PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sms از فيس بوك

azita
June 23rd, 2011, 17:38
سلام دوستان من يه سوال داشتم من اكانت فيس بوكم دچار مشكل شده بود

فيس بوك بهم يه sms داد براي تاييد

مي خوساتم بدونم چطور ميشه؟

كه اين همه زود از چه طريقي امكان داره كه سريع sms مياد؟

the_nic
June 23rd, 2011, 17:42
سلام دوستان من يه سوال داشتم من اكانت فيس بوكم دچار مشكل شده بود

فيس بوك بهم يه sms داد براي تاييد

مي خوساتم بدونم چطور ميشه؟

كه اين همه زود از چه طريقي امكان داره كه سريع sms مياد؟
اس ام اس آتوماتیک ارسال میشه !! کسی که دستی ارسال نمیکنه

Ramin
June 23rd, 2011, 18:20

فکر کنم منظور ایشون .کیفیت ارسال بود .چطور از یک اپراتور خارجی در فاصله بسیار دور و با وضعیت نامطلوب شبکه ایران ر در کمتر از چند ثانیه ارسال از اپراتور و دریافت توسط کاربر با کیفیت عالی همیشه انجام میشه .در صورتی که ممکن هست در همان زمان حتی کیفیت ارسال از نمایندگان ارسال انبوه در ایران در حد مطلوبی نباشه .

liandata
June 23rd, 2011, 19:33
گوگل هم به همین شکل هست
واقعا ....... :دی

HyperServer
June 23rd, 2011, 19:42

فکر کنم منظور ایشون .کیفیت ارسال بود .چطور از یک اپراتور خارجی در فاصله بسیار دور و با وضعیت نامطلوب شبکه ایران ر در کمتر از چند ثانیه ارسال از اپراتور و دریافت توسط کاربر با کیفیت عالی همیشه انجام میشه .در صورتی که ممکن هست در همان زمان حتی کیفیت ارسال از نمایندگان ارسال انبوه در ایران در حد مطلوبی نباشه .

گوگل هم به همین شکل هست
واقعا ....... :دی

اس ام اس و تماسها تلفنی فیسبوک و گوگل بر روی بستر اینترنت دستورش صادر میشه و از داخل ایران ارسال میشه و تماس گرفت میشه !

h.s
June 23rd, 2011, 21:51
نه فقط گوگل و فیس بوک، بلکه اکثر سایت هایی که نیاز به تایید اس ام اسی و تلفنی دارند، از طریق شبکه ی داخلی انجام میشه.
نمونش سایت sedo که برای تایید شماره ی ایرانسل موبایل شما ، از یه شماره موبایل ایرانسل به صورت اتوماتیک به شما تماس می گیره.

Sajad
June 23rd, 2011, 22:05
من وارد شدم گفت شماره بده اسمس بزنم ، شماره که وارد کردم ارسال نکرده هنوز . 5-6 ساعت شده

Ramin
June 23rd, 2011, 23:07
اس ام اس و تماسها تلفنی فیسبوک و گوگل بر روی بستر اینترنت دستورش صادر میشه و از داخل ایران ارسال میشه و تماس گرفت میشه !

از داخل ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطوری؟؟ مخابرات ایران چند نماینده ارسال انبوه پیام کوتاه دارد.کدام نماینده اس ام اس های فیس بوک را ارسال میکند؟

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

نه فقط گوگل و فیس بوک، بلکه اکثر سایت هایی که نیاز به تایید اس ام اسی و تلفنی دارند، از طریق شبکه ی داخلی انجام میشه.
نمونش سایت sedo که برای تایید شماره ی ایرانسل موبایل شما ، از یه شماره موبایل ایرانسل به صورت اتوماتیک به شما تماس می گیره.

بله اما برای فیس بوک و گوگل شماره داخلی نیست .اس ام اس های فیس بوک با نام "فیس بوک" ارسال میشه .حتی برای همراه اول در حالی که این سرویس همراه اول در حال حاضر حتی برای نماینده های ارسال انبوه غیر فعال شده

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

من وارد شدم گفت شماره بده اسمس بزنم ، شماره که وارد کردم ارسال نکرده هنوز . 5-6 ساعت شده

برای فیس بوک تست کنید .حتما در کمتر از یک دقیقه را حداکثر چند دقیقه اس ام اس را دریافت میکنید

HyperServer
June 23rd, 2011, 23:13
از داخل ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطوری؟؟ مخابرات ایران چند نماینده ارسال انبوه پیام کوتاه دارد.کدام نماینده اس ام اس های فیس بوک را ارسال میکند؟[COLOR="Silver"]

یک نمونه: به من گوگل برای verify کردن اکانتم باهام تماس تلفنی گرفت و ماشین به صورت خودکار یه کد رو خوند...
یکبار شماره کد 8 تلفن ثابت افتاد و 3 بار هم شماره 912 و یکبار هم ایرانسل افتاد (دلیل چندبار این بود که صدا قطع وصل میشد و واضح نبود)

Ramin
June 23rd, 2011, 23:18
یک نمونه: به من گوگل برای verify کردن اکانتم باهام تماس تلفنی گرفت و ماشین به صورت خودکار یه کد رو خوند...
یکبار شماره کد 8 تلفن ثابت افتاد و 3 بار هم شماره 912 و یکبار هم ایرانسل افتاد (دلیل چندبار این بود که صدا قطع وصل میشد و واضح نبود)

تماس تلفنی بحثش جداست . چرا که راه های تماس تلفنی زیاد هستش و با اس ام اس متفاوت . همانطور که گفتید میشه از یک ترمینال داخلی بر روی سرور استفاده کنند البته با پرداخت هزینه . اما اس ام اس با این شزایط فکر نمیکنم امکان پذیر باشه ؟

HyperServer
June 23rd, 2011, 23:27
تماس تلفنی بحثش جداست . چرا که راه های تماس تلفنی زیاد هستش و با اس ام اس متفاوت . همانطور که گفتید میشه از یک ترمینال داخلی بر روی سرور استفاده کنند البته با پرداخت هزینه . اما اس ام اس با این شزایط فکر نمیکنم امکان پذیر باشه ؟
درصورتی که میخواهید بفهمید از کجا sms داده میشه ....خط خودتون رو در یک گوشی ساده مانند 1100 بندازید...این گوشی ها فکر میکنم از این که نام برای sms بیفته پشتیبانی نمیکنه (البته مطمئن نیستم)

Sindad
June 24th, 2011, 00:13
معمولا شرکت های تامین کننده سرویس های موبایل در جهان و همچنین بستر اس ام اس، با تامین کننده های کشورهای مختلف قرار دارند و بر این اساس ارسال اس ام اس انجام می دهند. این موضوع فقط در sms خلاصه نمی گردد. برای مثال وقتی شما خطی از خارج از ایران خریداری می کنید و در ایران نیز می توانید از آن استفاده کنید بحث رومینگ بر روی دکل های مخابراتی ایران اتفاق می افتد که این فقط بسته به قرارداد دو طرف امکان پذیر است.
و این نیاز نیست که این شرکت ها حتما از داخل ایران ارسال اس ام اس یا تماس داشته باشند. برای مثال برای پرداخت های وبمانی، همیشه به موبایل من تماس گرفته می شود و یا اس ام اس ارسال می گردد که کد انتقال را می دهد. این کار با پیش شماره 44 اتفاق می افتد و من مشکلی ندارم در حالی که قدیم، با پیش شماره ای دیگر بود که بعد از مدتی قطع شد و چون امکان انتقال حساب را نداشتم با وبمانی تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم و آنها سیستم اس ام اس من را تغییر دادند و گفتند از کشوری دیگر و شرکتی دیگر برای من ارسال می کنند.