PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک cpanel

bersam
June 23rd, 2011, 10:54
سلام دوستان
فرض کنید من یه cpanel terial نصب کردم و میخوام بعد از اتمام دوره تریالش کرکش کنم
حالا چه راه هایی وجود داره؟
میشه مستقیم cpanel نصب شده را کرک کرد؟
یا باید ازش بک آپ گرفت قبلی رو پاک کرد و کرک شده نصب کرد؟
یا ...؟
اگه دوستان طریقه نصب cpanel کرک شده رو هم بگن تشکر میکنم
دانلود cpanel کرک شده:

http://scriptmafia.org/hosting/page,1,1,51401-cpanel-whm-fantasico-nulled.html

IranianServer
June 23rd, 2011, 11:04
تا اونجایی که من اطلاع دارم !
cPanel کرک شده طوری طراحی شده که به سرور لایسنس درخواست ارسال نمی کنه چود cPanel در هر لحظه لایسنس رو چک می کنه !
در نتیجه باید cPanel قبلی پاک بشه و کرک شده نصب بشه !

موفق باشید.

the_nic
June 23rd, 2011, 11:06
باید سی پنل پاک بشه و از اول سی پنل کرک شده نصب بشه

aalireza439
June 23rd, 2011, 11:53
این cpanel کرک شده قدیمه و پر از باگ،
اگه یک cpanel کرک شده درست حسابی پیدا بشه خوبه ، البته به خاطر پولش نیست ، برای تحریم ما ایرانیا.

tinavps
June 23rd, 2011, 12:38
سی پنل کرک شده ورژن 9 بود که اول سی پنل نصب میشد و بعد پکیج نال کننده که برای سرور اصلی اصلا توصیه نمیشود جهت استفاده از سی پنل آیپی سرور رو هر 45 روز عوض کنید و لایسنس دوباره تریال رو وریفای کنید تا یک سرور جدید گرفته و فول بکاپ

bersam
June 23rd, 2011, 13:23
از دوستان کسی ورژن جدیدترشو نداره؟
ما عادت کردیم به برنامه های کرک شده :112:

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

سی پنل کرک شده ورژن 9 بود که اول سی پنل نصب میشد و بعد پکیج نال کننده که برای سرور اصلی اصلا توصیه نمیشود جهت استفاده از سی پنل آیپی سرور رو هر 45 روز عوض کنید و لایسنس دوباره تریال رو وریفای کنید تا یک سرور جدید گرفته و فول بکاپ
ببخشید درست متوجه نشدم
فرضا ما ip رو هر 45 روز عوض کردیم
منظورتون از گرفتن سرور جدید و فول بکاپ چی بود؟

mohammadlover
June 23rd, 2011, 13:26
ببخشید درست متوجه نشدم
فرضا ما ip رو هر 45 روز عوض کردیم
منظورتون از گرفتن سرور جدید و فول بکاپ چی بود؟

منظورم دوستمون اینه که شما هر 45 روز آی پی تون رو تغییر بدید خیلی بهتر ااز اینه که هر 45 روز یه سرور دیگه بگیرید و فول بک آپ هاتون رو منتقل کنید.

موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
June 23rd, 2011, 14:00
منظورم دوستمون اینه که شما هر 45 روز آی پی تون رو تغییر بدید خیلی بهتر ااز اینه که هر 45 روز یه سرور دیگه بگیرید و فول بک آپ هاتون رو منتقل کنید.

موفق باشید

سی پنل اونقدر هم گاگول نیست که هر 45 روز آیپی سرور رو عوض کنید بعد لایسنس بگیرید. آیپی دیتاسنترها معمولا رو یه رنج هست. اگه لایسنس های تریال رو یک رنج از یه حدی بگذره دیگه سی پنل لایسنس تریال نمیده

tinavps
June 23rd, 2011, 19:31
سرور جدید چیه؟ خوب یا vps داری یا cpanel دیگه وقتی یک ماهت داشت تموم میشد روز 29 یک سرویس جدید بگیر تمام اکانت هارو ببر تو اون سرور تنظیمات دی ان اس و سکیوریتی انجام بده و ساعت 11 شب دی ان اس دامنه اصلی رو ست کن روی آی پی جدیدت تا اینکه تا صبح روز فردا سایت ها از سرور جدید اجرا شوند. اگر مشکلی نبود کل سرور ماه قبل رو تخلیه کن و تمدیدش نکن
اگر vps داشتی از مدیر بخواه آیپی جدید بهت بده نهایتا ماهانه 3 تومان که بدون انتقالات فقط آیپی عوض کنی ضمنا باید روی دی ان اس دامنه اصلیت هم کار کنی و آیپی جدید رو اعمال کنی

ضمنا نال شده هم نداره اگر مصرف شخصی داری می توانی از kloxo یا webmin استفاده کنی
اگر هزینشو بدی راحت می شی

دوستمون که گفت از حدی بگذره فلان دران صورت طرف میرود از یک دیتاسنتر دیگر خرید می کند. ضمنا بجز cpanel اصلی هیچ cpanel دیگه نصب نکن cpanel اصلی با اجرای یک دستور آغاز به نصب میشه و از هیچ سایتی چیز اضافی رو سرور نریز چون ممکن نیست چه بلایی سر سرورت خواهد اومد