلا ssh ندارم
پس به لیست ای اس پی ها ایرانسل رو هم اضافه کنید
لوگ wire shark رو اگر ببینید مشخصه که پکتها در جایی دراپ میشن و اینقدر هم بیشعور هستند (یا عوضی) که پکت رو ریجکت نمیزنن شما بفهمی کجا و چه روتری پکت رو رد نمیکنه

Header checksum: 0x0000 [incorrect, should be 0x0acf (maybe caused by "IP checksum offload"?)]

This is a TCP duplicate ack

که نشون میده پکت در بین راه دقیقا drop میشه

حالا میرسیم به جای خوب قضیه که یقه کی رو باید گرفت و چجوری باید گرفت و اینجا همون جایی هست که من امیدی به درست شدندش ندارم

AvalinHost
November 26th, 2012, 19:50
متاسفانه در مورد شاتل صدق میکنه.
ما هم از شاتل استفاده می کنیم و این قضیه برای خودمون هم پیش اومده.
برای برخی از رنجهای ip همچین مشکلی هست.

برای ما 5.9.37.125

AvalinHost
November 26th, 2012, 19:51
البته مثل اینکه فقط شاتل اینگونه هست.

dimebag
November 26th, 2012, 20:06
پس برای شما هم در رنج
5.9.0.0 هست
حالا بهتر شد چون دو سرور ماهم توی همین رنج 5.9.0.0 هستند
بقیه دوستان لطفا

m.e
November 26th, 2012, 20:19
سلام
منم چند تا آی پی دارم از این دیتاسنتر که با شاتل و صبانت مشکل داره ، البته با مبیننت و غیره هم هر چند روز یکبار مشکل پیدا میکنه
برای من هم هر 3 ای پی تو همین رنج هست
5.9.0.0

SV24.CO
November 26th, 2012, 20:26
منم بعضی اوقان مشکل دارم ، اینترنتم از شاتل هست به پشتیبانی شاتل گفتم کفت مشکل از ما نیست

pardishosting
November 26th, 2012, 20:39
کاربران این سرور ما هم گزارش مشکل کردند :
5.9.12.xx

هم شاتل هم صبانت و بیشتر صبانت ، یک نمونه تریس از کاربران :

1 2 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 43 ms 41 ms 46 ms 85.15.0.201
3 42 ms 48 ms 42 ms 85.15.0.193
4 50 ms 42 ms 115 ms 85.15.0.1
5 65 ms 78 ms 79 ms 85.15.0.58
6 93 ms 64 ms 59 ms 78.38.255.89
7 *

pardishosting
November 26th, 2012, 20:41
کسایی که مشکل دارند dhcp سرورشون رو غیرفعال کردند ؟

dimebag
November 26th, 2012, 21:02
پس قطعا هر مشکلی هست توی همین رنج 5.9.0.0 هست
حالا باید مطمئن شیم آخرین روتری که پکت بهش میرسه کجاست
--------
الان پس اگر پیگیر میشید بگید که با این رنج مشکل دارید که بفهمن چرت و پرت تحویلتون ندن

hamed323
November 26th, 2012, 22:47
10 روزه این مشکل رو دارم
isp نوین نت هستش و سرویس هم از hetzner
کلا سرویس شدم ...با چیز پی ان مثل بنز بالا می آد ..اما با ip های نوین :((:((

AvalinHost
November 27th, 2012, 00:24
متاسفانه اینقدر کم سواد هستن که جواب قانع کننده نمیدن.

aligoli
November 27th, 2012, 17:47

دقیقا، منم چنین مشکلی رو دارم !

aligoli
November 27th, 2012, 17:50
کسایی که مشکل دارند dhcp سرورشون رو غیرفعال کردند ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f118/1330/

میشه بیشتر توضیح دهید ؟ فعال شود چه میزایی دارد، فعال نباشد چه اتفاقی می افتد ؟ بهتر است فعال باشد یا نباشد ؟

IranSpace
December 2nd, 2012, 22:07
این مشکل هنوز مشخص نشد که از کجاست؟

ehsan_296
December 3rd, 2012, 02:51
من یه سرورم وصله

10068

یه سرورم قطعه

10067

لول اینترنت صبا نت هستش . ولی قطع و وصل میشه تو شبانه روز

aligoli
December 3rd, 2012, 02:56
کسی پی نبرد به اصل ماجرا ؟

MizbanVps
December 3rd, 2012, 02:58
هتزنر جدیدا خیلی بی خود شده

Talahost.Com
December 3rd, 2012, 15:23
http://www.webhostingtalk.ir/f58/65089/

mehrdadzavar
December 3rd, 2012, 15:40
از بخش پشتیبانی شاتل بپرسید
فکر نکنم بسته باشن از کش اینترنتتون نیست؟

hajvahid
December 4th, 2012, 03:20
سلام . منم سرور رنج 5.9.0.0 هست و نتم از داده پردازی فن آوا و چند روزیه همین مشکل رو دارم! هتزنر آی پی از رنج دیگه ای میده که بشه تغییر داد؟!

s98
December 4th, 2012, 07:53
خوب تحریم هستیم.

تغییر دیتاسنتر

AvalinHost
December 4th, 2012, 11:08
خوب تحریم هستیم.

تغییر دیتاسنتر

چه ربطی به تحریم داشت دکتر؟؟!!

SV24.CO
December 4th, 2012, 11:17
سلام . منم سرور رنج 5.9.0.0 هست و نتم از داده پردازی فن آوا و چند روزیه همین مشکل رو دارم! هتزنر آی پی از رنج دیگه ای میده که بشه تغییر داد؟!
مشکل از برنامه ای بنام hamachi ایجاد می شه.
آدرس دهی این نرم افزار را در اینجا می تونید ببینید :
http://en.wikipedia.org/wiki/Hamachi...re)#Addressing (http://en.wikipedia.org/wiki/Hamachi_%28software%29#Addressing)
که از رنج آی پی 5.x.x.x. استفاده می کند. (می کرد)
به دلیل تداخلی که در IP های مورد استفاده این برنامه (hamachi) و آیپی مورد استفاده دیتاسنتر ها و سرویس دهنده های اینترنت (که با 5 شروع می شوند)، ایجاد می شد از تاریخ 19 نوامبر 2012 در آپدیت های جدید hamachi رنج آی پی مورد استفاده این نرم افزار از 5.x.x.x به 25.x.x.x تغییر یافت.

ISP ها و سرویس دهنده هایی که از این برنامه استفاده می کنند اگر آن را بروز رسانی کنند، مشکل برطرف خواهد شد.
lاین رو یکی تو انجمن گذاشته بود

aligoli
December 4th, 2012, 12:01
پس واقعا نور علی نور شد، شاتل هم به حرف ما بروز کرد !

parsa7
December 4th, 2012, 12:05
من هم الان یکی با این ای پی گرفتم اما نمیتونم لاگین کنم.شاتل دارم

5.9.196

syncronet
December 4th, 2012, 12:56
من الان برای شاتل ایمیل زدم که زودتر پیگیری کنند این مشکل رو! پیشنهاد میکنیم هر کس دیگه ای هم که مشکل داره بهشون خبر بده تا زودتر این موضوع رو پیگیری کنند. البته این مشکل الان حدود ۳ هفته میشه که وجود داره و مربوط به هتزنر نیست و تمامی دیتاسنترهای اروپایی مثل رد استیشن که از رنج 5.0.0.0 ip میدن با خیلی از isp های ایران مشکل پیدا شده برای دسترسی به سروراشون! البته صبانت من مشکلی نداشتم، ولی برای کاربرای شاتل عملا این رنج به فنا رفته هر روز داره بدتر میشه!

TARIMEHR
December 4th, 2012, 13:33
برای من که شاتل هستم هیچ مشکلی نداشت

aligoli
December 4th, 2012, 13:57
من الان برای شاتل ایمیل زدم که زودتر پیگیری کنند این مشکل رو! پیشنهاد میکنیم هر کس دیگه ای هم که مشکل داره بهشون خبر بده تا زودتر این موضوع رو پیگیری کنند. البته این مشکل الان حدود ۳ هفته میشه که وجود داره و مربوط به هتزنر نیست و تمامی دیتاسنترهای اروپایی مثل رد استیشن که از رنج 5.0.0.0 ip میدن با خیلی از isp های ایران مشکل پیدا شده برای دسترسی به سروراشون! البته صبانت من مشکلی نداشتم، ولی برای کاربرای شاتل عملا این رنج به فنا رفته هر روز داره بدتر میشه!

موافق هستم، به چه ایمیلی، ارسال کردید ؟ ایمیل رو بدید تا من هم اقدام کنم.

tehvps
December 4th, 2012, 14:36
من با صبانت تماس گرفتم و اعلام کردند تا آخر هفته مشکل حل خواهد شد، پیشنهاد بنده اینه که تماس بگیرید، هم شاتل و هم صبانت، شماره صبانت : 83852

iranwebshop
December 4th, 2012, 14:53
ما چند روزی هست پیگیر این مشکل هستیم مشکل

الان هم یک ایمیل در چند صفحه به cs@shatel.ir ارسال کردیم با توضیحات کامل و مدارک و چندین لینک ای این انجمن و جاهای دیگه

لطفا همکاران دیگه هم به این ایمیل مشکل خودشون رو اطلاع رسانی کنند تا زود تر این مشکل برطرف بشه

aligoli
December 4th, 2012, 15:04
برای من که شاتل هستم هیچ مشکلی نداشت

بعضی از ساعات شبانه روز میگیره، بعضی اوقات نمیگیره !!

AvalinHost
December 4th, 2012, 16:30
بنده چند روز پیش به cs@shatel.ir ایمیل زدم و توضیحات کامل رو دادم.
جواب دادن که موضوع رو بررسی می کنند و در اسرع وقت رفع میشه ولی هنوز رفع نشده!

TARIMEHR
December 4th, 2012, 16:39
راهنمای باز نشدن سایتی خاص برای مشترکین شاتل رو دانلود کنین و طبق آموزش dns های خودتون رو تغییر بدید

TARIMEHR
December 4th, 2012, 16:41
اینم راهنما

TARIMEHR
December 4th, 2012, 16:44
خیلی وقت پیش همین مشکل رو بنده و همشهری ها با دیتاسنتر ایکس ال هاست داشتیم که با این روش مشکل حل شد

شاید برای شما هم درست بشه:-s

aligoli
December 4th, 2012, 17:48
تست کردم، درست نشد، ایمیل به شاتل ارسال شد .

AR3N4
December 4th, 2012, 20:14
برای نوین نت هم مثل اینکه دوچار مشکل هست !

hajvahid
December 5th, 2012, 00:41
برای نوین نت هم مثل اینکه دوچار مشکل هست !

نه من نوین نت رو چک کردم مشکلی نبود

iranwebshop
December 5th, 2012, 14:51
امروز هم من مجددا با مسئولین پشتیبانی مرکزی شاتل تماس تلفنی داشتم و قول پیگیری دادند اما هنوز مشکل برطرف نشده و هر روز صبح ما باید باید با v پ n سایتها را باز کنیم و در برخی اوقات مشکلی نیست

از همکارانی که با این رنج ای پی کار میکنند راه حلی پیدا نکردند ؟

iranwebshop
December 5th, 2012, 15:33
پاسخ شاتل

مشترک گرامی
با سلام و عرض احترام

مورد شما بررسی شد اختلال موجود بر روی Ip های رنج 5.9.x.x توسط همکاران ما در دست بررسی می باشد
طی بررسی های انجام شده مشکل علاوه بر رنج ip شاتل ،روی رنج ipهای سایر isp ها نیز گاهی مشاهده می شود با این حال همکاران ما در تلاش هستند که منبع مشکل را مشخص و در صورت امکان آن را برطرف نمایند.لذا خواهشمند است تا رسیدن به نتیجه نهایی صبور باشید .

همچنین شما میتوانید از طریق یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید:
1. در سایت "My.Shatel.ir (http://online.shatel.ir/)" بعد از Login کردن در قسمت "گزارش مشکلات" مورد خود را توضیح دهید ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.
2. به آدرس CS@shatel.ir ایمیل ارسال کنید (با ذکر مشکل ، مشخصات و شناسه کاربری خود) تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ گوی شما باشند.
3. با مراجعه به "سایت شاتل (http://www.shatel.ir/Knowledge-Base/default.loco)" و مطالعه داکیومنت های قرار داده شده در این قسمت مشکلات خود را بدون نیاز به تماس تلفنی حل بفرمایید.
4. با دانلود برنامه "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل (http://www.shatel.ir/PortalData/Subsystems/StaticContent/uploads/Image/files/CSAgent.exe)" بدون نیاز به تماس تلفنی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات سرویس اینترنت خود را برطرف بفرمایید.
5. و در نهایت با پشتبانی فنی ما در اصفهان به شماره 7773577 در تماس باشید.
با سپاس

iranwebshop
December 6th, 2012, 21:55
امروز از دفتر مرکزی شاتل در خصوص ایمیل ارسالی مشکل با رنج ای پی 5.9.x.x در شاتل که در چند صفحه براشون ارسال کردم تماس گرفتند و گفتند این مشکل رو اساسی برطرف کردند

دقیقا پس از تماس تلفنی ما بررسی کردیم و تا به حال مشکلی ندیدیم ظاهرا دیگه مشکلی نیست

لطفا همکاران دیگه هم چک کنند ببینند در شهرستان ها هم این مشکل برظرف شده یا نه ؟

همچنین ایمیلی هم ار شاتل در این خصوص ارسال شده

مشترک گرامی جناب آقای محمد حیدری

با سلام و احترام

احتراما به استحضار می رسانیم پیرو مشکل مطرح شده با رنج ای پی های 5.9.x.x و در مورد باز نشدن سایت های مانند

www.takniaz.com (http://www.takniaz.com)

www.iranwebshop.net (http://www.iranwebshop.net)

طی بررسی همکاران ما مشکل بر طرف گردیده است لطفا مجدد بررسی فرمائید و در صورت وجود مشکل مجدد با ما در تماس باشید.

مسعود ميرنصيري
واحد پشتیبانی/ کارشناس پشتیبانی فنی شاتل

syncronet
December 6th, 2012, 22:02
من اصفهان هستم. هنوز مشکل اینجا حل نشده! واقعیتش دیگه ازشون انتظار هم ندارم که مشکل رو حل کنن چون ظاهرا تواناییشو ندارند! چند بار باهاشون مکاتبه کردم تا حالا یک جواب درست به من ندادن!

iranwebshop
December 6th, 2012, 22:10
من اصفهان هستم. هنوز مشکل اینجا حل نشده! واقعیتش دیگه ازشون انتظار هم ندارم که مشکل رو حل کنن چون ظاهرا تواناییشو ندارند! چند بار باهاشون مکاتبه کردم تا حالا یک جواب درست به من ندادن!

پس از چند ساعت ما هنوز مشکلی مشاهده نکردیم

کسانی که مشکل دارند فایل زیر رو دانلود کنند وطبق راهنمایی شاتل تنظیمات dns خودشون رو انجام بدن و مجددا تست و نتیجه نهایی رو اعلام کنند

البته ما بدون این که این تنظیمات رو انجام بدیم فعلا که مشکلی نداریم

VpsParse
December 7th, 2012, 00:11
اینترنت شاتل فکر کنم با آی پی هایه خارجی مشکل داره
چند تا از همکاران چنین مشکلی رو داشتن

hajvahid
December 10th, 2012, 15:42
کسی مشکلش حل شد؟!

kaajhost
December 10th, 2012, 15:55
با سلام

من از وایمکس ایرانسل استفاده می کنم و مشکل مشابه را دارم. سایت خود من روی هتزنر هست و با ایرانسل باز نمیشه اما بقیه آی اس پی ها راحت باز می شود.