PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجام سئوی سایت با قیمتی مناسب و شرایطی فوق العاده

infoharchi
June 24th, 2011, 08:45
با سلام سئوی سایت های شما رو با قیمتی بسیار منصفانه انجام میدم .

سیستم های زیر قابل پشتیبانی برای سئو شدن توسط بنده هستند :

جوملا | وردپرس | phpBB | دیتالایف | MT | نیوک

قیمت سئو که من می گرفتم 150 هزار تومن بود ولی الان 50 الی 60 هزار تومن تخفیف ویژه میدم اون 90 الی 100 هزار تومن باقی مونده هم اقساط 2 ماهه می بندم.

دوستان برای سفارش با ایمیل زیر تماس بگیرند : infoharchi@yahoo.com

رزومه کاری در تیم میهن سئو هم دارم . یکیشون رو میگم سایت فروشگاهی وطن استور به آدرس : vatanstore.net

نمونه کارهای شخصی :
hameonline.com
rahatdownload.com

و آخریش که دیروز سئو کردم سایت شیرازی ها به آدرس shirazihaa.com

آی دی یاهو مسنجر : infoharchi

چون خیلی پول لازم هستم به مدت 2 روز ( پنجشنبه و جمعه ) بیشترین تخفیف رو میدم و حتی قسط بندی هم میکنم هزینه ها رو

موفق باشید یا علی

saeli
June 24th, 2011, 12:03
ورودی گوگل را تقریبا تا چه اندازه تضمین می کنی؟
سئویی که انجام میدی روی قالب است؟

infoharchi
June 24th, 2011, 12:06
ورودی گوگل را تقریبا تا چه اندازه تضمین می کنی؟
سئویی که انجام میدی روی قالب است؟
با سلام خدمت شما
ورودی گوگل رو من تضمین نمی کنم ولی همینقدر رو میتونم بهتون بگم برای سایت هایی که سئوشون کردم ورودی گوگل اشون از اونی که در اول بوده 2-3 برابر شده ولی برای افزایش ورودی گوگل من هیچ تضمین و ضمانتی نمیکنم
سئوی قالب یکی از کارهای بنده هست ولی همش نیست

اطلاعات بیشتر :
میتونم شماره تماس براتون پ.خ کنم یا اینکه در مسنجر با هم گفتگو کنیم

موفق باشید

aalireza439
June 24th, 2011, 13:19
برای cms دروپال رو هم انجام میدهید؟

infoharchi
June 24th, 2011, 13:21
برای cms دروپال رو هم انجام میدهید؟
با سلام
دروپال رو زیاد کار نکردم ولی بله تا حدودی میتونم سئوش کنم
پ.خ فرستادم
یا علی

delta
June 24th, 2011, 14:25
ببخشید خودتون رو معرفی میکنید؟ تازه عضو شدید و کسی شما رو نمیشناسه.. یک آی دی یاهو و... فکر نکنم گذینه خوبی برای اعتماد باشه..
آخرین بار به یک کاربر 50 ارسالی اعتماد کردم و 20 تومان پول بنده رو بالا کشید! الان هم بن شده همین!

دانلود رایگان نرم افزار, برنامه, بازی, تم موبایل | همه آنلاین (http://www.hameonline.com) که 1200 تا پست داره و وردپرس هست و رتبه 96 هزار دنیا همچینم نیازی به سئو نداره چون عادی هست..
rahatdownload.com هم همینطور.. وردپرس هست و مطلب زیاد داره و عادی هست..

شما چه کاری کردید براشون؟

lkmew
June 24th, 2011, 16:35
با سلام سئوی سایت های شما رو با قیمتی بسیار منصفانه انجام میدم .

سیستم های زیر قابل پشتیبانی برای سئو شدن توسط بنده هستند :

جوملا | وردپرس | phpBB | دیتالایف | MT | نیوک

قیمت سئو که من می گرفتم 150 هزار تومن بود ولی الان 50 الی 60 هزار تومن تخفیف ویژه میدم اون 90 الی 100 هزار تومن باقی مونده هم اقساط 2 ماهه می بندم.

دوستان برای سفارش با ایمیل زیر تماس بگیرند : infoharchi@yahoo.com

رزومه کاری در تیم میهن سئو هم دارم . یکیشون رو میگم سایت فروشگاهی وطن استور به آدرس : vatanstore.net

نمونه کارهای شخصی :
hameonline.com
rahatdownload.com

و آخریش که دیروز سئو کردم سایت شیرازی ها به آدرس shirazihaa.com

آی دی یاهو مسنجر : infoharchi

چون خیلی پول لازم هستم به مدت 2 روز ( پنجشنبه و جمعه ) بیشترین تخفیف رو میدم و حتی قسط بندی هم میکنم هزینه ها رو

موفق باشید یا علی

دوست عزیز من خیلی جاهای دیگه هم دیدم شما تبلیغات کرده اید.
جسارت منو ببخشید ولی وقتی pagerank سایت خود شما یعنی mihanseo صفره چطور ادعای سئو دارید. این بی احترامی به شعور مخاطب نیست؟

infoharchi
June 24th, 2011, 17:07
دوست عزیز من خیلی جاهای دیگه هم دیدم شما تبلیغات کرده اید.
جسارت منو ببخشید ولی وقتی pagerank سایت خود شما یعنی mihanseo صفره چطور ادعای سئو دارید. این بی احترامی به شعور مخاطب نیست؟
با سلام
دوست عزیز من رزومه کاری در تیم میهن سئو دادم خدمتتون یعنی توی تیم میهن سئو کار می کردم یه زمانی . الانم توی تیم میهن سئو نیستم و به صورت جدا کار میکنم
موفق باشید

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

ببخشید خودتون رو معرفی میکنید؟ تازه عضو شدید و کسی شما رو نمیشناسه.. یک آی دی یاهو و... فکر نکنم گذینه خوبی برای اعتماد باشه..
آخرین بار به یک کاربر 50 ارسالی اعتماد کردم و 20 تومان پول بنده رو بالا کشید! الان هم بن شده همین!

دانلود رایگان نرم افزار, برنامه, بازی, تم موبایل | همه آنلاین (http://www.hameonline.com) که 1200 تا پست داره و وردپرس هست و رتبه 96 هزار دنیا همچینم نیازی به سئو نداره چون عادی هست..
rahatdownload.com هم همینطور.. وردپرس هست و مطلب زیاد داره و عادی هست..

شما چه کاری کردید براشون؟

دوست عزیز برای اونهایی که کار کردم منو میشناسن یه تحقیق بکنید و بعدش سایتتون رو بدید سئو کنم
در ضمن شما یه سایت وردپرس یا هر سیستم دیگه ای رو بدید من سئوش میکنم کاری هم به سیستم و سختی و راحتیش ندارم چون از سال 1382 کارم همینه . اینجا هم اومدم یکی از دوستان گفتند بیا اینجا تاپیک بزن . خواستید بیشتر با هم آشنا میشیم
موفق باشید

delta
June 24th, 2011, 17:23
دوست عزیز برای اونهایی که کار کردم منو میشناسن یه تحقیق بکنید و بعدش سایتتون رو بدید سئو کنم
در ضمن شما یه سایت وردپرس یا هر سیستم دیگه ای رو بدید من سئوش میکنم کاری هم به سیستم و سختی و راحتیش ندارم چون از سال 1382 کارم همینه . اینجا هم اومدم یکی از دوستان گفتند بیا اینجا تاپیک بزن . خواستید بیشتر با هم آشنا میشیم
موفق باشید
دوست عزیز من نیازی به سئو ندارم و سئو هم نمیکنم سایتم رو . در ضمن من گفتم فقط خودتون رو معرفی کنید ببینیم کی هستید. من یا دوستان به قدر کافی تو نت اعتبار داریم و ما رو میشناسند. حرفمون سند هست.. اما شمایی که داری از سال 82 فعالیت میکنی یک سایتی آدرسی دفتری تلفنی هیچی ندادی آمدی یک آی دی یاهو دادی میگی سئو میکنم و ...
سایتهایی هم که دادید همچین رتبه ای ندارند که آدم بخواد بره تحقیق کنه! گرچه بازم میگم خودشون این رتبه رو بدست آوردند نه با سئوی خیالی شما.

infoharchi
June 24th, 2011, 18:50
دوست عزیز من نیازی به سئو ندارم و سئو هم نمیکنم سایتم رو . در ضمن من گفتم فقط خودتون رو معرفی کنید ببینیم کی هستید. من یا دوستان به قدر کافی تو نت اعتبار داریم و ما رو میشناسند. حرفمون سند هست.. اما شمایی که داری از سال 82 فعالیت میکنی یک سایتی آدرسی دفتری تلفنی هیچی ندادی آمدی یک آی دی یاهو دادی میگی سئو میکنم و ...
سایتهایی هم که دادید همچین رتبه ای ندارند که آدم بخواد بره تحقیق کنه! گرچه بازم میگم خودشون این رتبه رو بدست آوردند نه با سئوی خیالی شما.
بزودی شرکتم راه می افته برای سئو بیشتر آشنا میشید با من
موفق باشید

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

خب . دارم میرم . شرایط واسه سئو با قیمت 100 هزار تومان در طی اقساط دو ماهه همینجا پایان اش اعلام میشه .
دیگه سفارشی پذیرفته نمیشه دوستان لطف کنند پی ام ندهند

از ادمین های محترم خواهش میکنم تاپیک رو ببندند چون پایان تاپیک بنده اعلام میشه