PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** سامانه پیامک سی ام اس نیوز فعال شد

HematYar
June 23rd, 2011, 12:22
http://www.cmsnews.ir/wp-content/uploads/2011/06/e_mail.png

با سلام و احترام فراوان
شاید برخی از شما مشترکین عزیز ، علاقه مند هستید تا اخبار و بروزرسانی سیستم های مدیریت محتوا را هر لحظه دنبال کنید ، اما گاهی به اینترنت دسترسی ندارید تا از سایت پیگیر خبرها و وقایع باشید .

از این رو سامانه خبری سی ام اس نیوز ، بخش پیامک خود را فعال کرده است تا شما عزیزان با ثبت نام در بخش مورد نظر ، بتوانید از آخرین اخبار ، بروزرسانی سیستم ها که در سایت CmsStat.ir ثبت میشود به سرعت مطلع شوید .

لازم به ذکر است ، استفاده از این سامانه برای کلیه مشترکین و کاربران عزیز رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای در بر ندارد .

تنها کافیست در این صفحه (http://sms.cmsnews.ir/) ، اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و برای ما ارسال فرمایید تا یک شماره عضویت به شما تخصیص داده شود .

امیدواریم این بخش بتواند سهولت دسترسی شما عزیزان را به اخبار این سایت هموار سازد .

با امید موفقیت برای شما
پیروز و بهروز باشید
ارادتمند

the_nic
June 23rd, 2011, 13:44
ایول خیلی خوبه

mohsen1
June 23rd, 2011, 13:49
به امید خدا همیشه سرویستون رایگان هست دیگه :d

HematYar
June 23rd, 2011, 14:26
به امید خدا همیشه سرویستون رایگان هست دیگه :d

هدف اصلی ما ارائه خدمات رایگان برا عموم ملت ایران هست :65:

قزوین هاست
June 23rd, 2011, 17:04
دوست عزیز نمی خوام نفوس بد بزنم ولی ما هم یکی دو سال پیش با نام خبرگزاری ستاره طلایی همین کا رو انجام دادیم.بعد از این که مدتی گذشت و و کاربران هم زیاد شدند کار خسته کننده ای شد و دیگر این کار را نکردیم.

the_nic
June 23rd, 2011, 17:35
دوست عزیز نمی خوام نفوس بد بزنم ولی ما هم یکی دو سال پیش با نام خبرگزاری ستاره طلایی همین کا رو انجام دادیم.بعد از این که مدتی گذشت و و کاربران هم زیاد شدند کار خسته کننده ای شد و دیگر این کار را نکردیم.

آدم با آدم فرق داره
یکی میبینی پشتکار داره یکی نداره ;)

liandata
June 23rd, 2011, 19:36
خیلی کار خوبی هست ( اگر ادامه پیدا کنه )
موفق و پیروز باشید

HematYar
June 30th, 2011, 21:09
بروزرسانی مجدد ، برای دریافت نظرات و ...

B.Z
June 30th, 2011, 22:25
سلام من عضو هستم بسیار عالی هست امروز هم اس ام اس اومد ;;)

aalireza439
June 30th, 2011, 22:47
این سایتوتن خیلی ، خبر زیادی نداره ، هر چند روز یکی است ،
اگه اخبار it رو هم بزارید خوبه.

mojtabarafei
July 1st, 2011, 00:58
پیشنهاد می کنم در زمینه it بیشتر فعالیت کنید

HematYar
July 1st, 2011, 08:48
از پیشنهادات دوستان متشکرم .

پیشنهاد می کنم در زمینه it بیشتر فعالیت کنید

it ارتباطی با بحث تخصصی این وب سایت نداره . اگر کسی دنبال بحث تخصص سیستم های متن باز باشه به این سایت مراجعه میکنه و یا پیگیر خبرها هست . ترجیح میدم فعالیت کم باشه اما در مسیر درست و تخصصی خودش پیش بره .

این سایتوتن خیلی ، خبر زیادی نداره ، هر چند روز یکی است ،

چون تو جامعه تقریبا کوچکی داره فعالیت میکنه و قائدتا نباید خبرهای زیادی هم روزانه داشته باشه . با سایت های خبری مثل تابناک و .... خیلی فرق میکنه .

sibs
July 1st, 2011, 12:31
خیلی خوبه . کسی که به ما sms نمیفرسته . لااقل اینجا عضو بشیم گوشیمون دوتا زنگ بخوره روحمون شاد بشه .