PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبارک باد تحریم های جدید!

sales data
June 25th, 2011, 18:30
ضمن عرض تبریک تحریم های جدید را به اطلاع میرساند. اخرین نسخه تحریم برای دیروز
دیتا سنتر phonixnap هم تحریم ها را اجرا کرد
Iran Sanctions (http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/pages/iran.aspx)

واقعا عالیه ! از این بهتر نمیشه

HugeServer
June 25th, 2011, 18:47
Iran Sanctions (http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/pages/iran.aspx)

دیتاسنتر phoenixnap هم در آمرکا قرار دارد و باید قوانین رو به صورت کامل اجرا کنند و در قوانین چه در Xlhost چه در Phoenixnap تفاوتی وجود ندارد.

موفق باشید.

hamidreza_s
June 25th, 2011, 18:48
تا ما باشیم بچسبیم به این دیتاسنترهای داخل کشور. و اینها در واقع فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری فراهم میکنه.

Arte
June 25th, 2011, 18:56
تحریم بطور کلی ناراحت کننده هست ولی از دید بهتر و عمیق نگاه کنی تحریم خیلی هم خوبه .
راهشو بلد باشی تجارت پر سودی از این محدودیت ها میتونی بدست بیاری .
تو محدودیت ها کارای جالب بهتر انجام میشه چون هر کسی کننده نیست و اگه شما راه داشته باشی چند برابر میتونی جلو بری و موفق باشی ...

agarb98
June 25th, 2011, 20:06
ول کن تحریم چیه بی خیال همش کشکه !

the_nic
June 25th, 2011, 20:20
ول کن تحریم چیه بی خیال همش کشکه !

آره همش کشکه که وقتی روی سرور سی پنل نصب میکنیم شب با خیال راحت نمیخوابیم
همش کشک وقتی از یک دیتاسنتر آمریکایی سرور داریم شب میخوایم بخوابیم به فکر این هستیم که صبح اطلاعات هست یا نه

agarb98
June 25th, 2011, 20:25
خوب شما با خیال راحت نمی خوابی من که میخوابم با خیال راحت البته با سی پنل

the_nic
June 25th, 2011, 20:27

شما یا تا حالا سرور نداشتی یا اگه سی پنل بوده حتما ریسلر بودی
یا تا حالا تحریم نشدی که شب با 300 یوزر بخوابی صبح بیدار بشی ببینی هیچی نیست اصلا انگار نه انگار سروری بوده

agarb98
June 25th, 2011, 20:45
واقعا سنگین گفتی شمت وقتی نمیدونستی سرور چیه من داشتم مدیریت می کردم عزیزم

بنده هم که میگی سی پنل بنده کانادا زندگی می کنم به خاطر این با خیال راحت میخوابم کار سختی نیست شما هم راحت بخوابی دایرکت ادمین نصب کن بهتر میشه هم ساده هم پرسرعت هم با کیفیت هم بدون تحریم

dertgtr
June 26th, 2011, 00:29
واقعا سنگین گفتی شمت وقتی نمیدونستی سرور چیه من داشتم مدیریت می کردم عزیزم

بنده هم که میگی سی پنل بنده کانادا زندگی می کنم به خاطر این با خیال راحت میخوابم کار سختی نیست شما هم راحت بخوابی دایرکت ادمین نصب کن بهتر میشه هم ساده هم پرسرعت هم با کیفیت هم بدون تحریم

شما واقعا کانادا زندگی می کنید؟
اگر جواب + هست یه کاری برای بنده انجام میدید؟
کار سختی نیست . اگر + هست پ.خ بدم

MagicVps.Com
June 26th, 2011, 00:53

چیز جدیدی نیست خیلی وقته که دیتا سنترهای امریکا ایران تحریم کردن الان هم هر زمان متوجه بشن باز این کار انجام میدن

البته قبلش یه اخطاری میدن
نمونش ما یه مشتری داشتیم حدود 1 سال مشتر ی ما بود یک ویندوز 2008 گرفته بود و حدود 10 یا 15 تا سایت روش هاست کرده بود همه دومینها هم ای ار بودن که این سایتها مربوط به خودشون و زیرمجموعه خودشون و یا یکسری همکاران تجاریشون بود توی ماه 12 یا همون سر سال شده بود که یه شکایت زا طرف دیتا سنتر امد که ایپی داده بود و لیست سایتهایی هم که هاست شده بود گفته بود اینها ایرانی هستند و باید از روی سرور حذف بشن ما هم بعداز 1 سال مجبور شدیم بنده خدا ار بفرستیم سررو اورپا
حالا نمیدونم کسی ریپورت داده بود یا دیتا سنتر خودشون متوجه شدن چون حدود 1 سال استفاده کردن و خبری نبود
خدا را شکر کندی که فعلا اروپا هم هست چرا که اگر اورپا هم تحریم کنه دیگه ...........

هرچند روشهایی هست و میشه کارهای کرد مثل همین الان که دارن خیلیها از سرور های امریکا استفاده میکنند

sales data
June 26th, 2011, 09:46
نخیر جدیدا نه اخطار میدند نه چیزی صبح بلند میشی میبینی سرور خاموشه !
چیز جدیدی نیست خیلی وقته که دیتا سنترهای امریکا ایران تحریم کردن الان هم هر زمان متوجه بشن باز این کار انجام میدن

البته قبلش یه اخطاری میدن
نمونش ما یه مشتری داشتیم حدود 1 سال مشتر ی ما بود یک ویندوز 2008 گرفته بود و حدود 10 یا 15 تا سایت روش هاست کرده بود همه دومینها هم ای ار بودن که این سایتها مربوط به خودشون و زیرمجموعه خودشون و یا یکسری همکاران تجاریشون بود توی ماه 12 یا همون سر سال شده بود که یه شکایت زا طرف دیتا سنتر امد که ایپی داده بود و لیست سایتهایی هم که هاست شده بود گفته بود اینها ایرانی هستند و باید از روی سرور حذف بشن ما هم بعداز 1 سال مجبور شدیم بنده خدا ار بفرستیم سررو اورپا
حالا نمیدونم کسی ریپورت داده بود یا دیتا سنتر خودشون متوجه شدن چون حدود 1 سال استفاده کردن و خبری نبود
خدا را شکر کندی که فعلا اروپا هم هست چرا که اگر اورپا هم تحریم کنه دیگه ...........

هرچند روشهایی هست و میشه کارهای کرد مثل همین الان که دارن خیلیها از سرور های امریکا استفاده میکنند

mohsen1
June 26th, 2011, 10:15
خوب همه ی اینا رو میشه از لحن ساپورت با شما متوجه شد.
قبل از خرید وقتی حرف از ایران می زنی چند حالت پیش میاد :
1- یا اصلا جواب تیکت نمی دن یا تو یه جمله کوتاه اعلام می کنن که سرویس نمی دیم. ==> ریسک خرید 99 درصد
2- اعلام می کنن تا حالا مشکلی نبوده ولی تضمین نمی دن که اتفاق خاصی نیفته! ==> ریسک خرید 50 درصد
3- اعلام می کنن بایلینگ نباید از طریق ایران (آی پی ایران)(آدرس ایران) و ... باشه. ==> ریسک خرید 20 درصد
4- اعلام می کنن مادامی که تقلبی در پرداخت و ... نباشه مشکلی بابت سرویس دهی نداریم ==> ریسک خرید 5 درصد

MbjHosting
June 26th, 2011, 10:19

وقتی تمام ایرانیان وارد این دیتاسنتر شوند و همه آدرس ایران بزنند همین می شود !

itjavani
June 26th, 2011, 10:50
خیلی واضحه که بحث تحریم پیش میاد! وقتی گفته میشه کل آمریکا ایران رو تحریم کرده بازهم بعضی ها میان میگن نه فلان جا تحریم نیستیم!
وقتی گفته میشه آمریکا وارز نیست ، باز یکی میاد میگه فلان جای آمریکا وارزه!
وقتی یه جماعت ایرانی به سمت دیتاسنتری حمله ور میشن و کلی سرور میخرن خوب معلومه که درصد تحریم افزایش پیدا میکنه!
اصولا هر جا دیدید ایرانی ها به سمت جایی حمله ور شدن سمت اون دیتاسنتر دیگه نرید چون مطمئنا درآینده ای نه چندان دور بلاهایی سرتون نازل میشه!

MbjHosting
June 26th, 2011, 11:40
خیلی واضحه که بحث تحریم پیش میاد! وقتی گفته میشه کل آمریکا ایران رو تحریم کرده بازهم بعضی ها میان میگن نه فلان جا تحریم نیستیم!
وقتی گفته میشه آمریکا وارز نیست ، باز یکی میاد میگه فلان جای آمریکا وارزه!
وقتی یه جماعت ایرانی به سمت دیتاسنتری حمله ور میشن و کلی سرور میخرن خوب معلومه که درصد تحریم افزایش پیدا میکنه!
اصولا هر جا دیدید ایرانی ها به سمت جایی حمله ور شدن سمت اون دیتاسنتر دیگه نرید چون مطمئنا درآینده ای نه چندان دور بلاهایی سرتون نازل میشه!

آقای مسعودی واقعا حرف دل بنده را زدید.
بخدا قسم بنده نیز عین این صحبت های شما را می خواستم بنویسم مخصوصا "اصولا هر جا دیدید ایرانی ها به سمت جایی حمله ور شدن سمت اون دیتاسنتر دیگه نرید چون مطمئنا درآینده ای نه چندان دور بلاهایی سرتون نازل میشه!" ولی گفتم شاید به برخی از افراد بر بخورد!

بهرحال باتشکر

Masoud.B
June 26th, 2011, 13:05

ربطی به محل زندگی شما نداره ، خونتون بقل شرکت سی پنل هم باشه سایت ایرانی رو سرورتون باشه بلاک میشید

Amir.Mansoury
June 26th, 2011, 22:52
تا ما باشیم بچسبیم به این دیتاسنترهای داخل کشور. و اینها در واقع فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری فراهم میکنه.

عمرا. تحت هيچ شرايطي. توي ايران يعني با پولت خداحافظي كن

MOHAMMAD MOHSEN
June 26th, 2011, 23:02
کلا باید آمریکا رو بیخیال شد تقریبا 2 سال پیش بود که سرور منو زدن رفت پی کارش از اون موقع اصلا با آمریکا کار نمی کنم!

MbjHosting
June 27th, 2011, 20:55
کلا باید آمریکا رو بیخیال شد تقریبا 2 سال پیش بود که سرور منو زدن رفت پی کارش از اون موقع اصلا با آمریکا کار نمی کنم!

اینکه تحریم می کنند و... درست ولی باید در خرید دقت عمل داشته باشید تا صدمه نبینید.