PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژوال بانک پارسیان برای whmcs

mamali5
June 23rd, 2011, 02:42
سلام
دوستان ماژوال بانک پارسیان برای سیستم whmcs رو کی داره؟
لطفا قیمت بدین اگه رایگان هم هست که چه بهتر :65:

ToooPDL
June 23rd, 2011, 02:46
10 تومن .

mamali5
June 23rd, 2011, 03:11
10 تومن .

همه چیزش سالم؟
با پشتیبانی؟
تو پرداخت مشکلی پیش بیاد مبلغ بازگشت داده میشه؟

ToooPDL
June 23rd, 2011, 09:27
همه چیزش سالم؟
با پشتیبانی؟
تو پرداخت مشکلی پیش بیاد مبلغ بازگشت داده میشه؟
ماژول 100 % تست شده هست

البته این هم بگم که سوء تفاهم پیش نیاد؛ خودم این ماژول رو از یکی از دوستان گرفتم و هنوز به درخواستم از طرف بانک پاسخ ندادن که خودم تست کنم . اما همونی که ازش گرفتم توی سایت خودش هم نصب بود و مشکلی نداشت

IranianServer
June 23rd, 2011, 10:53
در خدمتیم.
تماس بگیرید

hamidreza_s
June 23rd, 2011, 18:43
مفتکی براتون مینویسم. ولی خوب باید برام تست کنید. و در ضمن منتشر نکنید.(چون کدباز بهتون میدم)

the_nic
June 23rd, 2011, 22:40
از محسن داوری بگیر

IranianServer
June 24th, 2011, 00:35
مفتکی براتون مینویسم. ولی خوب باید برام تست کنید. و در ضمن منتشر نکنید.(چون کدباز بهتون میدم)

مفتی ؟ چه خوب !!!

hamidreza_s
June 24th, 2011, 01:01
مفتی ؟ چه خوب !!!

اطلاعات فنی که بانک ارائه میده را فقط میخوام. و در ضمن در انتها هم با توجه به همون اطلاعات فنی تست بشه. چون معمولا مرچنت و کارت یک ریالی تست هم میده بانک.
البته این اطلاعات را جاهایی دیدم ولی ممکنه معتبر و دقیق نباشه. و در ضمن تست کردن صحت کار ماژول هم مهمه.

IranianServer
June 24th, 2011, 01:56
اطلاعات فنی که بانک ارائه میده را فقط میخوام. و در ضمن در انتها هم با توجه به همون اطلاعات فنی تست بشه. چون معمولا مرچنت و کارت یک ریالی تست هم میده بانک.
البته این اطلاعات را جاهایی دیدم ولی ممکنه معتبر و دقیق نباشه. و در ضمن تست کردن صحت کار ماژول هم مهمه.

شما هم میخواید بیاد تو کاره فروش ماژول های WHMCS :d

hamidreza_s
June 24th, 2011, 18:31
شما هم میخواید بیاد تو کاره فروش ماژول های WHMCS :d

:">=))=))=))=))=))=)) ببخشید فکر کنم جای شما رو دارم تنگ میکنم؟! ما اندازه این حرفا نیستیم. شما سرور مایی داداش. ما غلط بکنیم جای کسی رو بگیریم.

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

سلام
دوستان ماژوال بانک پارسیان برای سیستم whmcs رو کی داره؟
لطفا قیمت بدین اگه رایگان هم هست که چه بهتر :65:

رایگان مینویسم ولی به شرط اینکه اطلاعات فنی که بانک ارائه میده به ما بدید. و درضمن تست کنید.
و البته قسمت برگشت پولش را هم مینویسم. یعنی قسمت refund

m1l4d
June 24th, 2011, 18:32
سلام با جناب داوری تماس بگیرید...
php.mohsen@gmail.com
yahoo id :gavbandy2000

IranianServer
June 24th, 2011, 22:37
:">=))=))=))=))=))=)) ببخشید فکر کنم جای شما رو دارم تنگ میکنم؟! ما اندازه این حرفا نیستیم. شما سرور مایی داداش. ما غلط بکنیم جای کسی رو بگیریم.[color="silver"]

نه داداش این حرفا چیه !!
بفرما شما هم بیا تو کار !!
کمک هم خواستید با ما تماس بگیرید.
خدا رو شکر اینقدر مشتری داریم ...

پ.ن : واقعاً نمیدونم چرا اینطوریه !! تا یکی یک کاری رو شروع میکنه ، همه تا میبینند درآمدش خوبه میان تو اون کار ، بعد کار رو خراب می کنن میرن کنار ...
منظورم به هیچ کس نیست ، منطورم ماژول های whmsc هم نیست ، کلاً تو همه ی کارها اینطوریه !!

hamidreza_s
June 24th, 2011, 23:11
همچین بد هم نمیگی. بخاطر کنجکاوی ساده من برنامه نویس php ممکنه بازار شما و خیلی های دیگه خراب بشه.
اگر من اینکارو برای یک نفر انجام بدم(بصورت کد باز) تصمینی نیست که اون شخص این کد رو منتشر نکنه.
حالا همین کد اولیه بازار شما که هیچ حتی اگر خود ما هم تو اینکار بزنیم بازار خودمون رو هم میزنه بهم.
:39:
درست میگید.

IranianServer
June 24th, 2011, 23:55
همچین بد هم نمیگی. بخاطر کنجکاوی ساده من برنامه نویس php ممکنه بازار شما و خیلی های دیگه خراب بشه.
اگر من اینکارو برای یک نفر انجام بدم(بصورت کد باز) تصمینی نیست که اون شخص این کد رو منتشر نکنه.
حالا همین کد اولیه بازار شما که هیچ حتی اگر خود ما هم تو اینکار بزنیم بازار خودمون رو هم میزنه بهم.
:39:
درست میگید.

به جرعت میتونم بگم که 80% از اینهایی که اسکریپت های php رو میفروشن کپی هستش !!
یعنی خودم دیدم ها !! یکی از من ماژول ثبت فیش رو خرید ، 10 دقیقه بعد برام PM اومد ماژول WHMCS ....

جهت اطلاع گفتم/

hamidreza_s
June 25th, 2011, 00:26
@-):-o اَ جدی!!!
متاسفانه برای کار برنامه نویسی در جامعه ما بهایی قائل نیستن.
به نظر شما قیمت این ماژول چنده؟ 10 . 15 .. 25 ؟ چقدر؟ فکر میکنید ارزش کار برنامه نویس رو داره؟ به نظر من نه.
من حقیقتش روی نوشتن این ماژول یک تحقیقاتی کردم و دیدم که WHMCS براش یک SDK داده که روی اون میشه کد زد. شاید برای کسی که اطلاعات و دانش خوبی داشته باشه زیاد کارنبره. ولی خوب دانش از کجا کسب شده که حالا این ادعا بشه که زیاد کار نمی بره؟؟؟
واقعاً سوال اینجاست این دانش از کجا کسب شده؟
خوب یک برنامه نویس براش زحمت کشیده تا به اینجا رسیده. وقت بسیاری رو در گذشته صرف کرده تا بجایی رسیده. بقولی اینجاست که یک نفر ساعتی خداد تومان دستمزد میگیره. و کد زن دیگه...
بنظرم کار برنامه نویسی در کشور ما ارزش نداره.
ولی با انحصار طلبی هم مخالفم. مثلاً شخصی دانش فنی ای را که خودش ایجاد نکرده را در انحصار خودش حفظ کنه. که مبادا با اون دانش شخص دیگه ای شاید تونست دانش جدید رو تولید کنه.
دانش پایه حق همه هست. ولی این دانش با دانشی که از تحلیل دانش پایه بدست بدست میاد فرق داره.
مثلاً SDK یک دانش پایه هست. ولی چیزی که با این SDK خلق میشه دیگه پایه نیست و باید درانحصار بمونه.

021teh
June 25th, 2011, 00:32
از ایارن سرور تهیه کنید
در ضمن اگه درست یادم باشه تو ایران اشیانه رایگان منتشر شده بود